Розпуста «організованої релігії»

Розпуста «організованої релігії»

Але що являється сьогодні кінцевим результатом наприкінці християнської епохи? Зі всіх мільйонів, яких з пізнанням правди Божої було помилувано і прийнято в угоду жертви, сьогодні залишився тільки малий останок, який вірно відданий Богу Єгові і Його Христу. Все, що сталося з Ізраїльтянами, зображало, що мало б статися з «Християнським світом». Одне є противагою іншого. Бог велів Езекиїлу пророкувати слідуючі слова і пояснити, чому Ізраїльтяни відпали, і чому також «Організоване Християнство» в такій великій кількості відпало, і чому нищівне нещастя прийде на них: «Ти покладалась на свою красу, та на велику славу твою, стала блудувати, й щедрика, будуючи, кожного прохожого, оддаючись йому». – 16:15.

Відчутні факти доказують у цьому відношенні, що це пророцтво сповнилось. Вибрані старші, духовенство і визначні із їх стада підносили себе у своїй зарозумілості, гордяться своєю величчю і відмовляються сполягати на Бога від якого все добре походить і віддавати Йому честь. Коли згадується духовенство, так при цьому не береться якась окрема особа, але вказується на тих, які видають себе за проповідників церкви і возвеличують самих себе, но не Бога. Всі, які стремляться до людської доброзичливості і вшановують і прославляють людей, зазначені тут як клас. Вони всі визначаються зарозумілістю, найяркіше виражено невдячністю. Вся подана «Християнському світові» Божа милість знехтувана і забута. «У всіх твої гидоти і твоїх розпустах ти й не згадала про часи молодощів твоїх, як була нага й невкрита та покинута на потоптаннє в крові твоїй. (16:22) Так поводив себе буквальний Ізраїль, так поводить себе «Організоване Християнство».

Павло звернувся до тих, хто вихваляє себе, порівняв їх з вірними і писав: «Хто розрізняє тебе? Але що ти маєш, того ти не одержав (од Бога)? А коли ти одержав, то чого вихваляєш себе, наче б ти не одержав? Ми дурні задля Христа, ви ж мудрі в Христі; ми немічні, ви ж кріпкі; ви славні, ми ж безчесні». (1 Коринтян 4:7, 10) То, що тут говориться про духовенство, відноситься також до всіх мужів на зібраннях Господніх, чи вони старійшини чи ні, які аналогічно поступають, спричиняють суперечки і сварки, висміють правду, щоб собі заслужити у світі признання. Про таких написано: «Звідки війни і суперечки серед вас? Чи не звідси, з розкошів ваших, що воюють у членах ваших? Ви бажаєте, та не маєте; ви вбиваєте і завидуєте і не можете нічого досягти; ви сваритесь і воюєте; ви не маєте нічого, бо ви не просите; ви просите і не приймаєте нічого; бо погано просите, щоб обернути на розкоші ваші. Перелюбники і перелюбниці, хіба ви не знаєте, що любов світа сього є ворожнеча проти Бога? Хто тепер хоче бути приятелем світу, то стає ворогом Бога. Приближуйтесь до Бога, і Він приблизиться до вас. Очистіть руки грішники, направте серця, двоєдушники». (Якова 4:1-4, 8).

Священики Християнського світу замінили Боже Слово розпустою і зробили його предметом торгівлі, щоб могли задовольнити свої самолюбні бажання. Вони приєднали «Християнство» до політичних сил, щоб зробити себе визначним себе людей. Те, що характеризує правдивих християн як Божих народ, символізується «одягом». «Організоване Християнський світ» стверджує, що буде йти слідами Христа, але він використав свій одяг, який визнає їх як християн щоб прикрашати занечищені місця сатанської організації, і це вони зробили, щоб скористатися підтримкою світових організацій. «І вживала квітчастої одежі твоєї, щоб прибрати свої висоти, та й блуду вала на них так, як не бувало і не буде». (16:16) Пишні прикраси із срібла і золота є образним поясненням правди, які Бог дав послідовникам Христа – забруднені примінялись до покоління зображенням людей і як засіб до духовної розпусти з сатанською організацією. «І взяла ти прикраси твої з мого золота і мого срібла, які Я тобі подарував і поробила собі чоловічі подобини з них і блудувала з ними». (16:17) Духовенство і невірні вибрані старші фальсифікували служіння Богу і запровадили замість нього свої церемонії, свій хвалькуватий розвиток характеру, або поклоніння людям, керівникам в церкві; і так вони виставили ідолів для вшанування. І цим вони поставили собі метою приваблювати за собою інших і цим способом виражаючись мовою св. Письма, занімалися розпустою. Подана Господом з Його ласки духовному Ізраїлю їжа, а саме Його Слово, також «освіжаюча олія» і «ладан» - символ освіження, приємного аромату, при відповідному вживанні цих дарів Божих – була забруднена, змішана з саранським вченням і саранським поклонінням. – 16:18, 19.

Єгова є муж, а місто Єрусалим представляє Його невісту. Вона будучи «невістю» Бога Єгови, народила Йому потомство. «І брала ти твоїх синів і дочок твоїх, що народила мені та приносила їх у жертву. Чи не мало було тобі твого будування?» (16:20, 21) Невірні в «Організованому Християнському світі» створили зіпсуту організацію і використали її для того, щоб членів правдивої церкви відвернути від Господа Бога і приректи під згубний вплив представленої фальшивої «Християнської» організованої системи і Сатани, бога цього світу. Все духовенство, керівників чи вибраних старших, які відвертають людей від Божої організації, зараховують до цього тат публічно обвинуваченого Єговою класу. Гордість, егоїзм і невдячність Богові стали причиною їх падіння. «І при всіх гидота твоїх та блудійствах твоїх ти не згадала про дні твоєї молодості, коли ти була нага і невкрита і лежала покинута на потоптання в крові твоїй». – 16:22.

Ганебні вчинки «Організованого Християнства» чи «Християнського світу» і безчестя, яке вони нанесли на Боже ім’я, щоб їх можна було описати людською мовою; і тому пророк виражається про них: «Це сталося після твоєї злоби (о, горе, горе тобі! Говорить Господь, Єгова)». (16:23)

 Керівники, старійшини, духовенство і визначні із їх стада в «Християнському світі» захоплені кожен світовим політичним чи іншого роду рухом, і пов’язали його з іменем Христа і Бога. Ці проповідники «Організованого Християнства» для задоволення своїх егоїстичних бажань і досягнення призвання, сили і впливу відкрили свої руки всім видам поганських релігій і звичаїв і прийняли їх у своїх так званих 2церквах», «Організоване Християнство» влаштувало свої місця поклоніння на вулицях, щоб звертати на себе увагу, вивішувало там свої таблички і сиділо у воріт і закликало жестом проходячих мимо, і так вони обезчестили своє тіло сорому і зробились огидою в очах чесних і благонадійних людей і в очах Божих. «Ти набувала собі будинки для будування (інший переклад: бордель, будинок терпимості), побудувала хижі на всякому майдані (інший переклад: куток будування); на кожному перехресті доріг будувала собі висоти, соромила вроду свою і розкладала ноги твої кожному прохожому; і не знала наситу в своєму блудуванні». (16:24,25) Керівники «Організованого Християнства» насаджували живу аморальність серед людей в світі, бо вона є для образного пояснення розпутного способу життя «Організованого Християнства», досить погано, коли опущені чоловіки і жінки ведуть аморальне життя; але Бог засуджує заборонені відношення мнимих християн з сатанською організацією, як далеко пророчніші.

Єгипет є символом цього світу і представляє перш за все владні групи великих підприємств і військової справи; в той час як Асирія образно представляє особливо політичні елементи сатанській організації і Халдея (Вавилон) представляє пануючу у всій сатанській організації релігію. (див. «Пророцтво», глава 6) Двадцять шостий і двадцять дев’ятий вірш пророцтва Езекиїла говорить до Жидів, а ще із сильнішим натиском до «Організованого Християнства»: «Ти блудувала з синами Єгипту, твоїми сусідами … ти блудувала з Ассирійцями… ти розповсюдила свою розпусту на країну торгівців (інший переклад: в країні Канаан; або в країні низовини) аж до Халдеї (Вавилон); і також тим ти не наситилась». Духовенство, керівники і старійшини, які представляють все «Організоване Християнство» вступили з власниками торгівельного і фінансового світу, а також з політиками світу у дружні стосунки, щоб цим самим здобути признання і вплив; в цей спосіб «Організоване Християнство» відкрило свої руки і зі всіма чоловіками поганської і сатанської релігії підтримувало заборонені дружні і інтимні стосунки; але «Організоване Християнство» хвалиться сьогодні тим, що всі релігії ідуть тепер рука об руку без сварок на релігійному ґрунті. Це робиться під виглядом і з облудним твердженням, завдяки якому мав би бути введений мир між народами; але в дійсності це фальсифікування Слова Божого і праведного поклоніння Всевишнього.

Перелюбна жінка замість свого мужа, приймає чужих. (16:32) «Організована релігія» видана облудним способом за християнство так званого «Християнського світу». Роз приділяє нагороди і подарунки, щоб заманити людей світу і змусити до того, щоб вони приєдналися до її організації, з нею спілкувалися, з чого вони однак не матимуть жодної духовної користі. Поганські форми і звичаї вводяться і виконуються у будинках, які називають «християнськими церквами», щоб своїх володарів зробити визначними і служити їх егоїстичній цілі. Цей ганебний поступок у церковних організаціях які називаються «християнськими», описує Господь слідуючими словами: «Усім блудницям дають подарунки; ти ж сама давала гостинці твоїм полюбовникам і підкріплювала їх, щоб вони звідусіль сюди приходили до тебе на блудодійство. Ти у твоїй розпусті поводилась всупереч всім жінкам, бо не тебе шукали, а ти сама платила, тобі плати надавалось, ти була протилежна». (16:33,34) Замість того, щоб зберегти Боже покликання, і замість того, щоб людей навчити правди, щоб вони могли йти із розумінням за своїм покликом, невірні релігійні вожді переслідували клас людей всіма видами спокуси, яких тільки він бажав, щоб зробити їх своїми прихильниками. Цим вони не тільки погодилися, але зверх того роз приділили ще заробітну плату за нагоду зробити це. Таким способом порівнює Господь «Організоване Християнство» з блудницею, якій всякі чоловіки платили, щоб задовольнити тваринну жадобу цієї жінки. Гіршого порівняння не можна собі певно придумати.

Єгова приказав Езекиїлу, ознайомити місто Єрусалим з його гидотним вчинком і сповістити йому потім Божий вирок. Вірний клас слуг мусить стосовно «Християнського світу» зробити цю ж саму справу. «Тим же то, послухай, блуднице, Єгового слова». (16:35) Потім приказує Єгова своєму пророкові, пояснювати, що Господь заради її нечистоти і її блудування всіх її любовників, як тих, які їй подобалися, і яких вона ненавиділа, збере проти неї і розкриє її підлість перед ними. «За це Я позбираю всіх полюбовників твоїх, що з ними ти розпутствувала і їх любила, разом з тими, що їх ненавиділа. Зберу їх звідусіль і розкрию перед тебе їм на поталу і поро збурюють вони розпусні хижі твої і підвищення твої і зірвуть з тебе одяг твій і заберуть твої пишні прикраси і залишать тебе нагою і не вкритою… дивись, і так оберну Я твої поступки на твою голову, говорить Господь, Єгова». 16:37,39,43.

Таким чином стає ясно, що це Божа воля, що «Християнству» була показана їхня розбещеність і що їм нагадувалося про виданий над ними суд Божий. Хто ж інший повинен здійснити цей вирок, як не ті, кого Бог назвав своїми свідками, своїм іменем? Класові, який визначений як «вірний слуга» доручено проголошувати день пімсти нашого Бога. Так само, як Єгиптяни, Ассирійці та інші народи навколо Єрусалиму повернулися проти нього, так само і тепер інші пануючі власті винищать лицемірних релігійних осіб. «А десять рогів, що ти бачила на звірові, ті зненавидять блудницю, і спустошать її, і обнажать, і тіло її з’їдять, і спалять її у вогні. Бог бо дав у серця їх, щоб чинили волю Його, і чинили однодушно, і дали царство своє звірові, доки не сповняться слова Божі». (Одкриття 17:16,17) (див. «Світло» Том 2, стор. 107) – Езекиїл 23:22-26.

Невіруючі, агностики (тобто ті, які вважали вищі речі навічно закритими перед людським пізнанням), атеїсти і насмішники звалювали «Християнство» і язичеські релігії в один горщик і вживали прислів’я: «яка мати, така й дочка». Іншими словами: «мати була дівкою, і така ж дочка; вони всі ні до чого нездатні і всі є від Сатани». Ті, хто так говорять, не роблять різниці між «Організованим Християнством» з його сатанською релігією та справжнім вченням Ісуса Христа і Його апостолів. І віруючий і атеїст та інші подібно мислячі вважають, що «Організоване Християнство» є ще більшим злом ніж ті релігії, які називають язичеськими, бо «Християнський світ» є більш інтелігентним. Тому вони зачисляють справжнє християнство до того самого класу, що і язичество і так зване «Організоване Християнство» і борються як проти справжнього, так і проти фальшивого християнства. «Ось кожен, хто приповістями говорить, може сказати про тебе – яка мати, така й донька». (16:44) Це є виклик Богу, хто стверджує начеб то Бог не міг би породити нікого з павшого людського роду, хто був би вірним Йому і Господу Ісусу Христу, і це доказує, що цей виклик є від Сатани.

Тоді Езекиїл, пророк Єгови, порівнює мерзості Самарії і Содоми з Єрусалимом: «Старша ж сестра твоя – се Самарія з дочками своїми, що живе наліво від тебе, а менша сестра твоя, що живе направо од тебе – се Содома з її дочками». (16:46) Юда був четвертим, а Беніамін – двадцятим сином Якова; таким чином як рід Юди, так і рід Беніаміна мав старших братів. Єрусалим, який частково знаходився на землі Юди, а частково на землі Беніаміна, в Самарії, столиці десяти родів Ізраїля, мав «старшу сестру». Самарія означає «варта». Якщо з Єрусалиму подивиться на схід, то наліво лежала Самарія, в направо – Содома. Содома була «молодшою сестрою» або сестринським містом, бо вона була меншою, ніж Єрусалим. Ім’я Содома означає «холодне місце», «ораюче поле» або «оброблене поле».

Самарія і Содома були досить поганими; але про Єрусалим говорилося, що він є ще більш зіпсутим. Так і язичеські релігії є саранськими, мерзенними і позорять Бога; але «Організоване Християнство», яке є під впливом і владою Сатани, є набагато гіршим і ще більше позорить ім’я Боже і тому тут дається таке порівняння. «Та ти й не по їх дорогах ходила й не їх гидоти коїла; того було в тебе ще мало; ти витворяла ще гірше ніж вони в усіх путях твоїх». (16:47) Злодіяння Самарії були здійснені в Єрусалимі; і Єрусалим, який стверджував, що він є праведні ший ніж інші, в очах Бога був ще жахливіший. Це показує, що спостереження за злом і його кінцем не є певним засобом, який може відвернути від життя у беззаконні.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 528 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: