«Християнський світ» приречений на загибель

«Християнський світ» приречений на загибель

(Езекиїла, глава 7)

Інші Біблійні пророцтва доказують, що 1914 рік означає кінець безперервного панування Сатани; і з цього Господь веде війну проти Сатани-диявола і його організації, аж поки ці вороги не будуть повністю знищені. (Псальма 11,0) Сьома глава Езекиїла, яка тепер тут розглядається, є підтверджуючим доказом для цього факту.

Коли світова війна припинилась і створено Лігу Народів, то релігійні керівники світу склали свою програму для створення досконалого союзу з іншими відділами організації Сатани; і це робили вони, щоб забезпечити своє панування над світом. Сатанська організація опублікувала різні мирні угоди, але жодне з цих мильних запевнень не зможе зупинити наступальний похід Єгови і Його Царя Христа, які цю лукаву організацію знищать так, що від неї не залишиться і сліда. Кінець неминучий, бо настав Божий гнів. (Одкриття 11:18) Час терпіння Єгови щодо лицемірних релігійних систем світу скінчився. Тому говорить Господь через свого пророка Езекиїла: «Ти ж, сину чоловічий, скажи: Так говорить Господь, Єгова: Кінець землі Юдиній – кінець прийшов на чотири сторони землі. Оце, - кінець тобі; і пошлю на тебе гнів мій, й судитиму тебе по поступкам твоїм і наложу на тебе кару за всі гиготи твої. І не пощадить тебе око моє; не змилосерджусь над тобою, а відплачу тобі після доріг твоїх і кари за гидоти твої на тобі будуть та й зрозумієте, що Я – Єгова. Так говорить Єгова Бог. Лихо єдине (нечуване), ось приходить лихо. Кінець наблизився, прийшов кінець, наступає на тебе; ось вона прийшла, прийшла біда на тебе, осаднику землі! Настає час, близько вже день заворушення, а не веселих погуків на горах». – 7:1-7.

Видимі факти показують, що це пророцтво від 1914 року знаходиться у сповненню і йде до заключного кінця. Тепер світ досягнув точки, де сповняється слідуюче пророцтво: «На землі переполох народів в заколоті…, в той час омертвіють люди від страху та дожидання того, що прийде на вселенну». (Луки 21:25,26) Ісус без сумніву знав пророцтво Езекиїла, коли говорив вищезгадані слова, і ці слова підтверджують, що Езекиїл був вжитий Єговою, щоб пророкувати.

«Християнський світ» приречений на загибель. Божий вирок відносно нього є записаний. Цей вирок оповіщено, як і Езекиїл пророкував, що Бог вилиє в короткий час свій гнів «Християнським світом». «Оце ж вилию над тобою досаду мою і довершу на тобі гнів мій; судитиму тебе по поступках твоїх, і налагоджу на тебе кару за всі гиготи твої. І не пощадить тебе око моє, Я не помилую. По поступкам твоїм одплачу тобі, й гиготи твої будуть на тобі, і зрозумієте, що Я- Єгова караючий». – 7:8,9.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 882 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: