НОВОЧАСНІ МОАБІЇ

Моабії представляють певних людей, що знаходяться в межах або поза межами землі «Християнських народів», які не визнають Єгову як Бога, але також і не вдають, що є Християнами, а при цьому однак почитають деяку сатанську релігію; також самовдоволений, високомірний народ, і клас людей, які опираються на свою власну силу і на міць своїх організацій. В так званих «Християнських країнах» є багато людей цього типу, але є й багато поза межами «Християнського світу». Вони є гордовиті і високомірні; вони зневажають ім’я Господа Єгови і Його Христа і вороже ставляться до тих, хто поклоняється Богу в дусі і правді і Йому служать. Вони тісно споріднені з новочасними Аммоніями. Вони мають свої ложі, спілки, союзи і подібні організації, в яких почитають мілітаризм і хваляться своєю військовою силою і владою, бо їх богом є їх сила і влада. Вони подібні до Моабіїв стародавніх часів. Багато з цих спілок, лож і об’єднань складається з чоловіків і жінок; вони почитають мілітаризм, зневажають в однаковій мірі як мнимих, так і правдивих Християн; і навіть після звергнення «Християнського світу» вони продовжуватимуть з тим же завзяттям поносити правдивих Християн; але вони, як каже Господь, матимуть через це гірке страждання: «І голосять Моабії, їх душі стогнуть в ньому» . - Ісаія 15:4.

Сьогоднішні Моабії повинні перейти під владу Христа, як і Аммонії. «За те Я …відкриваю Моабів бік народам зі всходу, й оддам його їм у посіданнє разом із Аммоніями (за різними перекладами), щоб не було між народами й споминки про Аммоніїв. А над Моабом розведу суд, і зрозумію, що Я- Єгова». (25:9-11). Знищення сучасних Моабіїв є тіло пов’язане з винищенням їх звідних братів Аммоніїв,- Єремія 25:17-21.

Це був «Християнський світ», який під час світової війни підбурював переслідувати Божий нарід. Бог передбачив горесті, які в той час прийшли на Його нарід, і описав їх в таких словах: «Зложи раду, виречи присуд; розпростри над нами серед полудня, мов уночі, тінь твою; скрий прогнаних, не видай блукаючих. Нехай перебудуть у тебе прогнані мої Моабії; будь їм захистом перед грабіжником; бо так зникне гнобитель, грабіж перестане, а ті, що на них напирають, щезнуть із землі».  — Ісаія 16:3,4; згідно англійських так інших перекладів.

Новочасні Моабії мали нагоду надати трохи допомоги пригнобленому Божому народу, але замість цього раділи вони з горестей, які прийшли на вірних дітей Божих з 1917 по 1919 рік, і так були ці вірні розкидані і переслідувані. Жодна країна землі підчас гноблень світової війни не надала допомоги вірному Божому народу, жодна з цих націй не зважала на правду, яку проголошував вірний Богу народ. У всіх цих країнах ті, котрі не стверджували, що є послідовниками Христа або поклонниками Божими, проявляли свої злі наміри проти народу Господнього сполягали не на церкви «Християнських народів», а довіряли своїм власним ділам і скарбам і практикували певний вид сатанської релігії. Однак, вони радо співділали з правителями «Християнських народів» у вигнанні і викоріненні Божого народу із землі. Тому про новочасних Моабій написано: «Про Моаба так говорить Єгова Саваот, Бог Ізраїлів… ти вповав на вироби рук твоїх, на твої достатки; за те ж підеш в неволю, й бовван твій Хамос разом із своїми священиками та князями своїми… Збито рога Моабії й загалом руку йому, говорить Єгова».- Єремія 48:1-25.

«Синами зі сходу» включаючи помазаників на землі, дано право сповнити вирок Божий. Він посвячені повинні брати у цьому участь, хоча єдина участь земної громади полягає в тому, щоб проголошувати вирок і віддати хвалу Єгові. «На одмщеннє народам і кару племенам; щоб царів їх в забити,й дуків їх желізні пута закувати; сповнити над ними суд написаний. Така слава для всіх угодників його. Хваліте Єгову!» { Псальма 149:7-9) Тоді кожний із показанників, хто був недбалий або байдужий у виконанні своїх обов’язків, буде проклятий Господом: «Проклят, хто справу Господню справляв би байдужне».(Єремія 48:10) Виданий Його вирок про Моабіїв [як стародавніх, так і сучасних] звучить так: « Я пошлю огонь на Моаба, й пожере будівлі Керіоту, й погибне Моаб серед розгрому й трубнього гуку. Затрачу володаря зпосеред нього й умертвлю всіх князів його разам із нами, говорить Єгова». (Амос 2:2, 3) «Тим же то, так певно, як Я живу, говорить Єгова сил небесних, Бог Ізраїля: Моаб буде, як Содома». - Софонія 2:9, 10.

Жиди були прямими потоками Авраама: Аммоній і Моабій були потоками Лота, племінника Авраама. Отже Аммоній і Моабій були спорідненні з Жидами і користувалися, очевидно, подібними мовами, хоча вони були ворожі до Жидів. Ізраїльтяни або Жиди представляли сьогоднішніх так званих «Християн». Організації, що знаходяться як в межах, так і за межами «Християнського світу» так звані «Християнські науковці», філософи, психологи, еволюціоністи та їх подібні, без сумніву споріднені з «організованим Християнством» І промовляють подібно йому. Вони користолюбиві, високомірні і уявіть собі, що вони зможуть піднятись до звершеності завдяки своїм духовним і фізичним здібностям. Вони є ворогами Бога і Його Царства. Ці новочасні Аммонії і Моабії є обмануті Сатаною, подібно до Аммоніїв і Моабіїв старовинних часів. Вони не є навмисними лицемірами, а тільки введені в оману відносно Бога та Його правди. Тому після знищення їх організації і системи, Бог буде, милостивий до них, як окремих осіб, і в свій час і на свій лад дасть їм нагороду дістати благословення відродження. «Та колись Я поверну Моаба з полону». (Єремія 48:47) Сьогоднішнім Аммоніям та Моабіям всередині країн, які названі «Християнськими», було дано свідоцтво.

Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 464 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: