Образна картина

Образна картина

Після того, як Ізраїльтяни не звернули уваги на слова пророка Езекиїла, приказав йому Господь Бог дати їм знак, це значить виконати певні рухи, а таким знаком було провести певну образну картину перед їх очима, щоб дальше звернути їх увагу на Боже рішення: «Ти, сину чоловічий (представляючий клас «вірного слуги»), зроби собі знаряддя для переселення (зг. сім. перекладу: для заслання), та переселяйся в день перед їх очима, і переселишся перед їх очима з твого місця на друге місце; може їм відкриються очі, але вони являються впертим домом. І виноси своє переселенське знаряддя вдень перед їх очима; і ти вийди перед їх очима ввечері, як виходять ті, що переселяються (інший переклад: йти на заслання чи в полон). Перед їх очима пробий собі отвір у стіні і виносися через неї; перед їх очима візьми знаряддя на плечі і виноси його в густій темноті; ти повинен закрити своє обличчя, щоб ти не дивився на країну. Бо Я зробив тебе символом (знаком) для дому Ізраїлевого. – І я зробив так, як мені було заповідано. Знаряддя своє, як знаряддя для переселення, я виніс в день, а ввечері пробив собі рукою діру в стіні; в густій темноті виніс я клунок і взяв на плечі перед їх очима». – 12:3-7.

Це місце св.. Письма показує, що пророкові Езекиїлу було заповідано, поставити на явну німу образну картину, щоб таким чином передати післання; і це зробив він. Деякі вважають, що образна картина являється справою теперішнього часу; проте Господь створив сотні років тому деякі з них, і вони мають тепер для помазаників далеко більше значення, ніж будь-яка картинка зроблена людиною. Добре відомі сьогодні факти, які по всій видимості чітко відповідають пророчій картині Езекиїла, є слідуючі: Коли вибухнула світова війна, старанно проповідувались Євангелія. Але «Християнський світ» не слухав її, більше того проповідники Євангелії арештовувались. Накладені їм обмеження загострились, і в 1918 році збори Господні були в цілому виселені на заслання і справу свідчення Божого народу майже припинено. Багато свідків Господніх були кинуті за стіни в’язниці. Головне бюро в Брукліні було розформовано, його власність розпродана, і дещо, що залишилось перенесено в інше місце. Це все відбувалось перед очима всього народу. Чиновниками «Християнського світу» було накладено заборону на нерухоме майно вірних свідків, багато публікацій, що містили Слово правди разом з оригінальними платівками цієї вісті було знищено. Це все проходило під приводом сатанської організації.

Ці факти сприяли цьому, щоб підкреслити значення слідуючого правила Господнього: «Коли хтось в полон веде, так сам іде в полон; коли хтось мечем вбиватиме, той мусить бути мечем вбитий». (Одкриття 13:10) Ця образна картина була зроблена Езекиїлом по приказу Єгови; відправлення народу Божого на заслання чи в полон і припинення його діяльності в 1918 році відбулося за дозволом Єгови і це мало послужити Його певній цілі, хоча той злочин був скоєний безбожниками «Християнського світу». Ця образна картина була створена Єговою, щоб служити поясненням.

Езекиїл робив, як йому було заповідано, і вперті питали його: «Що ти робиш?» Вони спостерігали за його вчинками, щоб зрозуміти, що воно означало. Господь дав Езекиїлу настанову, що він їм на їх запитання повинен відповісти; «І слово Єгови надійшло вранці до мене: Сину чоловічий, чи ж не буде питати тебе дім Ізраїля, той дім неслухняний: Що ж ти робиш? Говори до них: Так говорить Господь Єгова: це є віщування про володаря Єрусалимського, і про весь дім Ізраїля, що там живе. Говори: Я знамено пророче для вас, як я зробив, так станеться з ними, на заслання, в полон підуть вони». – 12:8-11.

Єгова навчав Езекиїла спочатку виконувати означені дії, щоб створити образну картину і велів йому потім на запитання спостерігачів пояснити її значення. Езекиїл сказав, о він є для них пророчим знаменом, і що те, що він зробив, було образом того, що над ними повинно пройти і пізніше таки сталося з Єрусалимом. Що повідомляється у віршах від дванадцятого до чотирнадцятого сповнилось над Єрусалимом слово в слово, коли «князь», властитель чи цар втікав через мур і у полі в степу попав в полон і йому осліпили очі. – 2 Цар. 25:1-7; 2 Паралипоменон 36:11-21; Єремія 39:1-7.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 575 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: