Поклоніння інтелігенції

Поклоніння інтелігенції

Видіння дальше продовжується і тепер очима Езекиїла відкриваються дальші гидоти храму. «І він сказав знову до мене: Чи бачиш, сину чоловічий? Та обернись, і побачиш іще гірші гидоти». (8:15) Це добре відомі факти, що в новому часі людська інтелігенція або «мудрість цього світу» ставиться на передній план щодо поклоніння Єгові або вшановується вище за Нього. Ці сатанські інструменти, що лицемірно служать як Божі представники, наставлені духовенством, є винуватцями за теперішній пануючий стан серед народів «Християнського світу» або «Організованого Християнства». Зі своїх амвон читають регулярно лекції, які не пояснюють Біблію, а розбирають наукові предмети і зневажають Слово Господа. «І повів мене на середнє дворище в храм Єгови; і ось, там коло увіходу в храм Єгови, між сіньми та жертівником (місце офірування і поблизу умивальника символом Слова Божого яким людина очищується, це слово ці, тут показані чоловіки залишили поза увагою) стоїть чоловіка з двадцять і п’ять, плечима до храму Єгови, а лицем від сходу сонця». – 8:16.

В теперішньому зарозумілому світі, що називається «Вік мозку» вимагається, щоб молоді люди пройшли спочатку світську вищу школу, де їх віра в Бога і Його Слово повністю руйнується, поки будуть допущені до теологічного навчання. Коли їх навчання в університеті закінчується і вони розсилаються з титулом проповідника, їх служба Богові полягає у поклонінні сотворінню, а Творець залишається повністю поза увагою, хоча ці проповідники займають посади у визначеній церкві, як в дому Господньому. Сучасні вищі учбові заклади і теологічні вузи являються як бачимо тільки зарозумілими місцями невірства. Ці поклонники так звані «інтелектуальні сили» «великих людей» і їх інституцій рекламуються як рятівники і визволителі світу. Ці мужі сучасного «віку мозку» представляються народові разом зі своїм обладнанням, як «сонячне світло світові». Подібно тому, як пророкові Езекиїлу був показаний в храмі цей стан, точно так само клас, який він представляв, а саме вірні Божі помазаники, мали розуміння дійсності і оповіщали про відповідні факти. 29 серпня 1925 року на конвенції в Індіанаполіс зібралися посвячені і прийняли відому резолюцію під назвою «Післання надії» і розіслали її до всіх людей доброї волі в «Християнському світі». У цій резолюції говорилось між іншим: «Власті, наука і філософія, торгівля і релігія на зміну жертвували свої засоби порад. В ім’я і під плащиком демократії сполучилися ті групи, щоби спільно і кожна з них осібно жертвували свою власть і силу до заспокоєння бажань народів. В спільності приписують собі право, що вони є сонцем або джерелом світла, з котрого приходять всяка мудрість до керування і освідчення народів. Політичні вожді і торгівельні магнати сильно застосовують зловмисні дії, облуди, фальшиві та підступні; наука і філософія вносять п’ятно нікчемності і задоволення самих себе, під час коли вожді релігійні рівно ж серед католиків як і протестантів відрізняються зарозумілістю, чванливістю, не вірою і безбожністю. Для цього є річчю ясною, що надані якою-небудь з тих груп порадні засоби є даремні і безсильні, і неможливо заспокоїти прагнення та потішити журбу народів». – Гляди «Світло», том 1, стор. 133, 134 англ. Вид.

Двадцять п’ять людей, яких Езекиїл бачив при вході в храм представляли сучасних священників і передових із їх отар. Ці є визначними в релігійній організації «Християнського світу» і вони запевняють, що знаходяться в домі Господнім. В той час, коли вони запевняють, що являються представниками Божими, то на ділі є слугами Сатани, тому що вони постійно перед людьми лицемірять. Ці високомірні поклонники сонця, тобто поклонники інтелекту, науки і сили, обезчещують і сильно позорять ім’я Єгови. Вони є складовою частиною сатанської організації. Святим обов’язком і завданням кожного члена класу слуги є розповсюджувати правду про цих лицемірів, щоб правда ласкою Божою змивала брехню як вода, і щоб народ пізнав, що Єгова є справжнім Богом, і що вся надія людини знаходиться в ньому. І коли хто-небудь з помазаників Божих в проповідуванні правди про сатанську організацію і її видимих прибічників був би неактивним, той проявляв би цим самим невірність проти Бога і Його угоди.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 608 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: