Наміри Єгови

Наміри Єгови

Ім’я Єгови є поза всілякими звинуваченнями. Вся ганьба, якій було піддано Його ім’я, була безпідставною і неоправданою. Єгова є джерелом життя для всіх сотворінь, і Він дає дар вічного життя тим, які чинять справедливо. За цієї умови було збережено життя Адамові. Ім’я Єгови вказує Його намір щодо Його створінь і є поручительством для Його задумів. Його рішення завжди були справедливі і праведні, і будуть такими вічно. Це була Його виразна воля, привести на землю людей, які б залишалися Йому вірними і отже чинили б справедливо. Сатана, бунтівник, кинув Богові виклик і оспорював, що Бог не може привести на землю людей, які залишалися б вірні Єгові під натиском. Цей виклик створив життєво важливе спільне питання, яке повинно бути остаточно вирішене. Тому Єгові угодно прокласти шлях на якому в свій час буде оправдано Його ім’я і буде доказано, що Єгова є правдивий, вірний і справедливий, і це очистить Його в очах всіх сотворінь від будь-якого закиду і повністю оправдає.

Єгова тому дав своє слово, що Його «жінка», котра названа «Сионом», тобто Його організація видала насіння, яке чистить Його ім’я і Слово від всякого закиду і буде використано Ним як знаряддя для наділення всіх послушних сотворінь благословенням. Єгові було угодно, дати свідчення про Його Слово і ім’я і оголосити про Його наміри. З цією метою Він післав свого улюбленого сина Ісуса на землю, щоб Він став Його свідком, свідчив про правду і викупив засуджену на смерть людину.

Єгова дав своє Слово, що Він вибере з-поміж людей «народ для свого імені», що цей народ залишиться вірним Йому і в час випробувань, буде Його вірним і правдивим свідком і проголошуватиме Йому хвалу. Він виконав це і тим самим оправдав своє Слово і своє ім’я. Єгова дав Слово, що він збудує Царство, яке правитиме світом у справедливості і дасть людям можливість отримати благословенне життя. Отже Його Царство прийшло.

Сатана заколотник і богохульник, створив свою власну організацію, і її представляє його «жінка», Вавилон. Його жінка або його беззаконна організація видала насіння, яке на протязі століть правило світом у несправедливості, пригноблювало людство і продовжує ганьбити ім’я Єгови. Сатана породив народ для свого імені, серед них – лицемірні релігійні люди, які практикували сатанську релігію від імені Бога і Христа і таким чином ганьбили ім’я Всевишнього. «Християнські народи» і їх союзники, «невірний слуга» або «чоловік гріха» стоять поряд у довгому списку хулителів імені і Слова Єгови.

Настала велика криза, і спірне питанні повинно бути вирішено, а саме чи ім’я та Слово Єгови торжествуватиме вічно і чи Його Царство правитиме в справедливості. Якщо так, тоді безбожна організація і беззаконне насіння Сатани повинні бути повністю знищені, і це може відбутися лише через цілковите його вигублення. Іншого вибору не залишається. Єгова видав вирок над Сатаною і його мерзотною організацією та його гнусними представниками, і цей вирок звучить як знищення.

Єгові угодно дати людині свідчення і затвердження щодо свого наміру знищити «чоловіка гріха», «Християнські народи» і всю сатанську організацію. Він в жодному випадку не зобов’язаний до такого повідомлення, але цим Він дає людям нагоду стати на бік Єгови і Його Царства перед остаточним виконанням Його вироку про знищення. Це свідчення буде дано за допомогою Його свідків згідно заповідям Єгови. Після того, як буде викінчена видача свідчення і застереження, Ісус Христос, уповноважений виконавець рішень Єгови, виконає Божий вирок остаточно, і це підтвердить справедливість Слова і ім'я Всевишнього, прославить його, очистить від будь-якого закиду і повністю оправдає.

(продовження в другому томі)
Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 436 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: