Економічні відносини

Економічні відносини

Світова торгівля ніколи до цього не була так сильно втягнута в біду як сьогодні. Малий торговець особливо важко придавлений, його торгівля с розорена; і тепер спішно наступає день руїни більших підприємств. Теперішній час є час, коли піднялась на палицю беззаконності сила. Відносно цього Езекиїл пророкував: «Та встає на палицю безбожності сила; і сліду з них не лишиться, і з багатства їх, із шуму їх і з пишності х. Настав час, наблизився день; хто купив, не веселись, а хто продав, не журись, бо гнів над всім людом (всією землею) його». – 7:11,12.

Цей сьогодні пануючий в «Християнському світі» стан являється заплутаним клубком для тих людей, які не знають Слова Божого і відмовляються до нього прислухатися. Вони пробують самі собі внушити ніби з часом стане краще; але цього не стається. «Хто бо продав, не вернеться вже до проданого, хоч би і зостались між живими; бо пророчий провид про всіх їх не зміниться, та й ніхто проступком своїм не продовжить життя свого». (7:13). Це не принесло би продавцеві ніякої користі, коли б він знов приходив в посідання проданого, щоб його знов продавати, а народ нічого не має, за що міг би це купити. Стан справ погіршується чимраз більше, страждання народу зростають, і священники пояснюють йому лицемірно, що Бог нібито посилає це нещастя. Бо він невірний «Організованому Християнству». Головним винуватцем пануючого сьогодні жахливого стану являється Сатана, і він заставляє своїх слуг, невірних священників богохульно приписувати вину Богові, щоб цим самим відвернути людей від Єгови. Положення справ значно погіршується, народ продовжує терпіти, і страждання зростають. «Визначні із стада», тобто багаті, могучі покровителі, котрі оперлися на своє багатство і свою могутню силу, завдяки цьому вони є підтримані і захищені, і через всі труднощі, в які вони могли б попасти, очікували пронестись; але вони приречені до найгіршого розчарування. Вони зібрали скарби на останні дні і помилково допускають завдяки цьому мати вигоду і бути в безпеці. До сьогоднішнього дня сильні і багаті могли за гроші прокладати собі дорогу, і коли вони попадали в незручне положення, розкидали гроші з повних долонь. Сатана винайшов лозунг «За гроші можна мати все»; його слуги підтримують цей лозунг і стараються доказати свою правоту. Вони часто користувались підкупом, і це їм щастило виходити за гроші з трудних положень; але вони не зможуть через їх грязне багатство відвернути руку гніву Єгови.

Надзвичайно багаті сидять тепер на грошовому і харчовому запасі і вони управляють також державними правителями. Крик голодуючих, які фактично виробляють всі достатки світу, чути у всій країні, і багато з них просять хліба. Велике підприємство, що бешкетує за престолом сили властителів, вимагає, щоб голодуючі не сміли користуватись скарбницею уряду. Політичні володарі піддержують у цьому фінансову аристократію заявляючи, що харчувати голодуючих урядом показало би, що уряд мав би бути батьківським замість того, щоб бути демократичним. Дивлячись поверхово, здається, що ця заява стає ясною тим, які держаться за споконвічне пояснення американського уряду – переданого з часу його заснування. Але демократія закінчилась, і правителі стали на ділі в такому положенні батьків, наче б вони пригнічували і пограбували дітей; коли американський уряд звертається, щоб харчувати голодуючих, тоді його найвищі державні чиновники жахаються такої справи.

В даний час в Америці; в країні добробуту є мільйони голодуючих людей і вони будуть і далі голодувати, коли їм милосердні люди не дадуть допомоги. Крик голодуючих і замічених дійшов проте до вух Господніх і Він велить йому ні в якому випадку не бути байдужим. Тепер Він простягнув свою руку до бою і гроші оптової торгівлі їм зможуть допомогти; Бог повністю знищить гнобителів народу. «У всіх руки послабнуть, а коліна, мов води, задрижать. І повдягаються в вереттє, і ляк їх обгорне, а у всіх їх на лиці буде сором, і всі голови – обголені. Срібло на вулицю повикидають, а золото буде в них ні за – що; ні срібло бо; ні золото не здоліє їх урятувати в день палкого гніву Єгови. Вони не наситять ними душ своїх і не наповнять утроб своїх; та ж вони були приводом до їх беззаконностей». (7:17-19) «Жага грошей – це корінь всього зла» і камінь спотикання для всіх. Серце яких любить золото. Страшний день іде назустріч своїй кульмінації і немає спасення перед ним.

Державні мужі, чи політичні правителі, як їх теж називають, дійшли тепер до кінця своєї мудрості. Даремно пробують вони викинути якір, щоб урятувати державний корабель від загибелі; але їх зусилля даремні як утопаючого. Бог Єгова каже через свого пророка: «І сумуватиме цар (найвизначніші серед правителів), і князя (прості серед володарів) обгорне перестрах, а в землян (підпора правлячих держав) дрижатимуть руки. Я вчиню з ними після їх доріг. Якими ходили. І після ї судів буду їх судити; і зрозуміють, що Я – Єгова». (7:27). Армагедон це битва Єгови, і Він буде для ворога і його прибічників безпощадним.

Ті прихильники правителів «Християнського світу» даремно будуть шукати місця втечі і захисту в них. «В той день покидає чоловік тертицям та кажанам (лелекам) срібні свої ідоли. Що понароблювали собі, щоб їм поклонятися. Щоб тільки самим сховатись в щілини скельні та розколини гір з страху перед Єговою і перед славою величності Його, коли Він встане, карати землю (згідно іншого перекладу: щоб сильно поколихнути)». – Ісаія 2:20,21.

Самі сьогодні, поки, так звані священники повністю зникнуть покладатимуть ще на них і шукатимуть і них слова втіхи. Ці так звані священники не знають Бога і Його Слова; і коли б вони його взнали, але вони проте вже у своїй безбожності так задалеко пішли, що вони не будуть більше шукати розуміння і не зможуть його більше одержати. «Вони будуть шукати обличчя пророків (проповідників), але закон (Боже Слово) священникові щезне, а старшинам порада». (7:26) Це означає, що лицеміри, які необґрунтовано стверджували, що представляють Господа, не зможуть знайти жодного слова втіхи для будь-кого серед страждаючого людства.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 647 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: