Антирелігійники

Антирелігійники

Єгова так скерував кидання жеребу Навуходоносором, що він спочатку пішов проти Єрусалиму і зруйнував це місто, хоча початково він мав знищити Аммоніїв. Столиця Аммоніїв була Рабба. Той народ був нащадком Лота, племінника Авраама. Вони не були прихильниками до Ізраїльтян, і вони ненавиділи як вірних, так і невірних Жидів лише тому, що вони були зв’язані з іменем Єгови або були народам Єгови. Коли Навуходоносор практично завоював Єрусалим, Амонії почали хулити ім’я Єгови. Тому Божий меч повинен знищити Аммоніїв. (Псальма 83:7, 12; Езекиїл 25:1-7) Рішенням Єгови було, що вони повинні загинути і це було проголошено пророком Езекиїлом: « тепер, сину чоловічий, пророкуй і промов: так говорить Господь, Єгова про Аммоніїв і насміха їх, і скажи: Меч, меч уже добутий на вбивання, вичищений до затрачування, щоб блищав блискавицею, щоб тим часом (як тебе обдурюють пустими видивами і марними ворожбами), й тебе прилучено до тих постинаних безбожників, що їх день пройшов, коли їх безбожності конець настане!» - 21:33, 34.

Аммонії представляють на землях тих, хто не заявляє, що є Божим народом, а навпаки відчувають зневагу і протистояння до тих, хто стверджує, начебто представляє Бога, незалежно від того правда це чи ні. Вони ганьблять ім’я Боже і бажають зла Його народові. Такі люди – це атеїсти; багато з них сьогодні живуть у Росії, і вони особливо активізувалися з часу світової війни. Вони є антирелігійниками і тлумачами майбутнього, і борються зі всім, що пов’язано з іменем Єгови. Вони зневажають Його Слово і людей, які його використовують. Під фальшивим приводом вони публікують брехню, щоб підбурити безбожників до знищення мнимих «Християнських народів», а також правдивого Християнство. Вони очолюють похід по поширенню їх безбожницьких і ворожих Царству вчень. Вони створюють обмеження і перешкоджають свідкам Єгови вступити на їх землю, щоб проголошувати там післання правди.

Після того, як меч Господній поб’є «Християнські народи», його не буде сховано знову у піхву перш, ніж він не знищить також і інших, як Аммонії або інші, представлені ними, які очорняли Боже ім’я аж до сьогоднішнього дня. Господь говорить про них: «Сховати ж його назад в піхву? (згідно англійського перекладу) Ні, на тому місці, де сотворено тебе, у землі, де поставив єси, - там Я буду судити тебе». (21:35) Божий вирок впаде на голови хулителів Його імені. Єремія пророкував виконання Божого суду в Армагедоні над людьми, подібними до Аммоніїв. (Єремія 25:21) «Ось бо Я починаю насилати лиху годину на се місто, що на йому наречено моє ім’я («Християнські народи»), а ви б то (Аммонії та інші язичники) зостались непокараними? Ні, кара не мине вас; бо направляю меча проти всіх живущих на землі, говорить Господь Саваот». (Єремія 25:29) Пророцтво Езекиїла 21:36, 37 коротко охоплює суть покарання, яке Бог визначить всім народам за межами «Християнського світу». Їх слід назавжди забути. Єгова виніс вирок, і Його Слово та ім’я повинні бути оправдані.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 570 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: