Ідолопоклонство духовенства

Ідолопоклонство духовенства

(Езекиїла, глава 8)

Єгова дав зрозуміти своєму народу про свій намір і поклав обов’язок на старійшинах кожних зборів пасти Боже стадо і повчати у Його Слові. (І Петра 5:2) Господь користувався «Вартовою Баштою» від початку її заснування серед свого народу; «Вартова Башта» звернула увагу знов і знов на безбожну сатанську організацію. Помимо всього були у зборах старійшини, які не були переконані про те, що Сатана взагалі має організацію. Вони кажуть, що повинні на ділі проповідувати тихо і нічого не говорити про так званих священників і ї союзників правлячої світової організації. Метод цих старійшин є говорити ласкаво, щоб як вони кажуть саме духовенство могло дійти до зрозуміння і перейти на сторону Господа. Деякі із слабших у зборах, які нічого не бажали слухати, що було спрямовано проти духовенства, заявляють слідуюче: «Наші найзрілі старійшини, які в Господі найбільше розвинута, нічого не говорять проти організації Сатани; чому повинні тоді ці молодші, які тільки недавно прийшли до пізнання правди казати щось проти духовенства або інших частин організації цього світу?».

Товариство сильно критикувалося за свої чіткі пояснення про сатанську організацію у «Вартовій Башті» і в своїх інших публікаціях. Ці публікації мусять говорити проте правду, в противному випадку вони б не вживалися більше Богом. Хотіли б тепер тих, які підняли заперечення проти того, що дещо говориться або опубліковується про сатанську організацію і ї різні елементи, звернути увагу на восьму главу пророцтва Езекиїла. Коли вони вірять, що каже Святе Письмо, розуміють і доручення, яке дав Господь своєму народові, тоді повинні вони зайняти правильне положення проти сатанської організації.

Езекиїл почав пророкувати на п’ятому році полону царя Йоакіка, цей рік відповідає 1919 рокові після Христа. Рік і два місяці пізніше почали збуватися певні події зазначені у восьмій главі пророцтва Езекиїла. Це зазначає початок нового видіння – Езекиїла і нового ряду пророцтв. Це пророцтво почалося в повній мірі сповнятися з часу, коли Ісус Христос є присутній в храмі Бога Єгови. Він очищає занечищений так званий «Організований Християнський світ» і звертає увагу на тогочасні обставини класу «вірного слуги», який зображений Езекиїлом і цей клас «слуги», як ніколи до цього часу став спосібним звернути увагу і зрозуміти ці обставини. То, що Езекиїл бучив у своєму видінні, вірний слуга кляса побачив і зрозумів – то, що віддається пошану сотворінню, як Творцю. Це є віддання пошани Сатані, а обманюючи метод Сатани вдавати при тому, що це є віддання пошани Богу, щоб в цей спосіб відвернути людину від Єгови.

Післанець Єгови від імені і в силі Єгови, підняв Езекиїла вверх і показав йому, як сильно осквернено храм. Це сповнилося, коли Бог свій вибраний клас слуги підняв вверх і показав їм, як сильно Сатана осквернив і обезчестив Його ім’я. «І неначе простяг він руку і вхопив мене за волосся на голові в мене, й підняв мене дух у гору між землею і небом й поніс у Божих видивах у Єрусалим, до ввіходу в середню браму, що обернена на північ, де стояв ідол ревновання, що розбуджує ревновання. І ось, там слава Бога Ізраїльського, схожа на те видиво, що бачив я на полі. І сказав мені: Сину чоловічий! Поверни очима від півночі від жертівної брами той ідол ревовання коло ввіходу». (8:3-5). Так Господь підняв вверх вірний помазаний клас слуги між небом і землею і привів його в обличчі до Єрусалиму – небесної організації, до входу у внутрішні ворота храму, які дивляться на північ, звідки появляється Божа сила і Його суд; там появився ідол ревності.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 746 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: