Без дальшої затримки

Без дальшої затримки

Богові відданий народ на землі приділив увагу значенню дат 1914, 1918 і 1925 рр. Багато говорилось про ці дати і що в цей період настане4 але не сталося все, що пророкувалось. Що стосується до самих дат, то передбачення були цілком правильні; але то що відбулося можна було передбачити попередньо тільки не повністю. Відсутність деяких передбачених речей давало слугам Сатани у «Християнському світі», особливо духовенству і «чоловіку гріха2 класі можливість висміювати вірних слуг Господа, ображати їх і про них і їх пророцтва говорити: «Всі їх видіння і пророцтва не сповнились, і це є доказом того. Що вони несправедливі і що всі їх пророцтва про майбутнє не збудуться2. Духовенство використовує таке пояснення, щоб відвертати людей від Бога і Його правди. Це було предсказана слідуючими словами Божими через Езекиїла: «Сину чоловічий, що це за поговірка, яку ви маєте в землі Ізраїльській, в якій ви говорите: Багато часу промине і пророче видиво покажеться марним?» - 12:22.

Певно, жодна людина не може сказати в який визначений день чи в якому році розпочнеться Армагедон; але явно можна побачити, що обставини серед людей є такі, що наблизилась велика криза. Духовенство і політики до цього дня пророкували, що їх людські махінації привели б до великого успіху і добробуту. Вони виступають проти свідків Божих і кажуть про них, що вони недоумні, і що ще багато води через море пропливе, поки одне з великих нещасть сповіщених ними, які тепер спіткали б в мирі живуче «Християнство». Вони пояснюють людям, що в Біблії про е нещастя є написано, і воно відноситься до минулого часу і немає ніякого діла з майбутнім. Вони заходять навіть ще дальше, в той час, як вони підготовляють її як відповідне місце для приходу і перебування Христа. Вони говорять із зневагою про пророцтва, які наведені слугами Божими з Біблії; «Християнський світ» і його союзники роблять це для поговірки, що всі пророцтва слуг Єгови не мають збуття, і надалі мали би залишитись не сповненими.

Подібна поговірка була намічена «Християнським світом» і його союзниками в дні Езекиїла. Господь знав звичайно кожну поговірку, але Він доручив своєму післанцю пророкові Езекиїлу поставити про це питання і потім сказав: «Говори до нього: Так каже Господь Єгова: Я хочу зробити цій поговірці кінець, і не буде вживано ту поговірку в Ізраїлі: але скажи їм: Близький час і справдиться всяке видиво пророче. Бо вже в дому Ізраїлевому не буде марним ніяке видіння пророче й ні одно віщування не покажеться ложним. Бо це Я, Єгова, Я буду говорити, і слово яке Я промовлю, сповниться, та й не буде відложено; бо у ваші дні, впертий доме, промовляю слово і зараз виконаю його, говорить Господь, Єгова». (12:23-25) Боже Царство почало діяти. Його день пімсти настав, Армагедон наближається і перш за все, і без сумніву пройде над «Християнським світом». Бог засудив «Християнство» і свій вирок мусить над ним невдовзі виконати. Бог пояснює, що це довше не може відкладатися: «Тому говори до них: так говорить Господь, Єгова: Жодне з моїх слів не повинно більше бути відложене; слово, що Я говорю, воно справдиться, говорить Єгова». – 12:28.

Прийшов час, що Божий народ це всім повинен повідомити, що народи зближаються до Армагедону, і що єдина надія для людей є Царство Боже. Мати право оповіщати про це являється великим привілеєм. Це є правда, і правда дасть народові надію і мужність.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 756 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: