ЯК ЕДЕМСЬКИЙ САД

Пояснення віршів десятого і одинадцятого також підходять до тридцять третього вірша. «Так говорить Господь  — Єгова: в день, коли я очищу вас від ваших нечистот, населю Я міста і відновлю руїни». Вірний народ Божий повинен залишитися в Його організації. Під час світової війни вони були спустошені, і ворог вважав, що народ Божий знищений. Однак ворожа організація бачить, як народ Божий проголошує Царство з більшою мужністю, ніж будь-коли до цього: «А спустошену землю будуть знов порати, ту землю, що лежала опустілою перед очима в кожного, хто мимо проходив, - тоді будуть мовляти: Ось та опустіла земля зробилась, наче сад Едемський, а ті порозвалювані, порозбивані, обезлюдненні міста  — тепер утверджені і залюднені». (36:34, 35) Справа народу Божого продовжуватиме розвиватись і розквітати, що відбувається з 1919 року. Ця справа порівнюється з Едемським садом; тому що Бог тримає над цим усім свою руку і вірні Господа можуть оцінити слова пророка: «Щасливий той, хто ждатиме й діжде до 1335 день». (Даниїл 12:12; див «Вартова Башта» 1930 р. стор. 39) Як каже пророцтво, народ Господній в Його організації на землі став укріпленим і заселеним містом, і це є правда, бо їх охороняє Єгова. Це пророцтво є підкріпленням для останків. Сион є Божою організацією, частина якої тепер є на землі. Слід зауважити, як слова з Ісаії 51:2-4 підтверджують той висновок, що пророцтво 36 голови Езекиїла стосується до останків, що тепер живуть на землі: «Спогляньте на Авраама, праотця вашого, й на Сару, що вас породила; одного бо його Я покликав, благословив його й намножив його. Оттак потішить Єгова і Сиона, потішить всі розвалища його, й оберне пустиню його в рай, і степ його у сад Єговів; радощі й веселощі будуть у йому пробувати, похвала й пісні гомоніти».  — «Діти Твої навчатиме сам Господь, і великий мир і гаразд буде поміж синами твоїми. Справедливість Твоя скріпить тебе, далеко будеш від гнету, ніщо тобі його боятись, страх не наблизиться до тебе». (Ісаія 54:13, 14) «І побачать народи справедливість твою й усі царі  — славу твою, і дадуть тобі нове ім’я, яке уста Господні наречуть, і будеш наче корона в руці в Єгови наче царський вінець  — в долоні Бога твого. Не будуть уже тебе звати покинутою, не будуть звати край твій пустинею, а зватимуть тебе: Ласкавість моя на ній, а країну твою  — замужня; Господь бо вподобав тебе, й земля твоя знов подружиться».  — Ісаія 62:2-4.

Для чого дарує Єгова таке благословіння своєму вірному останкові? Чи це відбувається на його користь? Ні, а лише для оправдання імені Єгови. « І зрозуміють народи навколо вас, що Я, Єгова, повалене знов будую, а пустошене знов засаджую. Я, Єгова сказав  — і справдив». (36:36) Ворог не може віддати честь за опублікування післання про Царство жодній частині сатанської організації, бо жодна частина її не виявила підтримки цій справі. Колись ми думали, що Господь зворушить серця деяких багатіїв, і вони пожертвують багато грошей, щоб збільшити фінансову міць для розповсюдження Його післання правди. Однак тепер народ Божий бачить, що такі сподівання були даремними; вони не прийняли б жодного мідного гроша з неправедно нагарбаного прибутку людей великого підприємництва, бо їх гроші є брудними і несеними. Вороги правди злісно брехали, стверджуючи, що справу Божу підтримували більшовицькі Жиди. Таке ствердження є злісною брехнею, бо вірний народ Господній не приймає нічого від будь-якої частини сатанської організації. Бог Єгова відбудує все те, що зруйнував ворог; і у назначений час Він знищить ворога і його організацію задля оправдання свого імені.

Зараз вірний народ Божий прагне знань більше, ніж будь-коли до цього, і викликано це післанням Його Царства. «Так говорить Господь, Єгова: Ось, і в тому ще покажу ласку мою домові Ізрайлевому (змушу її випрошувати: Лютер): Я намножу його людьми, як отару». (36:37) Єгову запитували Його вірні останки, до сьогодні поклоняючись Йому: «Єгово, спаси! Благаю Тебе, Єгово, пішли своє благословення!» (Псальма 118:25) і пішли більше робітників на поле. (Маттея 9:38) Господь продовжує збільшувати ріст своєї організації, сприяти її зміцненню і тепер, в 1932 році, у видачі свідчення Царства задіяно значно більше людей, ніж коли-небудь до цього. Їх групи не великі за кількістю, але загальне число робітників у полі збільшилося і їх старанність дуже зросла.

Народ Єгови, який тепер живе на землі сповнений радістю, як хтось, хто має велике благоденство. «Як без ліку буває жертовних овець у Єрусалимі під час великих свят, от так переповнені будуть людьми міста, переднє безлюдні, і спізнають, що Я  — Єгова». (36:38) Божа організація, котра зайнята служінням Богу охоплена радістю і блаженством. Зараз для них настав святковий час. Вони насолоджуються пророчими правдами Господа Бога, які Він дав своєму народові і для удостоєних милістю останків є насолодою співати хвалу Господу. І слідують вони, - як отара, за своїм пастирем Ісусом Христом, і спізнають вони, що Єгова є їх Богом. (Одкриття 14:4; 19:14) Вірні «прийшли до гори Сион і в місто живого Бога», в організацію Божу, і їх, переповнює радість. (Жидів 12:22) Вони приносять Господу жертву в справедливості на Його хвалу. Колісниця Єгови велично прямує вперед до оправдання Його імені. Ці правди є великою втіхою народу Божого.

Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 661 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: