ІДОЛИ

Пророцтво резюмує тут предсказання проти торгівельної і військової частини сатанської організації і заявляє: "Так говорить Господь, Єгова: Обернув в ніщо ідоли і боввани [властиво нікчемність; примітка] в Нофі [Мемфіс], і в землі Єгипетській не буде більше князя, і наведу страх на землю Єгипетську" (30:13) Це означає, що релігію, яку було заборонено гендлем, буде знищено, так само і бога війни разом з усіма принесеними в жертву ідолам війни. Після того, як Господь виконає свій суд, не буде більше командуючих торгівельним крилом сатанської організації, не буде мультимільйонерів, аристократів, адміралів і їх подібних, які панували над народом і пригноблювали його і які розглядалися як князі і так титулувалися.

 Господь проводжує публічне звинувачення Єгипту і каже:"І спустошу Патрос, і пущу пожаром Зоан, і розпочну суд над Но" (30:14). Південний Єгипет, околиці Тафнесу описують тут як Патрос, звідси Єгиптяни розтягнулися на течії Нілу на північ. Про Зоан і Ноф написано: "Обдурені є князі Зоанські, обмануті князі Нофу; звели з дороги Єгипет голови його народу. Одуру дух післав Єгова на них, і ввели вони Єгипет в бруд у всіх справах його, так як п’яний бродить у блювотині. І не буде в Єгипті справи, яку повели б уміло голови чи хвости, пальми чи тростина". (Ісаія 19:13  — 15) Люди, які монополізували світову торгівлю, були ненадійними управляючими матеріальним багатством землі; вони дуже шкодили інтересам народу і спричинили його до великої нужди і страждань, тому чекає їх вогняний суд. Зоан  — це було місце , де Мойсей стояв перед фараоном і де Єгова проголосив, що Він є Бог: - Псальма 78:12, 43.

"І виллю свій гнів на Син, твердиню Єгипетську, і вигублю натовп людей в Но, пущу Єгипет з вогнем, задрижить Син від страху, Но повалиться, а на Ноф нападе ворог серед дня [ інший переклад" будуть щоденно лякати або лякатимуть серед білого дня]" (30:15, 16) "Син" означає в Єгипетській мові "сонце", і був він вхідними воротами в Єгипті" тому це місце було твердинею. Однак Син не є достатньо міцним, щоб протистояти нападу полководця Єгови, коли Він наблизиться, щоб знищити організацію Сатани. Но, було місце де почитали бога Амона ( це означає "скрите" або "невидиме"). Ні Сатана, ні який-небудь з його союзників не можуть протистояти наступу великого воєнного героя Ісуса Христа. На сатанську організацію слід наступати "щоденно" або "в білий день"  — це означає в часі, коли засяє світло нового дня. Штурм Господа проти безбожної саранського організації відбуватиметься відкрито, а не приховано. Саме тепер Господь через своїх свідків каже об'явити саранській організації предстоящий наступ Христа і Його організації.

"Молодики в Оні і Пубасті поляжуть од меча, а останок піде в неволю". (30:17) "Он означає "нікчемність" або "злість", а "молодики з Она", мабуть представляють сильних великого підприємництва, поклонників самолюбивих, злих і нікчемних речей. В Пубасті [примітка: Єгипетський Па-Баст (Бубастіс) ] поклонялися княгині Баст. Ця княгиня зображувалася з головою левиці або кішки або з обличчя левиці. Вона представляє жінку Сатани або організацію, яка приносить фальшиве сім'я обіцяних благословінь. Жінки з лицем кішки або левиці часто є добровільним знаряддям Сатани і здійснюють тонкий згубний вплив на своє оточення та вимагають поклоніння, на що вони не мають права. Звичайно, за такими згубними справами стоїть Сатана. Велике підприємництво видає себе за насіння, яке дасть народові, що йому треба, і велике підприємництво є як його мати  — богиня з обличчям кішки або левиці, хитра, підступна і жорстока. Отже, природно можна очікувати, що воно поклонятиметься своїй матері, яка є в союзі з Сатаною; звідси Сатанська організація є богинею або предметом поклонення підприємництва. Всі ці безбожницькі елементи сатанської організації повинні бути знищені.

"І в Тафнисі потемніє день, як зломлю ярмо Єгипетське, і зроблю кінець гордій силі його, хмара покриє його, а дочки його підуть у неволю. Так учиню Я суд над Єгиптом, і взнають вони, що Я  — Єгова" (30:18, 19). Тафнис, який також називали Дафна, означає "лавр" і є присвячений богу сонця. Тут сталося те, що народ був винний у нападі на вибраний народ Божий Ізраїльтян (Єремія 2:16) Після падіння Єрусалиму решта Жидів втекли в Тафнис, сподіваючись найти там пристановище, (див. Єремія 43:7) Сам Єремія був змушений піти туди проти своєї волі. Це представляє, як нікчемно це було б, якби хтось з народу Божого хотів втекти у фортелю торгівельної справи або якоїсь іншої частини сатанської організації, щоб знайти там захист, тому що вся сатанська організація повинна загинути. Ісус Христос представлений через Навуходоносора є воєначальник Єгови, знищить організацію ворогів. "І запалю вогонь у зборищах богів Єгипетських, і попалить він їх. І одягнеться в землю Єгипетську як пастух одягає на себе одежу свою, і вийде звідси в супокою. І покрушить стовпи Бет-Самиські в землі Єгипетській, і попалить зборища богів Єгипетських"  — Єремія 43:12, 13.

Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 677 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: