Жінки на передньому плані

Жінки на передньому плані

В 1919 році союз церков Сполучених Штатів видав спеціальний лист, в якому Лігу Народів представляли як політичний витвір Божого Царства на землі. У тому ж році конгрес Сполучених Штатів дав жінкам виборче право і відповідний закон був ратифікований в 1919 і на початку 1920 року тим же законодавчим органом. Зверніть увагу, що це сталося після закінчення світової війни, після падіння Сатани з неба і після мобілізації його збройних сил до Армагедону. (Одкриття 12:12; 16:13-16) Це були особливо жінки Америки, які з чоловіками, котрі будучи «пророками миру», керівниками і володарями в управлінні громадських справ і політичної діяльності «Християнського світу», почали вести змагання. З цього часу вони користувалися своїм великим впливом в церковних організаціях і в установах держави. Бог знав це звичайно наперед і Він велів своєму пророкові Езекиїлу написати про них слідуюче: «Ти ж, сину чоловічий, зверни грізно своє лице проти дочок твого народу, які пророкують із свого серця; і пророкуй проти них». – 13-17.

Церкви «Християнського світу» відвідуються переважно жінками і жінки мають багато справи з політикою церков. В багатьох церквах церковна кафедра зайнята жінкою, звідки вона проповідує і пророкує. Багато жіночих товариств стали складовою частиною політичної і релігійної організації «Християнського світу». Ці жіночі пророки люблять проходити святковим маршем з чоловічим передбаченням і чоловічою мудрістю, і вони справляють великий вплив на чоловіків. Політики і священики серед чоловіків, навіть не відважуються більше відкрито вказувати на деяке відповідне місце жінки в церкві і дома, з боязні, що вони могли би втратити політичний вплив і підтримку жінок. Жінки роблять з чоловіків мавп або маріонеток. Вони жіночого роду, пещені і стали легко впливовими і втратили справжню мужність і твердість в управлінні справами держави і домом. Коли, наприклад, чоловіки сидять за столом і заходить жінка, то всі чоловіки встають, щоб віддати її повагу; таким способом ставлять вони жінку вище над чоловіком. Чоловіки знімають капелюх, коли вони заходять в ліфт, де є навпроти жінка, і як говорять вони про ці манери, є проявами їх поваги, і показують тим, що являються джентльменами. Але справа гарно представлена, і справжнє значення є далеко відмінне від загального розуміння. Це є хитрістю Сатани відвертати людей від Бога і Його встановлених правил про правильне положення чоловіка щодо жінки. Господь пояснив, що пещені не успадкують Царство небесне. (1 Корин. 6:9) Це доказує, що вимога або звичай віддавати жінкам повагу не від Бога походить, а від великого Божого ворога. Це має лише зовнішній вид, наче б то це поважання є в порядку, і тому ця справа є тим більше облудною.

Кожний добрий чоловік любить свою жінку, свою маму і своїх сестер, і по відношенню до всіх жінок він є привітний і тактичний. Але це не означає, що він проти вираженого Богом визначеного правила буде возвеличувати жінок за незаслужене їх положення. У Божій Церкві Чоловік Христос є Головою, в той час коли жінка зображає підлеглу голові наречену Христа. Боже правило звучить: «Я хочу, щоб ви знали, що Христос голова всякого чоловіка, а голова жінці – чоловік, голова Христу – Бог». «Чоловік є головою жінки, як Христос головою Церкви, Він є спасителем тіла. Але як Церква кориться Христу, так жінки своїм чоловікам у всьому. Ви, чоловіки, любіть своїх жінок, так як Христос любить Церкву і віддав себе самого для неї». (1 Корин. 11:3; Єфесян 5:23-25) Сатана хотів би це правило перевернути і жінку поставити на передній план. Він починає своє переміщення в той час, коли спочатку обманює жінок і заводить в облуду і після того звертається із закликом до так званих «рицарських» почуттів чоловіка, щоб підкорити його своєму підступному плану. Ця сучасна мораль перепозиції жінок в релігійних справах і в установах держави має багато роботи із зруйнуванням дому і відверненням людини від Бога. В цей спосіб Сатана обманув чоловіків і жінок і завів їх в блуд, щоб їх відвернути від Єгови.

Слід постійно пам’ятати, що Сатана переслідує завжди одну мету, зробити людей непослушними Творцеві; і для досягнення своєї цілі користується він великою кількістю хитрих пролазок, багато з яких, якщо розглядати поверхово, здаються зовсім правильними і добрими. Господь заповідає: «Шануй свого батька і свою матір». (2 Мойсея 20:12) Отже він не заповідав, щоб батько від того правила удалився. Батько тут представляє Єгову, від якого йде все добро, в той час як мати зображає Божу організацію, якою Він користується для виконання своєї доброї цілі для свого прославлення. (Ісаія 54:5; 66:8; Псальма 50:20) Сатана хотів би відвернути людей від цього гарного символу і цим теж від Бога і дати повід для зневаги Слова Божого. Це робить він дуже гарно запланованим способом, тобто шляхом введення в Англії і Америці, передових країнах «Християнського світу», відомого звичаю, як «день матері». Цей день почали святкувати в 1913 році в Англії. В цьому ж році об’явлено постановою конгресу в США другу неділю місяця травня кожного року як національне свято, присвячене «пам’яті найкращих матерів світу, твоїй матері». Це звучить добре і виглядає добре, поверхнево спостерігаючи; але чи ця справа правдива? Яка її справжня ціль? Чи люблять люди Англії і в Америці своїх матерів від 1914 року більше, ніж до того? Певно ні. Чи це правда, що кожного матір є «найкращою» матір’ю світу? Кожен знає, що це неправда.

Так званий «день матері» святкували в Америці 1914 року, адже якраз в цей рік, де цей диявольський світ дійшов до кінця, щоб озброїтись до великої битви Армагедон. Він знав, що тим самим він на один крок наблизився б до своєї цілі, щоб відвернути людей від поклоніння Богу, коли він міг би дати повід для того, щоб принести матерям особливу шану і поклоніння; і це ж одним із засобів, щоб підготовитися до Армагедону. У всіх церквах сьогодні роблять церемонії в честь «дня матері», але ні в одній із цих церков не говорилось людям, що Бог є Отець, а Його організація є матір’ю, і що вся шана і поклоніння належить Богу Єгові. Навпаки, членів «Християнського світу», навчається віддавати честь сотворінням, а не Творцю; і до цього вони привчались священиками, завданням і обов’язком яких було навчати їх в дусі Слова Божого.

Судячи поверхово, то створення «дня матері» здається не являється шкідливим, а вважається добрим обичаєм. Але люди знаходяться у несвідомості про те, що Сатана скривається за кулісами, і що його підступна рука керує справою, щоб також і цим способом відволікати людей від Бога. Лозунг звучить: «Найкраща мати, яка будь-коли жила» і цим хотіли б добитись зростання поклонінню або хоча б відволікти увагу людей від належного Богу поклоніння. Було багато хороших матерів, але також багато і поганих. Не всякий може мати найкращу маму, яка будь-коли жила; і тому цей лозунг є фальшивий. Жінка, яка зневажає Бога Єгову і чорнить Його ім’я, не являється доброю матір’ю, хоч і вона народила багато дітей. Проте мажуть деякі з її дітей бути вірними слугами Божими. Справжні чоловіки поважають і дуже люблять таких матерів, але при цьому вони поклоняються тільки Богу Єгові.

Ні жінці, ні чоловіку не слід поклонятися, коли вони роблять щось правильне, бо вони цим виконують тільки свої обов’язки. Проставляти сотворіння будь-яким способом є абсурдно і є огидно в Божих очах. – Луки 16:15.

В «Християнському світі» прийнято, що посилаються на свою матір, як на авторитет за її спосіб життя, і при цьому повністю залишають поза увагою Боже Слово. В «Християнському світі» вчать, проповідують і пророкують жінки в церквах і роблять певні предсказання у державних справах про мир і війну. Жінки спокушають і підбурюють чоловіків змішувати політику з релігією і часто виконують свої обов’язки по відношенню до Бога лише наполовину, щоб відповідати вимогам цього несправедливого світу. Це є будування, згідно Біблійного розуміння цього виразу: «Маю дещо проти тебе, бо даєш жінці Єзавелі, яка називає себе пророчицею, вчити і зводити моїх слуг, займатися перелюбством і їсти ідольські жертви». (Одкриття 2:20) Це є проти Божого припису. «Я не дозволяю жінці вчити, ані урудувати чоловіком, а бути в мовчанні». – Тимотея 2:12.

Тут в жодному випадку жінка не згадується, щоб над нею посміятися, чи понизити або щось непривітливе про неї говорити. Є добрі, повністю посвячені Богові жінки, які Йому служать щиро і вірно. Є також чоловіки, які повністю віддані Богові і служать Йому. Але ні жінка, ні чоловік не повинні вшановуватись і поклонятись одне одному. Чоловік повинен свою жінку і свою маму любити і бути привітливим по відношенню до неї, жінка повинна свого чоловіка поважати і любити, так і кожна мати своїх дітей. Коли всі члени сім’ї віддані Богові і слухають Його порад, тоді будуть жити вони разом у мирі, чинити правду і прославляти Бога. Але коли чоловіки і жінки піддаються підступним планам Сатани, тим відвертаються вони від Бога, і чим дальше вони йдуть, тим у більше нещастя попадають. Вказуються тут на ці речі і звичаї «Християнського світу», щоб показати, що вони є сповненням пророцтва Божого, і цим дається зрозуміти, чому Бог Єгова засуджує «Християнський світ», котрий повністю привернувся на сторону Сатани.

Бог, який знав, що цей стан особливо буде існувати при кінці світу, Він велів Езекиїлу пророкувати «проти дочок свого народу»: «Так говорить Господь Єгова: Горе тим, що шиють чарівницькі мішки під лікті та роблять покривала на голову кожного росту, щоб душі ловити! Хіба ж ви переловлюючи душі мого народу, спасете душі власні?» (13:18) Ці чарівницькі мішки шилися із шкір і служили, як футляри (шкатулки) для пророчих картин або пророчих висловів. Їх було перенесено на виставку, щоб цим самим виділити жінок як пророчиць; і так зробили вони у своїх фальшивих вигаданих пророцтв ремесло. «Хочете ловити душі мого народу, щоб зберегти при житті ваші власні душі?» (Мініатюрна Біблія); «Горе… тим, які душам мого народу, коли вони її зловлять обіцяють життя». (Переклад Алліолі) Своїми пророцтвами вони ловлять дурнів або простачків, які не керуються Словом Божим, і тому вони попадаються на хитрість цих пророків. Ці жінки не стараються про добробут людей, але вбачають тільки свої власні егоїстичні цілі. Вони роблять зі своїх віщувань свої вигідні махінації, і не служать цим самим ні в якому разі Богові. Вони не заінтересовані Його Царством і про нього нічого не знають. Їх інтерес зосереджений на них самих і їх власну організацію. Добре відомо, що на сьогоднішній день в «Християнському світі», а особливо в релігійних організаціях є пануючий стан.

Ці пророчиці не вчать Божого Слова народ, але ведуть його в блуд і умовляють його довіряти мудрості пророкування політичних і релігійних проповідників як чоловіків, так і жінок. Вони ведуть в цей спосіб народ на шлях смерті; і це роблять вони за плату. Пророк каже про них: «Ви безчестите мене перед народом моїм за декілька пригорщ ячменю і за декілька кусків хліба, в той час ви вбиваєте душі, які не повинні вмирати, а обіцяєте життя душам, що не годиться їм жити, в той час ви обдурюєте мій народ, що слухає брехню». – 13:19.

То, що ці пророчиці вживають Слово і ім’я Боже і обманюють народ, не варті, щоб жили; проте вони добиваються своїми злочинними діями і наклепами на ім’я Боже своєї матеріальної підтримки. З цієї причини пророчиця не є кращою, ніж її брехливо пророкуючі колеги чоловічої статі про яких написано: «Від вашого найменшого до вашого найбільшого всі вони разом віддані пристрасті до наживи; і від пророка до проповідника діють вони всі разом фальшиво (або: брехливо, зноска), і вони лікують (лічать) уста дочки мого народу мимо ходом і говорять: мир, мир, а миру таки нема». – Єремія 6:13, 14.

Потім приказує Єгова пророку Езекиїлу сповіщати Божий вирок над цими облудними вчителями і сказати їм, що Божий намір спрямований проти них і їх брехливих пророцтв. Він пояснює, що Він зірве на показ виставлену маску їх професій, розкриє їх лицемірство і звільнить народ від їх впливу. (13:20,21) Масні брехні цих фальшивих пророків і пророчиць тривожать серце тих, які люблять справедливість: «Тому, що ви серце праведника засмучуєте брехнею, Я ж не хотів би його засмучувати, і тому що ви руки безбожного піддержуєте, щоб звернув зі своєї дороги та щоб не зберіг своєї душі (вірно)». (13:22) Священики перейшли до безбожності, а визначні їх стада, вожді великих підприємств, великі політики, пішли їм вслід по їх жорсткому шляху, при чому пророчиці скривають злочини цих чоловіків, в той час вони їх навпаки виставляють як любимців Божих і в цей обманний спосіб пророкують життя злочинцям. За те, що вони запевняють, що вони представляють Господа Бога, але Його суд і день Його пімсти не сповіщали, то вимагатиметься кров з їх рук; вони всі разом потерплять знищення, і їх злочинна діяльність назавжди прийде до кінця.

Наближається битва Армагедон, і вона принесе справі фальшивих пророків і пророчиць крах: «Тому не будете бачити більше ніякої нісенітниці (нікчемної, фальшивої) і не діждете віщувати, і Я вибавлю мій народ з ваших рук, ви взнаєте, що Я, Єгова». (13:23) Коли в тому полягає ваше діло, то ви дізнаєтесь, що вони були брехуни, не представляли Бога і не служили Йому. «Ось що говорить Єгова: твій рятівник, який викупив тебе та приспособив тебе з малку з материнської утроби: Я Бог Єгова, який все сотворив, я один розпер небеса, Я своєю силою утвердив землю, Я обертаю в ніщо ворожбу фальшивих віщунів; відкриваю безглуздя чарівників, прогоню в зад тих мудреців і виявлю, що все знання їх – дурощі, Я розбуджую слово у слуги мого, Я се чиню, що віщування післанців моїх сповниться». (Ісаія 44:24-26 Представлений Езекиїлом клас, а саме «вірний слуга» Божий, мусить тепер спішно цю справу продовжувати, щоб пророкам чи віщунам, як чоловічої так і жіночої статі дати свідчення про написаний Богом вирок над ними і про Його наступаючу відплату за їх злочини.

Категория: Оправдання. ТОМ-1 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011)
Просмотров: 701 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: