Католицизм і протестантизм протиставлені один одному

Католицизм і протестантизм протиставлені один одному

Безбожницький цар Омрі купив місце для міста Самарія і збудував його там; і воно стало столицею десяти родів Ізраїля. Тут було впроваджено сатанську релігію, і Самарія користувалася поганою славою через своє ідолопоклонство. (1 Царів 16:32, 33; Осії 7:1-8) Але гріхи Єрусалиму не були гіршими, ніж Самарії, як сказав Господь: «Самарія ж не нагрішила й половини того, що ти, ти переважила її у гидота твоїх; у прирівняні до твоїх мерзот показались ті сестри твої праведнішими за тебе». (16:51) Через більшу мерзість гріхів Єрусалиму, їх кара була тяжчою; і цим Господь підтвердив своє незмінне правило, яке застосовується до всіх.

Так само як Ізраїль був тоді поділений на дві частини, так і тепер «Християнський світ» розділений на два великі основні табори; а саме католиків і протестантів. Самарія представляла католицизм, в той час як Єрусалим віддзеркалював протестантизм або протестантську частину «Християнського світу». Сьогодні дворогий звір, Британсько-Американська світова держава (Одкриття 13:11-14) є великим бастіоном (оплотом) протестантизму. Це також сьома світова держава, яка представляється сьомою головою витягнутого з моря звіря. (Одкриття 13:1-3) Передові світові держави, за винятком Риму були язичеськими, як Содома. Рим пізніше прийняв католицьку віру. Рим є частиною «Християнського світу», і більша частина людей в межах його складається з католиків. Англія і Америка як оплот протестантизму або протестантської частини «Християнства» таким чином є більш відповідальними перед Богом і заслуговують більшого покарання, бо ця частина мала більшу нагоду, щоб пізнати Бога і Його Царство. Новочасні духовники протестантизму поклоняються ідолам; вони заперечували, що Бог створив людину звершеною, що людина впала через свої гріхи і що через кров Ісуса Христа було принесено звільнення, і що Царство Боже є засобом для вознесення і благословення людини і оправдання імені Єгови. Подібно до самарійських можновладців католицизм є мерзлістю в очах Бога. Хоч протестантська частина «Християнства» строго засуджувала католицьку, однак протестанти в очах Господа є більшими мерзотниками, ніж католики; і це доказують слова, які Господь сказав виповісти пророку Езекиїлу: «Неси ж сором твій й ти, що ганила сестер своїх; ти бо переважила їх гидотами своїми, й мерзлотами своїми, які ти творила, оправдала єси їх». (16:52)

Глибше повчання, яке тут лежить, є таким: відповідальність рівнозначна мірі світла або нагоді, яку хтось мав, щоб бути просвітленим; і той, хто живе у сприятливих умовах і кому милостиво дано більше Слова Божого, але при цьому є беззаконним, той повинен отримати тяжче покарання від Бога. Згідно цього правила католицька гілка «Християнства» є гидотою в очах Бога, а протестантська гілка є ще мерзеннішою, бо вона мала більше світла і кращу нагоду. Згідно цього правила такі люди – будь вони католиками чи протестантами, - які в ці остання дні дізналися про істину і яким було розказано про Боже Царство, але які після цього стали беззаконними, ті є ще більш недостойними.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 913 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: