Післанний у Християнський світ

Післанний у Християнський світ

(Езекиїла, глава 3)

Третя глава починається з пояснення: «І сказав до мене: Сину Чоловічий! З’їж, що перед тобою, з’їж оцей звиток, та іди й говори до синів Ізраїлевих». (3:1). Згідно із цим, Господь велить своєму народу спочатку споживати його правду і через те зміцніти, а після цього в послушенстві до Його законів він мусить вживати одержану силу, щоб проголошувати цю правду для прославлення господа. У гармонії з цим в книзі Одкриття 10:8,9 є написано: «І голос, що я чув його з неба, знов розмовляв зо мною, і глаголав: Іди, візьми книжку розгорнуту з рук ангела, що стоїть на морю, і на землі… І рече він мені: Возьми і з’їж її». Це пророцтво Езекиїла і одкриття відносно їдження книжки зображає в символі, як Божий помазаний слуга приймає правду, щоб її вживати для прославлення Господа.

Це підтверджується словами Єгови до пророка Ісаія. Пророк Ісаія також представляє клас вірних слуг, до котрого Єгова говорить: «Я вложу слова мої в уста тобі, і тінню руки моєї закрию тебе, щоб ти знов устроїв небеса й заложив землю та сказав Сионові: Ти мій люд». (Ісаія 51:16) Господь не тому кладе післання в уста свого слуги, щоб цей тільки на свою власну користь їв, але щоб він ним користувався згідно Божих заповідей і його іншим сповіщав. «Тоді створив я уста, а він дав мені з’їсти той звиток; І сказав мені: Сину чоловічий! Нагодуй черево твоє, й засити утробу твоє сим звитком, що передаю тобі. І я з’їв, і був в устах моїх такий солодкий, як мід». – 3:2,3.

Повисші наведені слова Езекиїла після дальшого відкриття Слова Божого, вказують на голодуючий народ Господа і показують, як Господь Ісус після свого приходу в храм Божий почав його кормити. Це тривало деякий час, поки він наситився, переварив їжу і був готовій до боротьби; коли прийшов момент, що він був сильний у Господі, і слухаючи Його заповідь, він відправився проповідувати Слово Боже правди. Це співпадає точно з тим, що записано в Одкриттю 10:10,11, а саме: «І прийняв я книжку з рук ангела, і з’їв її; і була вона в устах моїх як мед солодка; і коли з’їв її, то стало гірко в животі моїм. І рече мені Мусиш ти знов пророкувати про (інший переклад: перед) люди; і народи, і язики, і царі многі». В цей спосіб є показано Божий замір і підготовку Його народу до походу, який незабаром після того почався і зараз є в ходу і мета якого полягає в тому, щоб проголосити Царя, Його Царство і день Божої пімсти.

Після того як Езекиїл сидів, приказав йому Господь: «І сказав мені Сину чоловічий! Встань та йди до Ізраїлевого дому». (3:4,5). Пророк Езекиїл отже представляє сьогоднішній клас Божих слуг, який пояснив, щоб передати післання «Християнському світу», котрий пояснив, що йому доручено Святе Письмо їх мовою. Отож клас слуг приносить післання правди не якомусь народу невідомої мови, а сучасному «Організованому Християнству» чи «Організованому Християнському світу». «Християнство» не являється поганською релігією, але клас слуг навчає «Християнський світ» на їх власній мові про те, що мало би сказати йому Боже Слово. Коли помазаний клас слуг тепер не брав би старанно участь в оповіщенні правди про Божий намір, так всі, які би так поступили, перестали би бути Божими слугами, і Він пробуджував би інших, бо настав час, де це післання правди повинно бути передано всім.

Проголошення післання правди не ставить перед собою ціль, щоб привернути на шлях правди, як многі нерозсудливо про це говорять; це доказується слідуючими словами Господа до Езекиїла: «Дом же Ізраїлів не схоче тебе слухати, бо вони не хочуть слухати мене, тим що дом Ізраїлів твердолобий і запеклого серця. Ось, Я вчинив твоє лице твердішим, як їх лиця, і твого лоба твердішим, як їх лоби. Як діамант, що твердий над камінь, вчинив я твоє чоло; не бійся їх і не лякайся перед лицем їх, хоч вони дом ворохобний». (3:7-9). Так само Господь сказав вірному класу слуг, що Він зробив їх голови твердішими ніж тих впертих, бо вірні перед ними не потребують боятися, але мусять йти і оповіщати правду явно і відкрито і повинні за це давати відчит Господу.

Після цього нагадує Єгова пророку Езекиїлу – і таким чином вірному класу слуг – приймати Його слова до серця, і слухати вухами і тоді йти і говорити їх людям, незважаючи на те, чи будуть вони слухати чи ні. (3:10,11). Божий народ міг би не бути вірним, коли б він тепер не доручував «Християнському світові» послушно, радісно і старанно післання правди. Ті, що люблять Господа, роблять це з піднесенням і енергійно.

Потім повідомляє Езекиїл, що дух його підняв, після чого він за собою почув сильний шум: «Благословенна велич Єгови рушаючи із свого місця». (3:12) Коли у час П’ятидесятниці дух Божий зійшов на послідовників Ісуса Христа, тоді було чути шум сильного вітру; і в такий спосіб зійшов дух на Езекиїла, що представляло, як дух Господа Єгови після приходу Ісуса Христа в божий храм повинен зійти на Його народ. «І чув я за собою … шум од крил животин, що торкались одно об одно, й гуркіт од коліс коло них і гук голосного грому. Отже дух підняв та й узяв мене й ішов я, сумуючи в тривозі серця мого, а рука Господня ваготіла на мені». – 3:13,14.

Це представляло в образі, що Господь зішле свого духа на свій народ і відкриє йому достатньо правди, щоб дати можливість пізнати беззаконну, ворожу Богові організацію Сатани, щоб мати нагоду належати до організації Єгови, щоб наступати на ворога і його представників, і щоб побачити велику перевагу над ним. Коли Божий народ пізнає мерзоту і підлість сатанської організації, виступить він тоді палаючим духом будучи повен гіркоти проти ворога,, бо він ворог Божий. Це звичайно не зловіща ненависть, але справедливий і серйозний намір побачити ворога і його організацію знищеними, щоб оправдати ім’я Боже.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 712 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: