ПЕРЕМОГА

Після того, як настав час Єгови, щоб оправдати своє ім’я, Він велить своєму могутньому фельдмаршалу, Ісусу Христу, розпочати боротьбу. Перемога Єгови є абсолютно певною, і Він наповнить своєю славою всесвіт. Єгова був терплячим і дозволив Сатані і його ордам дійти до люті у своїй беззаконності, але під час Армагедону Бог виявить свій справедливий гнів щодо сил беззаконня. Тому пророк заявляє: "В ревності моїй, в палаючій досаді моїй сказав я: напевно, того часу настане велике потрясіння в землі Ізраїлевій. Перед гнівним лицем моїм затремтять риби в морі, піднебесне птаство, польові звірі, й усе, що повзає по землі, й усі люди на земному крузі, й зрушаться гори, й поваляться стіни й порозпадаються всі мури по землі". (38:19, 20) Коли війська розпічнуть битву, затремтить земля, як ніколи. Про гору Синай сказано: "Таким жахливим було це явище, що Мойсей сказав: Я сповнений страхом і тремтінням"; але Армагедон буде ще страшнішим ніж Синай. (Жидів 12:21, 22) Святе Письмо показує, що лише небагато із останка залишаться на землі і будуть свідками тої боротьби; і при погляді на прояв могучої сили Єгови вони без сумніву будуть сповнюватися страхом і тремтітимуть у священному жаху. Це буде найдивовижніший прояв знищуючої сили, спрямованої проти беззаконня. Нехай останок беззастережно довіриться Господу Єгові і залишиться під певним захистом Його крил.

Птаство і дикі звірі мають здатність відчувати наближення незвичайного явища природи і виявляти це через неспокій, страх і переляк. Під час Армагедону потрясіння буде таким жахливим, що всі сотворіння на землі так і в морі виявлятимуть страх, і це підвищить ефективність цієї грандіозної події. Коли Ісус Христос вмер на хресті, земля затремтіла, а основною метою Його смерті було оправдання імені Божого. Коли під керівництвом Ісуса Христа відбудеться вирішальна битва задля оправдання імені Єгови, буде потрясемо не лише землю, а й небеса. (Маттея 27:50, 51) Потрясіння не має мети налякати останок, а лише розбити військо ворога за допомогою жаху і показати всім сотворінням величне ім’я і славу Єгови. Підніжжя ніг Бога було осквернене ворогом і коли битва Армагедон наблизиться і буде у розпалі, навіть земля возстане проти присутності безбожницької орди і скрикне через несправедливо пролиту на ній кров. Земля провалюватиметься під ворогом, як сказав пророк.

Ісус Христос і все Його могутнє військо боротиметься проти ворога. "І викличу меча по всіх горах моїх, говорить Єгова Бог: кожного меч обернеться на брата його". (38:21) Гог і його орда дізнаються, що вони зустрілися з ворогом, який не знатиме поразки. Мініатюрна Біблія і інші переклади подають цей вірш так: "Я викличу проти нього всі жахи  — говорить Господь Єгова". Ворог збирається на війну проти Ісуса Христа і Його війська, але він зазнає поразки. (Одкриття 17:14) "Промов так до Зоробабеля, правителя Юдейського: потрясу небо і землю, поперевертаю царські престоли і зітру потугу царств невірних, поперевертаю колісниці й тих, що на них їдуть, і попадають коні й ті, що сидять на них  — кожний од меча ближнього".  — Аггей 2:21, 22.

Гог повів свої збройні сили проти народу Єгови, щоб знищити його. Він оточив останок і чекає нагоди, щоб знищити його і змусити до відступу всю організацію Єгови. Бог допустив, щоб відбулася ця битва для того, щоб оправдати своє ім’я. Однак Він не вимагає від свого вірного останка, щоб він фізично боровся. Він наказує йому: "Виступайте, стійте й дивіться. Як Єгова вас врятує". (2Паралипоменон 20:15  — 17) В цій боротьбі останок буде охоронятися: як каже Бог: "Ось надходить день Єгови і паюватимуть луп посеред тебе. І позбираю всі народи на війну проти Єрусалиму, й опанують город, і ограблять будинки, й обезчестять жіноцтво, й позаймають половину города у полон, тільки останок людності не викорениться з городу. І тоді виступить Єгова і вооружиться проти тих народів, як було колись вооружавсь у день бою", - Захарія 13:1  — 3.

Хоч ворожі сили у свойому стремлінні знищити народ Господа керуються помислом, пов’язані між собою гнусної змовою і діють у повній злагоді, однак з початком битви їх уми будуть так направлені силою Єгови, що один боротиметься проти іншого і на його стороні. Подібним чином Бог влаштував змішання при будівництві Вавилонської вежі; і коли Гедеон напав на ворогів, Бог спричинив те, що вони повбивали один одного.  — Мойсея 11:7, 8; Суддів 7:22; 2 Паралипоменон 20:22, 23.

Всі сотворіння матимуть причину пізнати, що Бог є Всемогучий який проявляє свою силу проти ворога: "І буду судитись із ним моровою пошестю й кроворозливом, і пролию на нього й на ватаги його, та на безліч народів, що з ним, потопний дощ і кам'яний град, огонь та сірку". (38:22) Таким чином виконається суд Божий над Гогом і всім його військом. (Йоіл 3:12) "І от яка буде язва, що нею вдарить Єгова усі народи, що будуть воювати Єрусалим: у кожного нидітиме тіло його, як він іще стоятиме на ногах; очі його потонуть у ямках своїх, а язик його висохне в роті йому. І настане того часу між ними велика замішанина од Єгови  — так, що вони хапатимуть один одного за руку, й буде здійматись рука проти ближнього свого. І така ж язва поб'є коні, мули, верблюди та й усяку скотину, яка буде у військовому таборі у них".  — Захарія 14:12, 13, 15.

Єгова пішле на ворога з неба нищівні удари, як на Сісеру, коло потока Мегіддо. (Суддів 4:15; 5:4, 20, 21) "Зроби їм те, що Мидіяніям, що Сісері, що Явиму коло потока Кисона". (Псальма 83:9) Це саме зробив Господь у першій битві при Перазимі. (2 Самуїла 5:20, 31) Так само було в битві під Габаном. (Ісуса Навини 10:10-14) Так діяв Єгова і у випадку з Содомою і Гомморою. (1 Мойсея 19:24) Ворог знав про ці події які передували Армагедону, але не звертав на це уваги. Вирішальна битва прийде, і Господь виконає свою головну роботу. (Псальма 11:5, 6; Аввакума 3:5) Сатана побачить повну поразку своїх сил перш, ніж його закують у ланцюги; лише потім він зійде в могилу.  — одкриття 19:19, 20.

Єгова тепер обезславлений. Однак скоро Його слава стане великою і всі народи дізнаються, що Він є Всемогучий. "І явлю себе великим і святим, і дам себе пізнати в очах многих народів і взнають, що Я  — Єгова". (38:23) Всі вороги Єгови будуть знищені, щоб усі переживші знали, що Єгова є Всемогучий Бог. "Щоб осоромились і злякались на віки і щоб і зо стидом померли. Та й щоб знали, що Ти, котрого ім’я Єгова, один єси найвищий над цілою землею".  — Псальма 83:17, 18.

Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 495 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: