Пояснення символу

Пояснення символу

Бог велів цьому статися, що орда Сатани під час війни із святим народом створила образну картину, яка тепер як свідчення пророчо говорить проти неї. Досвід класу слуг під час 1918 року являється символом для того, що до встановленого рукою Єгови часу станеться над «Християнським світом». Їм не ставилось до відома в 1918 році про значення знака; але їх почали незабаром після того, а саме в 1919-1920 роках про це повідомляти. В той час у великих щоденних газетах розміром в цілу сторінку поміщались повідомлення з оголошенням публічної доповіді, в яких між іншим говорилось: «Приходьте і послухайте, чому Дослідники Біблії були засуджені до вісімдесяти років ув’язнення і що проповідники мали з цим спільного». Аудиторія, яка з’являлася на це запрошення на публічну доповідь, була повідомлена про те, що проводарі «Християнського світу» давали повід на ув’язнення Дослідників Біблії і припинення їх діяльності, і що це відбулося за наполяганням релігійних проповідників, агентів Сатани. Дальше сповіщалось людям усно і також широким розповсюдженням в друкованій формі, що на «Християнський світ» прийде велике горе, а особливо на духовенство і визначних з їх стада, які панують над землею.

Божий вірний клас слуг був позбавлений своїх прав і їх діяльність в 1918-1919 роках була припинена, бо він був вірний Господеві і Його справі. За це були відповідальні проводарі і «Християнському світі». Це були бунтівничі вчинки проти Єгови, бо єдине за що вірні Його слуги були ув’язнені, полягало в тому, що вони проповідували і роз’ясняли Євангелію Царства, що світова війна доказує, що Царство наступило і що лише воно зможе встановити мир на землі. Духовенство і інші проводарі «Християнського світу» без жодної причини ображали ім’я Єгови і знущалися над Його свідками; тому Бог пояснив, що Він з ними поступить згідно слідуючого правила: «Віддайте їй, як вона віддавала вам, і подвойте вдвоє по її ділах; і в чаші, в якій вона мішала, мішайте їй удвоє». – Одкриття 18:6.

Подібно тому, як Єгова велів оповістити неслухняному дому Ізраїлевому свій вирок, в той час Він дав повід Езекиїлу показати їм образну пророчу картину, а потім пояснити її значення, таким самим чином сповіщається в даний час «Християнському світу» Божий вирок над ним, а саме, Бог велів спочатку кинути у в’язницю своїх слуг і припинити всю їх діяльність, а потім розіслати їх з Його післанням до народів «Християнського світу», щоб вони про це доводили їх до відома, що йому за всю його несправедливість буде відплачено і він загине. Це робить він, щоб люди взнали, що Він є Всемогучим Богом, і що вони ні в якому випадку не могли завжди безкарно творити діла ворога Сатани. «І взнають, що Я, Єгова, як розсіє їх поміж народами і порозвіваю їх по всіх землях». 12:15.

Загибель, що прийде в Армагедоні над «Християнським світом», буде найбільшим горем, що коли-небудь спіткало світ. Господь велить тепер сповіщати, що під час цього горя, буде існувати клас, який переживе його і надальше буде і Його милості; Він велів Езекиїлу це описати слідуючими словами: «Я збережу небагато з них від меча, від голоду і чуми, щоб вони розповідали про всі гидоти свої поміж народами, куди вони прийдуть. І всі зрозуміли, що Я, Єгова». (12:16) Цими словами пояснює Господь, що Він це робитиме, щоб врятувати вірних. Це є дальшим доказом, що «мільйони тих, що сьогодні живуть, ніколи не будуть вмирати». Вони одержують тепер пізнання правди через Господнє післання, яке їм приносить клас слуг, які з книжками або іншими засобами відвідують їх із дому в дім. Ці, що чують, повинні сповіщати це післання іншим за межами «Християнського світу», і вони повинні знати, що Єгова є Бог. Знищення «Християнського світу», і схоронення цих мільйонів у горю і потім їх дальше збереження при життю буде оправданням великого імені Божого. Сатана через свою організацію на протязі століть ганьбив ім’я Боже, і тепер мусить Боже святе ім’я бути оправдане, щоб всі могли спізнати, що приходить життя і благословення від Єгови, і що Він тим, які радіють Його справедливим законам, дасть життя.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 688 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: