Виноградна лоза

Виноградна лоза

(Езекиїла, глава 25)

П’ятнадцята глава пророцтва Езекиїла показує, що «Християнський світ» по відношенню до Господа сильно прорахувався, бо він був продуктивний, або плодоносив отруйні плоди. «І надійшло слово Господнє до мене: Сину чоловічий! Чим деревина виноградна краща над усі інші дерева, або гілки лози виноградної – над деревами в лісі? Чи беруть з неї полінце, щоб застосувати його в роботі? Чи беруть її хоч на крючок, щоб на ньому будь-який предмет повісити?» (15:1-в) Єгова вибрав собі Єрусалим і Він вибрав теж зі світу народ для свого імені. Правдиве Християнство насаджено Єговою, а саме з Ісусом Христом як справжньою виноградною лозою. «Організоване Християнство» назвало себе іменем Христа, але воно повністю опустило, щоб приносити плоди Царства. Єгова говорить про виноградну лозу «Християнського світу»: «Я тебе посадив як благородну лозу, як найчистіше насіння; як же ти перемінилась у мене у дикий відросток чужого винограду?!» - Єремія 2:21.

Господь ставить тепер кілька питань про виноградну лозу, одне серед них слідуюче: Чи може вона на землі краще або більше вживатися, ніж інші дерева, чи чекає Бог від неї більше, ніж від звичайних дерев? Разом з тим єдино душно задається питання: Чи вимагає Бог, щоб Його посвячений народ, який увійшов в угоду з Ним щоб виконувати Його волю, робив подібну справу, як не посвячені Богу погани чи намагався чинити Щось краще? Непосвячені погани будуть госпіталі і школи, беруться за реформи, шукають таких реформ в галузі фінансовій і політичній, заключають різні союзи для досягнення своїх цілей. Чи не робитиме дещо Божий народ краще, ніж те, і цим відрізнятися від інших? Чи може посвячений народ підтвердити, що він являється Божим народом, але при цьому переслідує подібний шлях як погани? Єгова вибрав свій народ для іншої цілі. Він посадив виноградну лозу і виростив її гілки, щоб вони свідчили про правду Його слова і для звеличення Його імені. Ісус Христос є справжньою виноградною лозою, а ці, що в Христі, є гілки. Гілка має завдання, плодоносити, і цим Єгова поважається і прославляється. «Кожну гілку в мене, що не плодоносить, відтинаю її… Коли хто не пробуває в мені, буде викинутий геть, як гілка… та й згорять». (Йоана 15:1-8) Пояснення Ісуса є в точному узгодженні з пророцтвом Езекиїла. «Дивись, вона дається у вогонь для їжі. Як з’їсть вогонь обидва кінці та й обгорить середина, чи годиться вона тоді ще на якийсь виріб?» - 15:4

Ізраїльтянам дано нагоду приносити плоди Царства для звеличення Бога; але у своєму самолюбстві, яке проявлялось у їх священиків і керівників, забирали вони плід для себе самого. «Ізраїль є швидкоростучий виноград (англ.. переклад пустіший), багатий на плоди (мініатюрна і англ. Біблія: наростав плід) «. (Осії 10:1) Ці у «Християнському світі», які шляхом угоди зобов’язалися виконувати волю Божу, а особливо духовенство і громадські мужі, котрі мали першенство приносити плоди Царства; але із-за своєї невірності і впертості забрали вони плоди за своїм розсудом для самих себе. Тому для них всіх знаходять примінення слідуючі слова Христа: «Забереться від вас Царство Боже і дасться народові, що приноситиме його плоди». – Маттея 21-43.

Ціль виноградної лози відповідно ясно визначена. Плоди Царства є Божою плодотворною і життя підтримуючою правдою Царства, із-зі чого Його Слово і Його Ім’я буде оправдано. Коли ми після сповнення пророцтва відносно приходу Господа до Божого храму оглянемося, що ми тоді знайдемо? «Християнство» повністю прорахувалося, що несе плоди Царства, а навпаки стало чужою «виноградною лозою», яка приносить плоди сатанській організації. «Дивись, коли вона (гілка виноградної лози) ще ціла була, не здатна була ні до якої роботи, на який виріб вона здасться, коли її пожер вогонь і вона обгоріла». (15:5) Коли настав кінець світу і появився Христос, кинулося «Християнство» у світову війну, замість того, щоб Його прийняти і перед Його владою поклонитися, і обгоріло на обох кінцях. Виноградна лоза «Християнського світу» вже до початку війни була непридатна для будь-якої доброї справи для звеличування імені Божого, і після війни стала зовсім некорисною.

Єгова сповіщає тепер про своє рішення знищити «Християнський світ» і вказує через Езекиїла своєму представленому класу слуг, це рішення сповіщати. «Тому так говорить Господь Єгова: як дерево виноградної лози серед лісу, яке Я даю вогневі на їжу, так само подам йому осадників Єрусалиму; і поверну лице моє проти них; вони вийдуть з одного вогню, а другий вогонь їх пожере. І ви взнаєте, що Я, Єгова, як оберну лице моє проти них». (Езекиїла 15:6,7) Виноградна лоза – це «Християнський світ», під час світової війни послушно разом із сатанською організацією робили спільну справу, при цьому обгоріло чи пригоріло і висохло, а Армагедон з’їсть його повністю. «Я зроблю цю країну пустинею за те, що вони споневірились, говорить Господь, Єгова». (15:8) «Виноградник Господа Саваота – це є рід Ізраїля, а Царство Юди – се Його любиме сидиво; і ждав Він в йому правосуду, - аж тут пролив крові, чекав справедливості, аж тут голосіння. Горе тим, що наживають дім новий за домом, та прилучуєте поле до поля, так, що другим нема вже місця, начеб ви одні поселені на землі. У вуха мені Господь сил ось що промовив: Багато цих домів опустіють, а в палатах пишних не буде кому жити. І похилиться людина і смириться муж, а горді спустять очі свої. А Господь Саваот вознесеться високо на тому суді і Бог святий покаже святість свою і справедливості». (Ісаія 5:7-9,15,16) Це буде оправдання імені Єгови.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 882 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: