ПОГРЕБІННЯ ТРУПІВ

Було б ризиковане назвати день або годину, коли Господь виконає свій вирок над сатанською організацією в Армагедоні і тому тут не зроблено спроби дати пояснення про час, коли це станеться. Ісус пояснює, що спершу повинно бути виконано свідчення, а тоді розпочнеться війна. Саме через п'ятнадцять днів після того, як Езекиїл виголосив пророцтво про Єгипет, наказав йому Господь голосити над людом Єгипетським: "І надійшло в дванадцятому році, у п’ятнадцятий день місяця слово Єгови до мене таке: Сину чоловічий! Заголоси по Єгипетському народові та й поскидай (віщим словом) його й дочки потужних народів у преісподню до тих, що посходили в яму. Кого ти перевершиш? Іди, лежи з необрізаними!"  — 32617  — 19.

Це слід розуміти так, що Езекиїл мав заспівати жалібну пісню із симпатією до сатанської організації, а то, що він мав проголошувати це предсказання жалібним тоном. Езекиїла не призначили для того, щоб застосовувати силу проти Єгипту, а для того, щоб пророкувати; і в свойому пророцтві він повинен був плакати і "казати, що він занепаде" (англ. переклад Леєзер); "Нехай він зійде вниз" (паралельна Біблія). Представники. Сатани мали звичку використовувати погребіння для виявлення великого лицемірства. Звідки слід зробити висновок, що представник Єгови говорить про погребіння організації Сатани іронічно і пророкує, що славні могутні, шановані, високовзнесені і сильні мусять зійти в яму. І так пророк говорить: "Від кого ти кращий?" (паралельна Біблія) "Кого ти перевищуєш красою?" (примітка паралельної Біблії". "Від кого ти щасливіший?" (Менге). Ці слова вимовлені відкрито, іронічно і начеб то висловлювали. ТИ зробив вигляд, начеб то ти гарніший і коштовніший, ніж інші; але ти не є такий і ти занепасти і лежати поряд з нечестивими". Краса і велич натовпу Сатани не може його врятувати. "Зійди вниз і будеш покладений поруч з необрізаними (іншими)".

Велике підприємство, мілітаризм, всі прихильники і проповідники сатанської організації повинні занепасти таким самим чином. "Ті попадають між побитими мечами, тягніть Єгипет туди з усім його людом, посеред підземелля говоритимуть про нього та помічників його Попровалювались, лежать посеред необрізаних, посічені мечем".  — 32:20,21.

Різні частини сатанської організації без сумніву вітатимуть одна одну в підземеллі так само, як багатий чоловік говорив до собі подібних в Аду. (Луки 16:22-24) Коли різноманітні організації і їх сили будуть знищені, правдоподібно, що деякі з їх членів залишаться ще живими і деякий час плакатимуть, перш ніж вони теж одержать те, що заслужили. "Тут Ассур, вся сила його; гроби їх навкруг його; посічено мечем. Гріб його в самій преісподньої, а полки його  — навкруги домовини його; всі полягли од меча, - тоті, що завдали колись страху на землі живих". (32:22,23) Великі політики, включаючи Лігу Народів, повинні отримати смертельний удар від меча Господнього і разом з іншими елементами ворожої організації повинні зазнати занепаду. Всі частини ворожої організації творили жахливі справи на землі і показували свою гнусність, особливо проти Божого народу, що є у країні живих.

У віршах 24  — 30 описується різноманітні елементи ворожої організації, які занепали і зійшли в яму, і про них говориться в жалібній пісні погребіння. "Тут Елам і весь його народ довкола гробу". Задовго до дня Авраама, Елам був могутньою силою імперіалістичних стремлінь і був головою союзу царів. Авраам переміг їх . ( І Мойсея 14:1  — 16;Ісаія 21:2) Отже елаеламійці здається влучно представляють імперіалістичних власників, які перебувають в симпатії Ліги Народів, але вороже настроєні до Царства Божого і Христа, правдивого насіння Авраама. "Тут є Мелех-Тубал і весь його народ". Тубал і Мелех були синами Яфета, від якого походить біла європейська раса. Обидва займалися торгівельними справами з Тиром. (27:13) Вони також торгували рабами і робили з людей товар. Їх князем був Гог. (3862) Вони були жадібні до здобичі і крали срібло і золото. У цьому проявляться жадібний дух торгівлі, який готовий навіть з людьми обходитись як з товаром, цей же дух виявляли торгівці рабами, які ловили негрів у Африці і продавали в рабство американським власникам плантацій. В новочасні часи цей рух виявлявся у перевезенні китайських селян на рудники Південної Африки, де їх застосовували як рабів. Це показує жорстоку банду тих, які в своїй ненаситній жадобі грабунку вторгаються в країну мирних і задоволених людей, забирають їх і продають для задоволення своїх зажерливих інтересів великого підприємництва.

Тут чітко ілюструється історія ведучих країн сьомої світової держави, а саме Великобританії і Сполучених Штатів Америки, а також ряду провідних мужів цих краї, особливо невірних політиків. В минулому ці народи оточували своїх начебто великих мужів шаною, багатьма почестями і великою розкішшю: при цьому духовенство виголошувало перед народом облудні промови про велич померлих могутніх людей; однак вони повинні лежати поміж необрізаних та нечестивих,і тому Езекиїл співає жалібну пісню, під час їх погребіння. У минулому "могутніх" сьомої світової держави ховали з їх мечами під. їх головами ", тобто з мілітаристськими почестями; однак Езекиїл предсказує їх послідовникам, що вони і всі інші з компанії Сатани зійдуть в могилу вкриті ганьбою і соромом, що в час їх погребіння жоден лицемірний провідник більше не славитиме їх і не розноситиме до небес.

Також тут проводиться Едом, його можновладці, та Сидонії. Це були союзники Мехела і Тубала; вони представляють холодних, з гострим розумом біржових спекулянтів і ділків фінансової справи, які розробили різноманітні і чисельні плани визискування і пограбування народу. Симоній влучно представляють банду "сильної руки" і "великого флоту", яка обманним чином намагалася зловживати Словом Божим з метою оправдання будівництва великих флотів для відкритого виробництва і знищення. Зіпсовані політики, хабарники і публічні визискувачі і злодії включені в погребіння, про що пророку Езекиїлу було сказано плакати не приховуючи іронії. Тоді каже Господь: "Побачить їх Фараон і зрадіє тою многотою, побитою мечем, - Фараон і все військо йог, говорить Єгова Бог". (32:31) Це підтверджує висновок, що спочатку Сатана сам буде знищений. (Дивись "Світло", Том 2, стор. 185, 186) Лише Сатана або хтось, в кому є його дух, міг би знайти втіху в падінні інших. Він очевидно, робить висновок, що він досяг би успіху в обезчещені імені Єгови, бо він забрав би у Бога цю велику кількість людей; і коли Сатана побачить, як вони гинуть, це принесе йому задоволення. Так само як пророку Езекиїлу було сказано, співати пророчу жадібну пісню над знищенням Сатани і його натовпу, так і тепер клас Езекиїла дає змогу почути жадібну пісню по ворожій організації, бо під час остаточного погребіння Сатани і його "визначених стада" [ знаменитостей] не буде присутній жоден духовник, щоб вихваляти велич "знаменитостей", які сходять до царства мертвих. Свідки Єгови бачать, що зробить Бог через Ісуса Христа, і вони розповідають іншим про це, перш ніж відбудеться справжнє погребіння банди Сатани.

Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 670 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: