«Правовірні» в сльозах

«Правовірні» в сльозах

Видіння продовжувалось, при чому пророк Езекиїл бачив ще більше гидоти, і те що він бачив, відображало то, що «вірний слуга» або останок міг би побачити невдовзі перед знищенням «Християнського світу». «Потім каже мені: Обернись і побачиш ще гірші гидоти, що вони виробляють. І повів мене до ввіходу в ворота дому Єгови, що на півночі, аж ось, там сидить жіноцтво, голосуючи по Таммузі». (8:13,14) «Таммуз» було ім’я фінікійського бога, якого самозрозуміло поставив Сатана, щоб спокушати людей. Щоб не означав Таммуз, одне є певне, що жінки його вшановували і обожали, що вони поклонялися сотворінню і лишали поза увагою Творця, і що вони, гірко плакали, коли предмет їх поклоніння вмирав. Це відноситься до так званих правовірних (також фундаменталістів, позитивістів, ортодоксів, православних); вони поклоняються своїй церковній системі і не приділяють уваги Божому Царству під Христом. Вони запевняють, що вони є захисниками Божого Слова і наслідниками Ісуса Христа; але вони направляють свою відданість повністю своїй організації і це відмінно показано Таммузом. Церковні системи відвідуються головним чином жінками. Чоловіки дотримуються вченої релігії в ортодоксальних церквах підходячи тільки для жінок, дітей і слабоумних.

Жінки представляють влучно членів так званих «християнських» чоловічих, жіночих і молодіжних об’єднань, церковні правління і керівників інших церковних організацій, яких вони заради своєї приналежності до церкви обожають і поклоняються. Представники жінок вже від деякого часу спостерігають упадок своїх церковних організацій, і вони плачуть, бо церква на вимиранні і стає як не жива; вони знають, що церква мусить вмерти. Вони вірять, що із вимиранням церков теж умре заборона алкоголю, мораль і одночасно покращення життя людей і погубиться весь світ. Вони необґрунтовано стверджують, що придають багато уваги Ісусу, перед цим вмерлому; але вони не мають ні часу, ні інтересу для Царства Господа Ісуса Христа, ні засобу для оправдання і шанування Божого імені і благословення і піднесення роду людського. Другий прихід Христа і створення Його Царства х не цікавить. Їх інтерес зосереджений на справу своєї власної організації. Бо деякі об’являли себе в своєму зазнайстві за розумних, урівноважених мужів, вважаючи, що церква повинна би одягати землю в моральні досягнення людини, так щоб Христос міг прийти, ці люди вважають, що справа церкви мала би полягати в тому, щоб здійснювати цей даний ними лозунг і очистити світ. Але тепер вони Плачуть і нарікають на неї тому, що вони відчувають, що церква на вимиранні і вона наче нежива. Вони чекають від духовенства своєї церкви, щоб воно могло очистити і врятувати світ, але духовенство звертається до політичних володарів за порадою, що вони повинні зробити для досягнення цієї мети. Тому члени церкви дивляться на свою організацію як на вмираючу і майже неживу.

Хоч так звані правовірні запевняють, що тримають Біблію на високому рівні, проте вони залишають у ній поза увагою все те, що вказується на царство Боже і об’єднуються з цим світом і керуються богом цих світових держав, Сатаною-дияволом. Немає сумніву,що вони обманути, і це пояснення дається тут (бо мова йде про факти), щоб благонадійним людям відкрилися очі і щоб вони могли скористатися із цих фактів. Священики самі стали на рівні з жінками. Вони відчувають наближення кінця своєї організації і плачуть за нею. Вони всі мають добру основу плакати, бо вони наближалися своїми губами до Господа, але їх серця були далеко віддалені від Нього; тепер благословення господні більше не перебувають над ними. Вони приєдналися до сатанської організації очікуючи від Ліги Народів, численних церковних і інших об’єднань, а також мирних пактів, що вони здійснять бажану реформу і піднесення роду людського. Вони є тому в очах Господа гидотою.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 903 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: