Спасення

Спасення

Бог велів Мойсею написати його закон. «Християнський світ» запевняє хвалькувато, що вони свої закони наслідували з закону Мойсея і наводять з гордістю свої «відмінні» закони. «Вічна угода», яку Господь зробив з Ноєм (І Мойсея 9:1-6), захищає святість людського життя і приєднується до закону Божого, написаного Мойсеєм. Весь «Християнський світ» цю угоду нарушив, потоптав ногами і зневажливо відкинув її. Тому говорить Божий пророк: «Зроби ланцюг (це значить об’єднатися в союзи шляхом пактів, в об’єднані підприємства, банки і інші організації, внаслідок чого народ пригнічується і експлуатується); бо країна повна вбивства і місто насильства». (7:23) «Ланцюг» або об’єднання священників, великих ділків і продавців спирту нічого не поможе їм. Їх об’єднане зусилля провести заборону алкоголю в Америці не вдалося і заповнило країну різного роду злочинами і насильствами. На безрезультатну спробу зробити успіх приводячи в дію цей фатальний закон, даремно втрачались мільйони грошей в той час політичні володарі, які володіють підприємствами заперечували, щоб витрачати одинокий долар на харчування голодуючого народу. Такий спосіб дій приводить людей до сумніву, примножує злочини і насильства в країні і сприяє е більшому їх зростанню.

В 1928 році духовенство виразилося через публічну пресу: «Дайте світові мирний пакт як різдвяний подарунок». Духовенство продовжує далі кричати: «Мир! Мир!», а миру проте немає. Тому говорить Єгова: «І кричать вони теж перед Моїми вухами сильним голосом, так проте Я їх не буду слухати». (8:18) Єгова не допустить, щоб сатанська організація перебувала у постійному затишку, Він наближається до війни і не поверне назад. Жах (інший переклад: знищення) настане; і вони «шукатимуть миру, але його не знайдуть». – 7:25.

Ісус предсказав, що Армагедон буде жахливою подією, яка коли-небудь була у світі, і що вона знищить повністю лицемірну організацію, яку створив Сатана. Пророцтво Езекиїла повідомляє про це: «Я приведу щонайлютіших з поганців, а вони посядуть домівки їх; і зроблю кінець гордощам потужних; та й святині їх будуть опоганені». (7:24) Це не може стосуватися поганських народів, бо Бог пояснює, що лицемірний «Християнський світ» є більш гіршим ніж всі інші народи.

Божа організація є Його вибрана нація. Після того, як пройде Армагедон, взнають, що організація Єгови є «найгірша» або «найзліша», що коли-небудь виступати проти сатанської організації, і що це був Бог, який велів поражати ї найгірше. Господь через свою організацію заставить очистити землю від лицемірного «Християнського світу» і страх всієї військової сили сатанської організації буде нічим у порівнянні із жахом, яку організація Єгови вселить саранській орді. Вони спізнають, що «Я – є Єгова». Єгова зробить так, що до Його імені матимуть страх на всій землі, і всі знатимуть, що Єгова є вічним і Всемогучим Богом, силі якого ніщо не може протистояти.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 690 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: