Потік злочинів

Потік злочинів

Кожному відомо, що з кінця світової війни настав великий прилив злочинів над країнами «Християнського світу». Хто з людей відповідальний за це? Пророцтво Езекиїла покладає вину за цей прилив злочинів на «Організований Християнський світ», бо він отруює радість справжнього служіння Богові і опрокидає Його Слово. Це було зображено спотвореними релігійними обрядами, які бачив Езекиїл, що виконувались у святому Божому храмі. Духовенство і визначні із стада «Християнського світу» заявляють, що вони представляють Бога і Христа і поступають на основі Божого права, але при цьому ідуть вони безбожним шляхом і накинули на ім’я Бога і Ісуса Христа велику ганьбу. Вони старалися заставити народ вірити начебто вони Богові прихильні. Але народ знає, що вони лицеміри, бо вони необґрунтовано стверджують, що виступають в захист Бога і справедливості, але одночасно явно чинять беззаконня. Вони пояснюють, що являються захисниками закону, але самі їх нарушують. Тому люди втратили приділяти увагу законам і порядкам і не приділяють пошани ні до Бога, ні до Біблії. Святість людського життя не поважається великою кількістю людства і тому «віковічна угода» порушується і ламається.


Це, що було показано Езекиїлу відображало існуючий сьогодні в «Християнському світі» стан: «І каже мені: Бачиш, чоловічий сину? Ще мало Юдиному дому тої гидоти, що вони тут коять, вони ще й надто сповняють землю безбожністю. І доводять мене до гніву. Дивись, вони прикладають галузки до носів своїх». (8:17) Земля переповнена кровавими лиходійствами, а місто («Християнський світ», організація Сатани на землі) насиллям» (7:23) «Бо земля вся зледащіла під живучими на ній, вони бо переступили закони; змінили устави; зламали вічний заповіт». – Ісаія 24:5. Єгова обвинувачує членів чернечих орденів за потік злочинів; і пробував стримувати клас слуг правдою про релігійну складову частину; так це було би признакою нерівності. Хто заявляє, що є в правді і є наслідником Ісуса Христа, але тепер втягується або відмовляється проповідувати пімсту нашого Бога Сатані і його організації, цим самим доказує, що він не помазаний духом Єгови. А навпаки на ділі є ворогом Божим. Всім помазаникам Божим, а особливо уповноваженим до цієї справи є доручено оповіщати день пімсти нашого Бога. (Ісаія 61:2). Вони повинні довести до відома членів сатанської організації про Божу винагороду для них, і що видима сатанська організація складається з фальшивих релігійних керівників і визначних із їх отар, і що тільки вірним може бути помазаник Божий. Деякі цим розражаються і не хочуть прислухатися до правди і не мають при цьому нічого сказати.

Одиноке питання, яке тут «слугою» повинно вирішитись, є: Що мені мій Господь запропонував, чи прислухаюсь я до Його заповідей! «Слуга» мусить сповіщати правду, незважаючи на те, чи хтось буде заперечувати чи відмовлятися слухати, або чи всі хотіли би прислухатися чи звертатися до Бога. Останок або помазаний клас слуг, мав би держати постійно перед очима, що від нього вимагається послуху до Божих заповідей. Саул не втратив своє помазання, коли став непослушним але був відкинутий Господом і приєднався до Сатани. (1 Самуїла 15:16-29). Помазані, які стають невірні, не втрачають однаково помазання, а відкидаються Єговою і будуть знищені із Сатаною і його поплічниками.

Будучи під впливом Сатани і сатанської релігії «Організоване Християнство» є відповідальне за велику хвилю злочинів, які проходять особливо над Америкою, де в останні роки злочинність надзвичайно зросла. В цій країні за короткий час було застрілено п'ятнадцять тисяч чоловік, серед них багато зовсім невинних, а саме під приводом, що вони наче були в нетверезому стані. Такий поступок мусить навіть для сторонників «Організованого Християнства» бути смородом. Це є відображенням того, як перси древніх часів під час поклоніння Сатані або практиковані сатанської релігії держали перед носом ладан, і тепер каже пророк, що люди, які сьогодні беруть на себе ім’я Бога, а поступають таким саранським способом, схвалюючи кроваві злочини і тягнучи за собою інші злочини, підносять собі таким чином «гілку до свого носа». Також гоніння виконують вони в ім’я Єгови; і цим самим вони викликали на себе гнів Божий і Господь пояснює, що Він своїм гнівом буде поражати їх. «За те ж і Я чинитиму в досаді своє. Не пощадить око моє, й не помилую; і хоч би вони громовим голосом до вух моїх покликали, Я їх не вислухаю». (8:18). То, що вони ламають вічну угоду через пролиття невинної крові по приказу керівників «Християнського світу», вже достатньо того зла, але найгіршим є то, що вони утверджують, що Бог удобрює їх поступовання, бо вони чинять це від Його імені. Це богохульство ім’я Божого не залишиться безкарним.

То, що через пророцтво Езекиїла у восьмій главі відкривається, служить наглядно тому, щоб підготовити вірний клас слуг для доручено йому праці і обов’язку, котрі викладаються в наступній главі пророцтва.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 699 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: