Кредитка

   

    Кредитка – це пластикова картка стандартних розмірів, на яку встановлюється кредитний ліміт. В Україні в ПриватБанку видається кредитка в національній валюті. Кредиткою Ви зможете розрахуватися за товари чи послуги, зняти готівку в банкоматі, а також оплатити будь-що через систему Приват24. Користувачами інтернету успішно використовується також для введення та виведення титульних знаків WebMoney на території України.

     Замовлення та використання
    Кредитну карточку від ПриватБанку можливо оформити за допомогою форми, яка знаходиться внизу цієї сторінки. Після одержання поданої Вами заявки до Вас перезвонить представник Банку і запросить Вас у найближче відділення для одержання кредитки. Оформлення карточки в відділенні Банку займає всього 15-20 хвилин. З собою Вам необхідно буде взяти паспорт та індифікаційний код.
    Ідентифікаційний номер і довідка про доходи з місця роботи не являються обов’язковими, але їх наявність може стати важливим фактором при обчисленні розміру кредитного ліміту. Карточка відкривається в національній валюті, випускається, обслуговується і пере випускається (після закінчення термуну дії) безкоштовно. Власникам кредитної карточки від ПриватБанку надається унікальна можливість оформити безплатно до своєї кредитки додаткову карточку (mini-кредитку) для членів своєї сімї, а також карту Юніора для дітей молодших 16 років.
   

Ім'я:
Телефон:

Контакти
Юрій Йосифович
48322 с. Ковалівка
Монастириський район, Тернопільська область, Україна+38 097 76-343-90 vk.com/aramic
Карта
sample map