ГОГ ТА МАГОГ

Єгова сказав своєму пророкові Езекиїлу спрямувати свій погляд проти Гога з землі Магог і пророкувати проти нього. Це повинно означати, що клас Езекиїла за вказівкою Господа повинен пророкувати проти Гога: «І надійшло до мене слово Єгови таке: сину чоловічий, поверни твій погляд проти Гога в Магог землі, проти князя Рошського. Мешехського і Тубальського (або: головного князя Мешехського і Тубальського; примітка) і пророкуй проти нього».  — 38:1, 2.

Догматичне пояснення про значення Гога і землі Магог було б не на місці. Але оскільки Єгова пообіцяв своєму останкові проголошувати нове перш ніж воно зросте, то ми можемо очікувати, що він дасть своєму народу розуміння цих пророцтв. (Ісаія 42:9) Спираючись на певні правди, які відкриваються через Святе Письмо, можна зробити такий висновок про значення Гога і Магога: Гог є одним із князів організації Сатани; звичайно він невидимий для людського ока і має здатність втілюватися в людську подобу. Земля Магог образно представляє духовне і невидиме царство Сатани і включає Гога і всіх грішних ангелів всередині його відділення в організації Сатани, і вони «панують на усій землі». Очевидно, що Гог розпалює змову проти помазаного народу Божого, куди втягнуто також багато інших сотворінь, як людей, так і ангелів, включаючи підприємництво, прихильників і проводарів сатанської релігії і політичних панівників на землі. Вони всі змовилися проти організації Єгови  — куди також включений останок на землі  — і виступають проти неї. Ця змова відображається у практикуванні поганих видимих вчинків. Це все відбувається після того, як Господь прийшов у храм і зібрав вірний народ Єгови. Далі слідує ряд наведених доказів на підтвердження цього висновку.

До цього часу ми спостерігали, що Езекиїл пророкував проти релігійних, комерційних і політичних елементів організації Сатани і проти самого Сатани; але жодне окреме пророцтво не спрямоване проти невидимої частини його організації, а саме проти беззаконних ангелів і слуг його невидимого царства лише за винятком Сатани-Диявола. Вони багато зробили спромоги у загибелі людського роду і у контролі народами землі, і ясно, що вони разом із Сатаною повинні бути знищені, бо вони є ворогами Єгови. Було б розумно очікувати, що знайдеться також пророцтво, в якому буде описано вирок Єгови та його виконання стосовно цих безбожних ангелів та їх невидимого насилля. Апостол Павло звертає увагу на те, що ці невидимі сили та князівства в ці останні дня вестимуть війну проти народу Божого. (Єфесян 6:10-12.) Є прямий зв'язок між представленими у пророцтві Даниїла з допомогою міді ангелами і видимими володарями землі. (див. «Світло» Том 2, стор. 290 до 321) У Одкритті 20:7, 8 проведено розмежування між Сатаною та Гогом і Магогом за допомогою чого показано, що особливо пророцтво Езекиїла в тридцять восьмій і тридцять дев’ятій голові не можна безпосередньо застосувати до Сатани, бо воно відноситься особливо до одного з керівників сатанської організації, до проводаря одного з її відділень і до його підданих. Святе Письмо показує, що Сатана і всі його князі зазнають смерті в битві Армагедон і в кінці тисячолітнього пануванні Месії будуть пробуджені від смерті. Одкриття в зв’язку з цим особливо згадує Гога і Магога, і це повинно означати князя Гога і всіх безбожників, які діяли в його організації. ( див. «Світло» Том 2, стор. 208) Особливо пророцтво Даниїла згадує князя Персії і князя Греції, як членів гнусної організації Сатани, яка боролася проти народу Божого. З цього можна зрозуміти, що серед володарів сатанської організації є поділ на чини.

Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 958 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: