Ліга Народів

Ліга Народів

Сатана є справжнім образом або втіленням ревності і зависті. Поклоніння, яке людина чинила своєму Творцеві, Єгові, сповнювало Сатану ревністю і завистю, і він домагався цього поклоніння. Тому говорить він: «Я хочу наслідувати Всевишнього». Все, що Бог сотворив для блага людини, Сатана завистно намагався наслідувати, щоб заплутати людину і відвернути від Бога Єгови. Сатана є уявним богом і він стремився відвернути всі сотворіння від Бога Єгови і правди. Це наслідування або ця «картина» приводить до заздрості. Коли Бог дав закон народу Ізраїльському Він наказав йому: «Нехай не буде в тебе богів інших перед моїм лицем. Не робитимеш собі ваяного кумира чи подобини того, що на небеса угорі, і того що на землі внизу, і того, що в водах і попід землею. Щоб не припадав ниць перед ними і не служив їм; бо Я, Єгова, Бог твій, ревний Бог, що караю беззаконня отецьке на дітях у третьому і четвертому роді тих, що ненавидять мене». (2 Мойсея 20:3-5) Той закон даний не для користі Єгови, але для користі Ізраїля і всіх, які прийшли б до пізнання Господа.

Все життя походить від Єгови; в той час Сатана несправедливо приписує собі розпоряджатись життям тому, що він був зависний на почесть і славу, які сотворіння належним способом приносять Єгові, як своєму життєдавцеві, і тому він цього для себе самого вимагав, так він користався різного роду злочинами, щоб переманити сотворіння від Бога на свою сторону. Бог Єгова мусить до встановленого Ним часу дозволити діяти цьому ревнивому противнику, щоб у цей час дати благополуччя своєму сотворінню для Його власної честі і слави пізнати Його і оправдати Його ім’я і отримати життя. Творцем всіх ідолів, які будь-коли поставлені для поклоніння, вважається Сатана-диявол і звідси він являється «ідолом ревнивості». Правда відкриває справжній стан речей, щоб людина мала нагоду пізнати Бога і шлях до життя. Подібно тому, як бачений Езекиїлом ідол ревнивості зображав Сатану, так само сатанська організація на землі в моральному і духовному відношенні і в своєму способі поступування є справжній ідол Сатани. Вірний Божий клас слуги бучить сьогодні, згадану пророком Даниїлом і Господом Ісусом Христом, «гидотну спустіння» стоячу на святому місці. (Маттея 24:15) Ця гидота, тобто «образ звіра» або Ліга Народів є саранським витвором його організації. Він має свою резиденцію у святому місці – «організованої релігії», яка називає себе святим іменем Бога і необґрунтовано стверджує, що є любимицею Єгови, через що вона обезчещує і оскверняє ім’я Бога. Перші засновники Ліги Народів і її опори є ті нації, які називають себе «Християнськими народами». «Ідол ревності» - Ліга Народів – це витвір і потомок Сатани і є проти Царства Божого, і кожний, який цей витвір активно чи пасивно підтримує, займає ворожу позицію проти Царства Божого.

Хто запевняє, що він посвятився Богу, але при цьому стверджує, що «правлячі власті» або «вищі власті» становлять пануючі сили цього світу, той обманює себе самого і інших. Багато із так званих вибраних старших настоюють на цьому; що «вищі власті», які описує апостол в тринадцятій главі післання до Римлян, відносяться до пануючих держав світу. Ці вибрані старші роблять це тому, що вони є самолюбні і осліпли відносно світла правди Божої. «Бог пішле їм орудування підступу, щоб вони вірили брехні». (2 Солунян 2:11) Вони помиляються також, що бачать організацію Єгови, а лише відчувають потребу, віддавати належне факту, що наступило Царство. Вони не бачать Божого Царства, а тому заперечують його, щоб не відповідати за це. Вони продовжують тихо виступати проти Сатани і його організації і заводять себе тим самим в зовнішню темноту. Як повідомляє Святе Письмо, чекає їх та ж сама судьба, яку Бог призначив для Сатани. Вони є ворогами Царства Божого.

Ті вибрані старші, правителі чи священники «Християнського світу» практично всі підтримують Лігу Народів і запевняють фальшиво, що ця гидота мала би бути «політичним виразом Царства Божого на землі». Вони стверджують далі, що «вищими властями» являються царства цього світу, але Господь чітко пояснює. Що вони становлять видиму частину організації Сатани. Але хто відданий Господеві і має від нього велику радість, мусить поставити себе не двозначно по стороні Єгови і сповіщати правду про Сатанську організацію і організацію Єгови, щоб бути учасником в оправданні імені Єгови.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 847 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: