Застосування до «Християнських народів»

Застосування до «Християнських народів»

Та обставина, що Єгова наказав записати докладну розповідь про ті діяння, доказує, що тепер це матиме сповнення або застосування до представлених Єрусалимом народів. (1 Коринтян 10:11) Володарі «Християнських народів», названі «князями» постійно твердили, що вони правлять згідно Божого права або Божих повноважень, а саме як представники «лева з покоління Юдиного»; а «Християнські народи» дотримуються згаданої угоди з Давидом. (Самуїла 7:12-16; 23:5) «Левчук» (князь або володар) якого в останній час породили «Християнські народи» і який є верховним володарем світу, це «британський лев» разом зі своїми колоніями, включаючи Сполучені Штати, які разом утворюють сьому світову державу, про яку у Одкритті 17:10 написано: «Коли прийде то недовго він має бути». В цей проміжок часу сьома світова держава в своїй жадобі і люті поводилася як «лев». Британська держава – це найбільша і ведуча панівна влада «Християнського світу». Вона розглядалася як опора світу. Світова війна розкрила, у якій залежності ця держава перебуває щодо фінансової влади і мілітаризму, які відображені через Єгипет.

Однак як дехто уявляє собі, було створено ще більшу опору світу – Лігу Народів; і від неї, разом з її помічниками, всесвітнім судом і подібними союзами, очікують, що вона стабілізує світову економіку і принесе мир. «Християнські народи» покладали на цю Лігу Народів свою останню надію. «Він є восьмий (володар світу), та з сімох, і в погибель іде». (Одкриття 17:11) Жоден з «язичеських народів» не мав нічого спільного із створенням Ліги Народів. Вона була народжена британцями, тобто Англо-американським імперіалізмом, і «Християнські народи» є її головною силою. Цар, Ісус Христос, є знаряддям Єгови для знищення організації Сатани і він спіймав цього «молодого лева» (що представляє всіх володарів «Християнського світу») і вб’є його, щоб «його голосу більше не було чути»; і так «Християнські народи» згинуть в полоні, як останній цар Єрусалиму.

Нащадки «левиці», тобто Божа угода у зв’язку із царською лінією Соломона, ніколи більше не були відновлені на престолі. Царство було у них відібране і передано «леву із коліна Юдиного». Так само буде з князями або володарями «Християнських народів». З того часу, як у 1919 році «Християнські народи» зробили цього «юнака» (Лігу Народів) своєю надією і відмовилися визнати законного Царя землі, великого Царя, Ісуса Христа, більше немає надії для них знову бути підтримуваними, і вона повинна зникнути назавжди. «Християнські народи» були попереджені свідками, яких Господь післав до них, але вони відмовились звернути увагу на післання Бога, так само як Седекія не хотів слухати свідчення пророка Єремії. (Єремія 38:20-23) Тому падіння «Християнського світу» підтверджено, Божий вирок над ним буде виконано, і він ніколи більше не підніметься.

Пророку було сказано, продовжити жалібну пісню: «Мати твоя була наче та виноградина, посаджена понад водою, була врожайна, повна віття, від достатку води». (19:10) Також і ці слова спрямовані до князів Ізраїля, а пізніше застосовувалися до князів, володарів або вождів «Християнських народів». Хоч ці князі або володарі «Християнського світу» стверджують, що вони правлять згідно Божих повноважень, вони не належать до царської лінії, з якою заключено угоду про Царство. Вони пішли по шляху тих, які були невірні Богу. Спочатку «Християнство» було організацією Бога Єгови; але невдовзі після заснування володарі «Християнства» пішли шляхом, що був протилежний слову і заміру Бога, і утворили «Організований Християнський світ», або те, що називають «Християнськими народами».

«Християнські народи» внаслідок різноманітних мов і національностей мають багато «гілок» і поширилися на більшій частині землі. Коли пророк говорить : «Твоя мати наче виноградина», він не має на увазі, що це виноградина представляє правдивий виноград, яким є Христос, або що вона утворює яку-небудь складову частину її. Хоча «Християнські народи» було посаджено правильним чином, «Організований Християнський світ» або «Християнські народи» швидко «перетворилися на дикий відросток чужої виноградини». (Єремія 2:21) «Організована релігія», неправильно названа «Християнським світом», є частиною «виноградини землі», яка в битві Армагедон буде вкинута в тискарню, де з неї буде вичавлено життєдіяльну кров. – Одкриття 14:18-20.

Під назвою «Християнські народи» слід розуміти нації, які видавали себе за «Християнські», і ці народи мали великі можливості. Християнство насаджувалося серед багатьох народів. Багато могутніх володарів тримали його під своєю владою і називали себе «Християнськими монархами»; і це представлено у пророцтві Езекиїла таким чином: «І виростали в неї прути кріпкі, хоч би й на скіпетри володарів; і виросла вона високо і віттясто, та й видніла далеко в гущині пагонців своїх». (19:11) «Християнський світ» став найбільш гордим і могутнім об’єднанням народів, які по всій землі мають однакову віру або роблять такий вигляд. Він породив найбільшу світову державу, а саме сьому світову державу.

З 1918 року на «Християнські народи» впав Божий гнів; невдовзі після цієї дати їх було повністю відкинуто, і це сталося тоді, коли помер Озія. (Ісаія 6:1) «Християнські народи» стали великими серед націй. «Но в гніві вирвано її з корінням, і кинуто на землю, а вітер від сходу висушив плід її; повиривані, повсихали кріпкі пагінці її, огонь пожер їх». (19:12) Вони породили дикий виноград, а не плоди Царства, і тому їх слід принизити. «Християнство» відвернуло людей від Єгови і Його Царства, під керівництвом Христа. «Східний вітер» висушив його плоди і вони навіть не можуть бути спалені. (Ісаія 46:11; 41:2; Одкриття 16:12) Його володарі, його «сильні гілки» виявилися слабкими і нездатними вождями в державних справах. Вогняні випробування дня надто великі для них, і всяка надія на відродження «Християнських народів» зникла. «А тепер її в пустиню пересадили, суху, безводну землю». – 19:13

«Гілки», князі або володарі «Християнських народів», зіпсуті саранськими релігіями, які кинули велику ганьбу на ім’я Єгови. «І вийшов огонь із пня галуззя її, пожер грони її, та й не зосталось у неї прутів кріпких на жезли царські. Оце та жалібна пісня, вона й полишиться нею на плач». (19:14) Сатана зійшов на землю, і тим самим для «Християнських народів» постав час плачу. (Одкриття 12:12) Земля або народи землі не отримають благословення від Бога. Неправедний шлях володарів («гілок» або «пагонців») привів їх у організацію Сатани, і вогонь знищення повинен їх повністю пожерти. Подібно до володарів або князів серед Жидів вони зневажали попередження Господа. Як виноградина «Християнські народи» не принесли плодів Царства, і тому оскільки вони ні до чого доброго не придатні, їх слід знищити. Жодного володаря «Християнського світу» не потерплять ні на землі ні на небі в будь-якій частині Божого Царства. Після Армагедону Єгова жодному з них не дасть більше нагоди ганьбити Його ім’я.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 484 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: