Падіння твердині миру

Падіння твердині миру

Духовенство «Християнського світу» і визначні їх стада були недоумками і це відноситься до класу «злого слуги», а також до «чоловіка гріха». Вони намагалися заспокоїти людей і заколисати їх ніби уві сні, і відмовились попередити їх перед загрожуючим великим горем. Народи «Християнського світу» створили організацію Лігу Народів, як підробку Сатани і необґрунтовано блудно стверджують, що вона представляє Боже Царство на землі. Вони очікують, що Ліга Народів охоронить їх в день гніву Господнього. Навіть якщо не буде сказаним, що клас «лукавого слуги» підтримує Лігу Народів, так це є фактом, що він бореться проти прихильників правди, яка викриває Лігу Народів і інші складові частини Сатанської організації; таким чином «лукавий слуга» є союзник тих, які створили замість Божого Царства цю підробку; і Господь об’єднує їх всіх в один клас. Всі вони хотіли би заколисати всіх людей уві сні і тому говорить Господь з натиском через Езекиїла до них: «За те, що баламутять мій народ і говорять: мир! А миру нема, і як той будує стіну, вони мастять її глиною (оригін.: штукатурять; зноска)». – 13:10.

«Стіна», згадана пророком, була в дні Езекиїла очевидно союзом Седекії з Єгиптом, який він заключив порушивши свою угоду з Навуходоносором. (2 Паралипоменон 36:11 – 14; Езек. 17:15 – 20) Але цей союз не був в стані а ні утримати мир, а ні захистити Ізраїля від Божого гніву. (Єремія 36:31; 37:5 – 11) Лігу Народів створено «Християнським світом» як стіну для відвернення війни і забезпечення миру; але Ліга Народів, це підробка Сатани, котра не забезпечить миру, і не зможе захистити від Божого гніву. – Плач Єремії 2:14.

Езекиїл говорить на основі деяких перекладів про незв’язаний або поганий вапняк, або розчин, який вжито для штукатурки або замазування стіни. Будь-який «розчин» або «цемент», який вжито для зміцнення союзу між Ізраїлем і Єгиптом мусів бути нескріплюючої властивості, бо Жиди з Єгиптянами нічого спільного не мали і між ними не було любові. Егоїстичні інтереси ніколи теж не може бути тривалим засобом зв’язку застосований «цемент» чи «будівельний розчин» для удержання Ліги Народів із-за пануючого себелюбства всіх народів. Тому каже пророк Езекиїл: «Говори до мастильників: вона впаде! Прийде злива, кам’яний град, почнеться буря; і дивись, мур впаде». (13:11) Це є якраз це післання, яке заповідано тепер сповістити і довести до відома післанця Божого; і цей вирок над Лігою Народів передбачається тепер також проголосити. (Ісаія 8:9-12) Комерційні і політичні елементи «Християнського світу» зробили для себе Лігу Народів як захисний мур і духовенство його схвалило і своїми красномовними словами штукатурить і запевняє, що це Божа будова. Духовенство у протиріччі з Божим Словом намагається заставити повірити народ, що від цієї організації він буде мати мир і безпеку, і таким способом штукатурять вони стіну дальшим захисним шаром, яка невдовзі від нього впаде.

Бог Єгова через свого Виконавця вироку, Керівника великого Божого війська розвалить їх стіну і всі представлені містом частини їх організації знищить. Зливний дощ пророчої правди розлиється тепер над неукріпленим вапняком і змиє його. Ця злива перетвориться в град, і як пророковано в іншому місці «будуть падати вниз і стукати великі градові каміння, як талант великі», які повністю скомпрометують лицемірне «Християнство». (Одкриття 16:21) До зливи граду приходить ще вітер (велика стихія), який цю стіну повністю перекине і розвалить. «І порозкидаю стіну, що ви її ліпили (егоїстично) глиною, й повалю її на землю, що основу буде видно (Сатану, як їх ініціатора), і впаде вона, та й ви з нею загинете, і взнаєте, що Я, Єгова». (13:14) Це переконуюче доказує, що падіння «Християнського світу» буде результатом справедливого гніву Божого, що був виповіджений проти нього. Це Божа битва, Він буде його нищити до остаточної перемоги і Його ім’я буде оправдане. «Так виллю Я гнів на стіну і на тих, які її ліпили глиною, і Я скажу вам: Стіни більше нема, і тих, що її ліпили нема більше». – 13:15.

Духовенство «Християнського світу» наполегливо об’яснялося в дружбі з Лігою Народів і ознайомило світ зі своїми мирними приводами. Тому говорить пророк Господній: «Тих пророків Ізраїлевих, які пророкували Єрусалимові вістили йому видива миру, хоч нема миру, говорить Єгова Бог». (13:16) Союз церков «Християнського світу» опублікував свого часу заяву, яка містить в собі слідуючі слова: «Церква може дати дух доброї волі, без якого Ліга Народів не могла би міцно устояти у боротьбі». Це однозначно із запевненням, що в єдності з церквою Ліга Народів устояла би в боротьбі. Але ні Ліга Народів, на «Організоване Християнство» не схорониться. Обидва належать до сатанської організації і загинуть назавжди.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 511 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: