ВОЛОДАРІ І ПРИХИЛЬНИКИ

ВОЛОДАРІ І ПРИХИЛЬНИКИ

(Езекиїла, глава 6)

Володарі «Християнського світу» проводять розкішне і веселе життя в самолюбстві. Духовна частина групи володарів із нахабним лицем твердили, що правителі панували на основі Божого права і звідти мали б бути Божими любимцями на землі. Вони називають себе іменем Господа і вживають Його ім’я для прикриття своєї егоїстичної розпутної жадності. Це в дійсності відноситься до всіх володарів кожної складової частини «Християнського світу». До сьогодні постійно підтримувався цей безбожний союз володарів великим числом людей як в думках, так і в ділах, причому ці прихильники самі себе обманювали.

Хоча властителі, як і їх прибічники пробують показати вид, наче б вони перебували на стороні Господа, але про те вони повинні би знати, що це зовсім не так. Вони називають себе самі християнами, крім того вони не мають ніякої любові до Бога чи Христа. Володарі витворили релігійну систему,яка опозорює ім’я Єгови, і вони продовжують виповідати на нього одну ганьбу за другою,використовуючи свою цю систему чи організацію, щоб багатьох зловити в світі. «Мов клітка повна птиць, так повно в їх домівках обманного заробітку; тому вони стали великими і заможними», і вони не обґрунтовано утверджували, що вони являються благословенним Богом народом на землі. Коли це відноситься до священників і передових із їх отар, так це оправдує всі народи «Християнського світу», які підтримують їх в думках чи на ділі. Пророк Єремія про цей сам народ пророкував, і Бог велів йому записати нижче слідуючі слова про духовний світ,передових із їх отар і всіх їх прибічників. «Потовстіли і погрубшали, а в лихому попереступали всяку міру; не розбирають справ на суді, справ безбатченків, самі упливають у добрі, а справедливому ділу вбогих не помагають на суді. Чи не покараю Я ж за таке, говорить Єгова, і не помститься серце моє на такому народові, як цей? Чудні і страшні речі діються на цій землі. Пророки пророкують лож, священники за їх підмогою управляють, а люд мій любить це. Що ж ви чинитимете, як настане тому кінець?»- Єремія 5:27-31.

Шоста глава пророцтва Езекиїла, що тут розглядається, повідомляє про божий вирок над властителями, які представляють собою «гори» і «пагорби». І народ. І народ який підтримує цих володарів представляється символом, згідно інших прикладів, «ріками» і «землями». Бог приведе в дію цей вирок у свій встановлений час, після того, коли це буде належно підготовлено.

«І надійшло до мене слово Єгови: Сину чоловічий, поверни лице твоє проти гір Ізраїлевих і віщуй проти них, і промов: Ви, гори Ізраїлеві, слухайте слово Господа Єгови! Так говорить Господь, Єгова до гір і до горбів, до байкарів і до долин: Я наведу на вас меча та й порозбиваю висоти ваші. І будуть жертівники ваші спустошені, стовпи ж ваші на честь сонця будуть порозбивані, а побитих ваших положу трупами перед ідолами вашими». – 6:1-4.

Пророк велів пізнати, що народи лицемірного «Християнства», його главарі і вожді, як і їх прибічники при виконанні Божого вироку, не знайдуть можливості врятуватися. Вони не могли б втекти, якщо б діяли б в деяких країнах як місіонери, або обслуговували машини на базах. Господь Єгова розшукає їх через своїх встановлених повірених в кожній частині землі. «Хто далеко, помре від чуми, а хто близько, поляже від меча, хто ж зостанеться і врятується, загине від голоду. Оттак я довершу гнів мій на них». – 6:12.

Господь пояснює, що Він зробить цю страшну справу на оправдання свого імені. «І спізнають, що Я, Єгова, не даремно погрожував наслати на них таку лиху годину. І простягну проти них руку мою і зроблю країну безлюдною пусткою від Давлат-степу по всіх осадах їх, і зрозуміють, що Я- Єгова».(6:10,14) В цій главі чотири рази повідомляється: «Вони будуть знати, що Я, є Єгова». Якщо б «Християнський світ» звернув увагу на дане Єговою попередження, то міг би уникнути цього страшного суду пімсти. - Єремія 23:22.

Але є клас людей, які звернуть увагу на післання правди, яку Бог велить тепер оповіщати і це пророцтво Езекиїла є дальшим доказом того, що «мільйони живих тепер ніколи не помруть», але повинні перейти через це страшне горе. «Та Я збережу остаток, що між народи од меча врятуються, як ви будете розкидані по чужих країнах. І спогадають на мене врятовані ваші між народами, куди їх позаймають в полон, коли Я доведу до розкаяння блудні їх серця, відпавши від мене, й їх очі, блудивші за бовванами, й самі вони гидуватимуть собою за те ледарство, що коїли своїми гидотами». (6:8,9) Господь буде щадити деякі сотворіння на землі, і ці будуть першими, через яких перед воскресінням мертвих почнеться відновлення. Всі живі знають, що Єгова є Богом і ті,що піднімуться з гробів, повинні це також пізнати.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 772 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: