Пригноблення

Пригноблення

Народ, який є головою сьомої світової держави і тому головою так званого «Християнського світу» у всі часи був високомірним і пригноблюючим урядом. Його князі і володарі були високомірними і жорстокими і з погордою відносилися до простого народу і пригноблювали його. Через жорстоке пригноблення і тому, що вони любили свободу, багато громадян втекли із цієї країни Англії і шукали притулку в глуші американського континенту. З бігом років ці американські колонії набирали сили і благоденства, однак протягом всього цього часу влада і керівництво належали меншості, і ті князі або володарі збирали плоди праці бідних людей. Хоча піддані американських колоній втекли через пригноблення, володарі продовжували їх пригноблювати; а уряд Англії зі свого боку також продовжував проводити свої несправедливі і гнобительські заходи, які наказував здійснювати в американських колоніях через своїх представників. Обкладення податками народного представництва в уряді і інших ганебні вчинки нарешті привели до революції, наслідком якої стала незалежність американського уряду.

Деякий час Америку називали «країною вільних і мужніх», однак сьогодні вже ні. В 1823 році після прийняття доктрини Монро Сполучені Штати стали складовою частиною імперіалістичної сьомої світової держави. З того часу ці дві ведучі нації «Християнського світу» вели завойовницькі війни, але вони називали їх такими, що ведуться в інтересах людства. Британська держава розширила своє володіння всюди, де світить сонце, і бідні у всіх регіонах її володіння пригноблювалися небагатьма, які мають владу.

Сполучені Штати ж розширили свої регіони як на континенті, так і на островах у морі завдяки війни і проливанню крові; і обидві складові частини англо-американської групи в усьому плані зробили великий поступ за останні сто років.

Британія посилала своїх «Християнських» місіонерів в Китай під приводом того, що вони хочуть навернути китайців до так званої «Християнської релігії», однак справжньою метою було використати цих так званих «Християнських місіонерів» як прикриття, під яким діяли політичні і торгівельні групи можновладців, щоб поширювати торгівлю опіумом в Китаї. Ця торгівля жахливо пригноблювала і вироджувала простий народ країни.

Пригноблення народів Індії, винищення бурів у Південній Африці і інші подібні злочини пов’язані із завоюванням та пригнобленням є частиною накипу і крові на символічному «горщику» або на великих організаціях світу. Подібні акти загарбань і пригноблення, які чинились Сполученими Штатами для підтримки Британського крила англо-американської системи, означали ще більше ржі і крові на «горщикові». Це все робилось урядами, які називали себе представниками Бога на землі.

Тоді вибухнула світова війна 1914 року, у якій Америка взяла участь без жодної справедливої причини або оправдання. Та боротьба спричинила смерть сотні тисяч чоловіків, які залишили ціле військо вдів і сиріт, що оплакували їх втрату. У цій війні Британія та Америка послали своїх бідняків на фронт, щоб ті стікали кров’ю і вмирали. Ці дві великі нації, які в дійсності діяли як одна, пізніше намагалися використати цей зв'язок націй, щоб оволодіти всім світом і тримати його в покорі; і в той час як американський уряд начебто не вступив в Лігу Народів, насправді він був тісно пов'язаний з нею за допомогою різних хитрих штуків. Цей уряд є членом світового суду і різних союзів, які служать опорою для Ліги Народів, і він діє у тісному зв’язку з головою сьомої світової держави.

У всіх країнах «Християнського світу» з часу світової війни панує пригноблення. Війна дозволила зійти новому посіву багатих, які здобули свої прибутки шляхом обману, пригноблення і нечесного управління суспільними справами. Високопоставлені урядовці відкрито займалися обманом і дозволяли себе підкупляти, завдяки чому визискували народ і для особистих цілей використовували те, що належить всім. Очевидно, це правда, що декого за це переслідували в судовому порядку; але без сумніву ті, які були винні у найбільшому обмані, залишилися без наказані. Великі банки поглинали менші, великі підприємства розоряли малих торговців, а могутні корпорації зробили зі своїх службовців і робітників рабів. Ці великі трести є основною причиною зіпсованості державної політики, і в цьому їх підтримували своїм базіканням духовні особи, і сприяли їм та вигороджували їх. Бідні мучились і творили благоденство націй, а ті, які правили за допомогою брехні, визискували їх і грабували плоди їх чесної праці. Небагато тих, хто має владу і є фактичними володарями, кидають образно кажучи, жереб на своїх бідних і грають (на біржі) плодами їх праці.

Податкові тягарі з часу світової війни значно зросли і цілій країні, і це має відношення до знищення власності. Наприклад, в Америці виникли корпорації або товариства з назвою «податкове агентство» або «товариство по цінам», бізнес який полягав в тому, щоб встановлювати вартість власності як основу для розподілу податків. Політичні можновладці, які тримають народ у покорі, послуговувалися цими сумнівними «спеціалістами», які дуже мало розумілися на вартості маєтності, яку вони мали визначати, і які ще менше турбувалися про тягарі, що їх вони накидали іншим. Ці спілки, які начебто займалися «оцінкою за допомогою експертів», впливали на стягнення податків з власності таким чином, що сотні людей втратили свої маленькі заощадження. Таким чином різні нерухомості оцінювалися більше ніж 1500 процентів.

Для наглядного факту наведемо приклад: один відносно заможний чоловік мав власний дім. Він обтяжений іпотекою більше ніж на половину вартості; проценти по цьому займовому обов’язку, а також і податки повинні були сплачуватись. Встановлені так званими «експертами по оцінці» оціночні вартості для загального податку виходили значно завищеними; до цього це додавалося дальше обтяження обкладеної податками частки на місцеве покращення умов життя (вулиці та ін.), яке проводилося згідно завищених цін і за грабіжницькими умовами. Всіма цими податками обтяжувалися нерухомості і врешті-решт ставали такими пригноблюючими, що дрібні власники не могли слідувати своїм зобов’язанням і сплачувати іпотечні проценти. В результаті багато з них втратили свій дім, а їх сім’ї страждали. Сьогодні в країні є безліч таких випадків.

Пригноблення все більше тяжіє над народом, і він не бачить виходу та жодної допомоги. Було неможливо перерахувати всі ганебні вчинки і злочини, в яких винні «Християнські народи». Пануючі групи можновладців різноманітними способами пригноблювали «невинних бідних», грабували і вбивали їх і при цьому велика частина духовенства, одна з володарюючих груп, лицемірно піднімала руки вгору і казала: «Це є Боже Царство на землі». Коли тільки не вибухали війни, духовенство схвалювало їх і змушувало народ до участі в них та посилало його на смерть. Тому на одежі пануючих елементів знаходиться кров безвинних бідняків. (Єремія 2:34) «Горщик» покритий товстим шаром накипу несправедливості і підступно пролитої людської крові. Тому Господь наказав Езекиїлу навести порівняння із горщиком, і воно стосується «Християнських народів», або «Організованого Християнського світу». Езекиїлу було наказано виймати із горщика шматок за шматком, а залишити лише накип, іржу або підгоріле та кров. Таким чином було показано Божий намір звільнити народ, особливо бідних і пригноблених від представленої через горщик або котел організації «Християнських народів». Єгова спустошить пасовище несправедливих і гноблячих володарів і так звільнить від них народ. (Єремія 25:34;- 36) Єгова не дозволить більше своєкорисним грати з власністю і життям бідних для одержання прибутків. Тому Єгова наказує тепер класу Езекиїла, тобто свідкам, повідомляти народ, що його звільнення наближається, і що воно буде здійснено через діяльність Царства під керівництвом Христа.

Представлена через котел безбожна організація «Християнських народів» не лише визискувала і грабувала народ, а й порушила очевидним чином вічну угоду, і кров та накип від людської різні є тихим, але все ж не німим свідком проти неї. «Бо пролита ним кров і досі посеред нього; на голій скелі вона, він бо не проливав її на землю, де б вона покрилась була порохом. Щоб розбудити в собі досаду, й над ним помститись, оставив я пролиту ним кров на голій скелі, щоб вона не прикрилась». (25:7,8) Вчинки «Християнських народів» були такими розгнузданими, нахабними і жорстокими, що їх можна порівняти лише з вчинками пияка. Безсоромно і високо мірно, вони ще й пишалися своїми кривавими судами;і це свідчить проти них так відкрито якби вони пролили кров своїх невинних жертв на виду на якійсь скелі. Бог не допустить, щоб вона прикрилась, а навпаки залишить її видимою, поки не настане його визначений час для знищення всієї системи.

«Християнський світ» жорстоко переслідував багатьох кого Бог любив і ким послуговувався, і вбивав їх. Так само як кров Авеля кликала із землі, так і кров цих вірних кличе до Бога проти тих, хто тепер живе на землі, як представники Сатани. «І створив п’яту печать, бачив я під жертівнею душі убитих за Слово Боже, і за свідчення, котре мали; і покликнули голосом великим, говорячи: доки, Владико святий і правдивий, не будеш судити і мстити за кров нашу над тими, що домують на землі». (Одкриття 6:9,10) Бог помститься за їх кров. На Єрусалим впала вся праведна кров, пролита, починаючи від Авеля і до Захарії, а на прототип того міста, «Християнські народи», впаде вся праведна кров, яка була пролита з того часу. – Маттея 23:35-37.

Накип і кров у горщику, тобто в організації «Християнських народів», можна усунути лише за допомогою проголошення вогняного Божого гніву: «Тим то же так говорить Господь Єгова: Горе місту крововинному! з його накладу Я величезну купу дерева, додавай підпалу, роздувай огонь, виварюй м’ясиво, нехай усе аж загусне і кості порозпадаються. Тоді постав порожнього казана на жару, щоб розпаривсь і мідь його розпустилась, і нечисть в йому розтопилась (інший переклад : знищилась), його іржа (інший переклад: бруд) зник». (24:9-11) «Організована релігія», яка у своєму облудному наслідуванні послуговувалась іменем Христа і називала себе «Організованим Християнством», буде знищена Господом.

Тепер для «Християнських народів» немає іншого шляху для очищення, як тільки через вогняну справу знищення Єговою. Всемогутній Бог хотів очистити «Християнські народи» через образну працю Ільї, але вони відмовилися, через що та праця не змогла спричинити очищення так само як Йоан Хреститель не міг очистити Жидів. (Маттея 4:5,6; Луки 1:13-17) Тому тепер Господь говорить про «Християнські народи»: «В нечистоті твоїй стільки погані, що скільки не намагався тебе очистити, ти все таки нечиста; од нечисті твоєї ти й далі не очистишся, аж докіль Я задовольню мою досаду на тобі». (24:13) «Християнські народи» і всі ті, що чинять несправедливість під іменем Божим, будуть прокляті Ним як нечисті. «Хто нечистий, забрудниться ще більше». Господь покаже «кожному, якою буде Його справа». – Одкриття 22:11,12.

Духовні радники федеральної ради церкви, які представляють організовану протестантську релігію, додали бруду і кровопролиття у свій горщик, або свою організацію,а тоді за допомогою лицемірних і начебто благочестивих методів намагалися очистити свою організацію; але все це даремно. Ця організація у 1919 році опублікувала урочистий документ, в якому з’явилися такі слова: «Ліга Народів має своє коріння у Євангелії… Героїчні мертві померли надаремно, хай з перемоги повстане нове небо і нова земля, на яких житиме справедливість». Наводячи ці слова із св. Письма, ця організація визначає, що її історія і її діяння в минулому і в теперішності були несправедливими. Тоді наводиться витяг із св. Письма: «Церква (під цим розуміється федеральна рада церков) може дати дух доброї волі, без якого не могла б виникнути Ліга Народів. Іншими словами організована протестантська релігія визнає свою нечистоту, але при цьому має нахабство казати, що очищення можна досягти за допомогою її зусиль. Кінець цієї гнусної системи вже прийшов. Вирок Єгови винесено і оголошено, і Він виконає його: « Я Господь говорю се: воно прийде, Я вчиню так; нічого з того не зміню; не буде в мене пощади, не буде помилування. По твоїх поступках і по твоїх учинках будуть судити тебе, говорить Господь Єгова». – 24:14.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 660 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: