Вогняне знищення

Вогняне знищення

Тоді Єгова наказав Езекиїлу пророкувати народу Півдня: «Сину чоловічий! Оберни лице своє на дорогу к полудню, й промов слово проти полудня і виречи пророцтво проти ліса полуденного степу». (21:2; Біблія Лютера перекл. 20:46) На той час Езекиїл перебував у полоні на півночі; тому наказ повернути лице проти полудня означав дивитися в бік Єрусалиму. Знищення Єрусалиму, як було сказано, повинно прийти з півночі. (Єремія 1:14) Відповідно до цього Юда і Єрусалим лежали на півночі. Коли полонені повернулися до Єрусалиму, це означало, що вони повернулися на південь. (Псальма 126:4) «Ліс полуденного степу» отже повинен відноситися до жителів Юди і Єрусалиму, а також як до володарів, так і до їх вірнопідданих. При ширшому сповненні пророцтва він повинен представляти «Християнські народи» і стосуватися володарів та їх вірнопідданих. До них належать високомірні і безбожні люди. Серед них є дуже мало «дерев справедливості», і ці «дерева», які є у світі, а не є від світу. Пророцтво отже спрямовано проти народів «Християнського світу».

Потім Єгова звелів пророку Езекиїлу, який представляє вірний клас слуг, промовляти до народу: «І скажи до полуденного лісу: слухай слова Єгови: так говорить Єгова Бог: Ось Я запалю в тобі вогонь, що пожере в тобі всяке зелене дерево й усяке дерево сухе. Не погасне палаюче полум’я й погорить у йому все від полудня та й до півночі». (21:3) Люди «Християнського світу» - це як володарі так і підвладні, і всі вони повинні відчути гнів Божий, бо всі вони зробили дурість: «Бо беззаконність огнем загорілась: пожирає тернину і будяки колючі, та палає в гущавинах ліса, що аж стовпами дим піднімається. Лютість Господа Саваота спалить землю, і народ станеться жиром огня; чоловік не пощадить нікого». – Ісаія 9:18,19.

«Християнські народи» є високомірними і не звертають уваги на Слово Боже. Духовенство і проводарі є хвалькуватими і гордими, і « народ любить це». Про це говорить Господь: «Се Я, - проти тебе, осаднице долиння на подільській скелі, говорить Єгова, проти вас, що то мовляєте: хто б то наступив на нас і хто б вломився в домівки наші? Я ж навідаю вас по плодах учинків ваших, говорить Єгова, і розложу огонь в лісі вашому, а він пожере все навкруги його. (Єремія 21:13,14) З цієї палаючої погибелі Єгова вирве свій останок, «як головню, яка врятована з вогню». – Захарія 3:2; Амос 4:11.

Коли Єгова проявить свій праведний гнів проти «Християнського світу» у битві Армагедон, ніхто не зможе погасити цю лють. Вона пожере «Християнські народи» як лісова пожежа. «І всяк повинен це бачити, що Я, Єгова, розпалив це; і він не погасне». (21:4) Люди побачать, що йдеться не про звичайні нещастя серед людей і народів, а що це є прояв гніву Божого. Його вирок вимагає знищення «Християнських народів», і його буде виконано.

На сьогоднішній день є певна кількість старійшин, які були вибраними старшими серед народу Божого, але не проявляли інтересу до Божого Царства. Вони більше зацікавлені в тому, щоб побороти вірних свідків Божих, зробити їм кривду і насміятися з них. Бог ні не слухатиме таких людей, ні не радітиме їм. Тепер Він звелів Езекиїлу і своєму «вірному слузі» сказати: «О, Господи, Єгово! Вони ж і так мовляють про мене: Чи ж не приповістями сей говорить?» (21:5) Серця цих бунтівничих проводарів затверділи, і вони не розуміють остороги Господа, не зважають на неї і не ведуть своїх помічників і послідовників у сіті Сатани. – 2 Солунян 2:11,12.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 746 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: