Покірні звільнені

Покірні звільнені

Господь говорить слова втіхи до звичайного народу, з котрих можна зробити висновки, що серед відштовхнених в сторону і пригнічених мільйонів людей «князями тьми» і властителями «Християнського світу» знаходяться, ті Богом помилувані, які слухають правду, звертаються до Господа, є Йому покірні і котрі ніколи не будуть вмирати. Їх серце і їх думки в месіанському Царстві будуть очищені, і вони будуть жити на землі в безпеці. (Див. Езекиїл 11:16-21) Бог буде тих щадити, які Йому свої серця направляють і шукають справедливості; і він переведе їх через час горя. Це є ти тихі і покірні, котрі будуть Ним благословенні. «Тихі люди займуть землю і будуть радуватися повним спокоєм». – Псальма 37:11.

Оливна гора розташована на сході міста Єрусалим і є символом Царства миру і Божого благословення. Із знищенням сатанської організації, як обіцяв Господь, принесе через Царство Єгови народам землі мир і благословення. Езекиїл бачив це в своєму видінні і записав: «І піднялась слава Єгови із середини міста і зупинилась над горою, яка на схід від міста2. (11:23) Це підтверджує інший пророк, що написав про битву Армагедон і тоді додав: «І стануть ноги його на горі Оливній, що навпроти Єрусалиму до сходу сонця». (Зах. 12:4) Потім повинен запровадитися мир і добра воля серед людей; і це буде зроблено правлячою рукою Божого Царства.

У двадцять четвертому і двадцять п’ятому вірші одинадцятої глави Езекиїла доповідає пророк, що він був перенесений духом на місце до вигнанників, де він до «в’язнів» говорив слова, які Господь йому відкрив. Це ясно означає, що тепер «в’язням» у «Християнському світі», отже тим, які приєднані до «Християнства», треба принести правду про сатанську організацію, а особливо про той факт, що «Християнський світ» є частиною цієї безбожної організації. Вірний останок мусить нести це свідчення для імені Єгови. Пояснити і повідомити «в’язнів» про Єгову і Його велику організацію, і о вона знищить організацію Сатани. Останок чинив цю справу останні декілька років і продовжує її тепер; і це мусить так довго відбуватися, поки закінчиться справа видачі свідчення правди і впаде «Християнство». «В’язні» повинні одержати нагоду пізнати, що головним вченням Біблії є Боже Царство, бо це Царство оправдає ім’я Єгови. 

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 484 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: