ДАВИД

«Давид» означає «олюблений»; і оскільки був помазаний Богом царем в Ізраїлі, то він був прообразом на Ісуса Христа, Олюбленого Царя всієї землі: «І буде слуга мій Давид царем над ними, й пастирем усіх їх, і ходитимуть вони в заповідях моїх, та й будуть певнити постанови мої і їх виповняти». (37:24) Ісус Христос є Царем останка; вони є єдині і Він є їх єдиним Пастирем, і Він стоїть тут і пасе їх; і те що вони з радістю підкорилися цареві Божому, то вони повинні завдяки Його милості сповнити пророцтво, яке записано у Псальмі 110:3: «В день потуги Твоєї буде народ твій готовий у святій оздобі; з лона зарева раннього спаде тобі роса молодості твоєї». Вони послідували заклику Господа, і оскільки вони посвятили себе Його праці, Він заключив з ними «вічну угоду: обіцяні Давидові милості». (Ісаія 55:3) Завдяки милості Божій вони стали членами тіла Христового і часткою «слуги» Єгови. (Ісаія 42:1) Вони ступають прокладеними стежками Господніми і дотримуються Його заповідей, видаючи свідоцтво Ісуса Христа (Одкриття 12:17) Господь Ісус Христос, представлений Давидом є їх Головою і вони є єдині в Нього.

Яків представляв вірний народ Божий на землі; тому цій вірній громаді було дано обіцянку: «І житимуть вони в землі, що Я наділив слузі мойому Яковові, де жили їх батьки; так будуть жити вони й діти їх та діти дітей їх по віки; а слуга мій Давид буде князем над ними по віки» (37:25) Слова «діти» вказує на тривалість сімейного роду, щоб він не перейшов. (5 Мойсея 25:5, 6) Вжита ця фраза означає, що ім’я останку з організації Божої не повинно зникнути, а навпаки плоди Царства, які вони приносять, повинні увіковічнити їх ім’я і Його організації. «Мій слуга Давид» означає, «вибраного слугу» Божого, Ісуса Христа, який завжди буде Головою і Вождем своїх членів і який є Паном панів і Царем царів. «А війська, що на небі, йшли слідом за Ним на білих конях, зодягнені у біле полотно. А на одежі в Нього і на поясниці в Нього написано: Цар царів і Пан панів».  — Одкриття 19:14, 16.

Єгова дасть своєму класу вічне благословенство, і вони житимуть в мирі у Христі і в Божій організації. «І зложу з ними завіт миру (благословенства: англ.. переклад Ротергама), - се буде завіт вічний з ними. І впорядкую їх і намножу їх та й поставлю святиню мою серед них по всі вічні віки». (37:26). Це є той самий завіт, що згадується у Езекиїла 34:24, 25. Відповідно до цього завіту, Господь посилає своєму народу благословенство в праці, охороняє та оберігає їх від старого дракона (змія). Цей завіт благословенства означає те саме, що й «вічна угода … незмінні милості Давидові». (Ісаія 55:3) Ці милості являють собою безмежну доброту Божу. Далі цей вірш пророцтва говорить : «Божий нарід ніколи більше не повинен бути в полоні або у засланні. Вони не повинні бути «лінивими» або безплідними стосовно пізнання нашого Господа Ісуса Христа». Пройняти цими словами втіхи Господньої, вірний останок прикладає всі старання для того, щоб робити справу яку Господь своєю милістю дав їм у руки. «Тим то, брати, старайтесь більше утвердити ваше покликання і вибрання; се бо роблячи, ніколи не спотикнетесь. Так бо щедро дозволиться вам вхід у вічне Царство Господа нашого і Спаса Ісуса Христа». (2 Петра 1:10, 11) Це пророцтво Езекиїла означає, що святиня Божа, яка під час світової війни було «потоптана», повинна бути оправдана. Останок було приведено в цю святиню, і Господь сказав: «Я наповню цей дім славою».  — Аггей 2:7.

Місцем перебування Єгови є Сион, і там також перебуває духовний клас членів тіла Христового, Голови верховної організації Єгови: «І буде пробуток мій серед них і буду Я їх Богом, а вони будуть моїм народом». (37:27 Це показує його сучасність і довірливі душевні відносини між ним і Його народом, який Йому служить. Він не перебуває з жодним іншим народом: «Вийшов єси на гору, ти забрав в неволю бранців; прийняв дари для людей, і віть для противних Твоїй волі, щоб Єгова, Бог мав оселю». (Псальма 68:18) «Да буде благословен Єгова від Сиона, що живе в Єрусалимі! Аллилуя!» - Псальма 135:21.

Оправдання імені Єгови дасть змогу взнати всім, що Він є Всемогучий Бог Єгова. Це є клас «вірних слуг», якими Господь Бог послуговується, щоб зробити своє ім’я відомим на землі, і які, якщо вони залишаться вірними, то завжди перебуватимуть в Сионі: «І взнають народи, що Я  — Єгова, освячуючий Ізраїля, як буде святиня моя серед них по віки». (37:28) Це є Ізраїльтяни по духу. Це означає, що Єгова освятить свій вірний клас слуг на свою службу і що «клас слуг», куди входить і останок, який становить народ Божий, вічно шануватиме ім’я Єгови. «Бога сил небесних  — Його, як святого шануйте; Його одного вам боятись, перед Ним вам дрожати». (Ісаія 8:13) «А Господа, Бога святіть у серцях ваших. Бувайте завжди готові дати отвіт всякому, що домагається від вас слова про вашу надію, з лагідністю і страхом». (1 Петра 3:15) «Сам же Бог упокою нехай освятить вас зовсім, і ввесь наш дух, і душа, і тіло нехай збережеться непорочне у прихід Господа нашого Ісуса Христа».  — 1 Солунян 5:23. Народам землі повинно відкритися, що Єгова має землі народ, який не вибачається перед людьми за своє ставлення до них і який не соромиться і не є нерішучим у тому, щоб нести і визнавати Його ім’я і ім’я Його Олюбленого Царя, навпаки, для нього є насолодою постійно бути відданим Богові і славити Його. Очевидно, що підчас битви Армагедон Бог чітко покаже, що Він стоїть за свій останок, на якого Він поклав своє ім’я і якого зробив своїм свідком. Нації і народи землі, включаючи ворогів Бога, повинні будуть прийти до розуміння, що Єгова є Бог, що Він вибрав для себе цей народ. Вірний останоу бачить, як наближається битва великого для Бога Вседержителя і як Він використовує останок для публічного проголошення свого імені і Царства; і це приносить йому велику втіху. Вони мають впевненість, що Бог Єгова з ними, і що Його милістю вони є сильними у Господі і у владі Його сили, тому вони радісно співають: «Т дав мені щит спасення Твого, і правиця Твоя піддержувала мене, і милість Твоя зробила мене великим». (Псальма 18:35) «Як же любі для мене думки Твої Боже! Як велика безліч їх!» - Псальма 139:17.

Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 642 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: