mini Кредитка

      mini-КРЕДИТКА  - це кредитка, яка випускається як додаткова картка до основної кредитної карточки. Виглядає вона в два рази менше традиційної пластикової карточки, але при цьому достаньо функціональна для здійснення будь-яких покупок і оплати в торгових мережах.
     
       Оформлення і використання
    Заказати карточку з допомогою форми заказу карточки, розміщеної внизу цієї сторінки. Після того як Банк одержить замовлення, працівник банку зателефонує до Вас і запросить у найближче відділення для одержання карточки. Ця карта оформлюється тільки в якості додаткової до уже існуючої Кредитки «Універсальна», карточки Gold чи картки Юніора. Оформлення кредитки в відділенні Банку займе всього 15-20 хвилин. Вартість mini-КРЕДИТКИ  100 гривень (або безкоштовно при дотриманні умов акції «Феєрверк покупок»). При собі потрібно мати паспорт. Карточка відкривається в національній валюті. При покупці цієї карточки її можна не прив’язувати до своєї основної карточки – а використати в якості подарка своїм близьким. Для успішного використання mini-КРЕДИТКИ, новому власнику потрібно звернутися у відділення ПриватБанку і прикріпити її до основної карточки «Універсальна», Gold чи картки Юніора.
mini-КРЕДИТКА  не має рахунку і окремих умов обслуговування, я є оригінальним способом доступа до рахунку основної карточки.

Ім'я:

Телефон:

Контакти
Юрій Йосифович
48322 с. Ковалівка
Монастириський район, Тернопільська область, Україна+38 097 76-343-90 vk.com/aramic
Карта
sample map