Карта Юніора - це пластикова карта, яка випускається для тих, кому менше 16 років.

Оформлення та використання

    Після подачі заявку на Карту ЮНІОРА співробітники банку зателефонують Вам і запросять Вас разом з батьками прийти у відділення ПриватБанку. При собі потрібно мати свідоцтво про народження, батькам (одному з батьків) - паспорт та довідку про присвоєння ІПН.

    Вам  видадуть довгоочікувану Карту Юніора причому абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Головне, щоб в одного з Ваших батьків вже була власна кредитка. Якщо ні? Значить, банк зробить послугу 2 в 1: випустить кредитку і Вам, і Вашоим батькам.

Кредит і його використання

    На Карту ЮНІОР може бути встановлений кредит в сумі до 300 грн., За згодою батьків. Період безкоштовного користування кредитом може складати до 30 ДНІВ. Більш детальну інформацію Ви отримаєте у відділенні банку при отриманні карти. Мінімальний щомісячний платіж по кредиту становить 7% від суми заборгованості (але не менше 50 грн). Погашати кредит можна будь-яким зручним способом: у відділенні ПриватБанку, через систему «Приват24» або термінали самообслуговування ПриватБанку. Причому, внесені гроші знову можна витрачати. Якщо Ви  своєчасно не погасили борг, то борг буде автоматично погашатися з кредитки одного з Ваших батьків.

Переваги

• Карта ЮНІОРА випускається БЕЗКОШТОВНО і оформляються з мінімальним пакетом документів.

• По Карту ЮНІОРА діє термін безкоштовного використання кредиту до 30 днів!

• Карткою ЮНІОРА можна розраховуватися в будь-яких магазинах і знімати готівку.

• З Картою ЮНІОРА можна заробляти бонуси та отримувати знижки!

З Картою Юніора Ви можете стати справжнім банкіром та студентом першої в Україні банківської Бізнес-Школи для тих, кому менше 16! 


Имя:

Телефон:

Контакти
Юрій Йосифович
48322 с. Ковалівка
Монастириський район, Тернопільська область, Україна+38 097 76-343-90 vk.com/aramic
Карта
sample map