ПОМАЗАННИЙ ХЕРУВИМ

Те,що Люцифер виконував певну службу в організації Божій, випливає такий вірш: "Ти був охоронним показником херувимом, тебе для цього Я створив; ти був на святій гарі Божій, і ти ходив серед огнистого каміння" (28:14) Інші перекладачі передають першу частину цього вірша таким чином: "Ти був херувимом з разпростерними, охоронними (крильми)" (Згідно англ. перекл.. Лезера). "Ти був як розпростираючий (свої крила) і покриваючий все херувим" (Ван С.). Подібно звучить ще інші переклади. Пояснення Слова Божого показує, що подане тут пророцтво вказує на особу значно вище стоящу, ніж видимий земний цар старого Тиру, і що таким чином воно стосується саме невидимого володаря Сатани-Диявола. Перекладачі розходяться в думках про значення імені "херувим"; але якщо судити по вживанню цієї назви у Святому Письмі, херувими повинні бути сугами Божими, як названі Ним для того, щоб берегти недоторканість заповідання і суду Єгови, охороняти їх і підтримувати їх. Херувими були поставлені як вартові, щоб оберігати і охороняти дорогу життя в Едемі. (І Мойсея 3:24) Херувими покрили крилами віки скрині завіту. (2 Мойсея 37:9)Правдоподібно, цей вираз відноситься як до посади, так і до істини, якій Єгова надав цю посаду і якій доручені святі обов’язки слуги. Про Єврейський вираз для херувима звучить так само "херувим"; було б розумно зробити висновок, що на початку Люцифер був єдиним херувимом, який мав справу з садом Едемським і що йому було доручено стратити "дерево життя всередині саду", оберігати і охороняти його, щоб людина не їла з нього до визначеного Богом часу. Коли Люцифер став зрадником, він не хотів більше тримати скритим шлях до "дерева життя" або охороняти його, а навпаки порадив Адамові і Еві підійти і з'їсти з того дерева. Після цього людину було вигнано безпосередньо з Едему, і Єгова поставив на варті вірних своїх слугів охороняти дорогу і перегородити людині шлях до "дерева життя". Якби Люцифер продовжував оберігати цей шлях і виконувати свої обов’язки, як це належало, тоді б Єгова з певністю не доручав би іншим слугам виконувати це завдання. Люцифер був призначений Єговою на цю посаду, і про це з усією ясністю висловлювався в Писанні: "Отже, Я тебе посадив на горі Божій" (Цюріхська Біблія). Це наведене тут пояснення не може відноситися до того, що Гирам, Цар Тиру, постачав кедри для будівництва храму на святій горі Морії в Єрусалимі. .це повинно означати, що Бог Єгова розпростер своє універсальне Царство або свою універсальну організацію на землі з живучими на ній істотами Адамом і Евою, і що Люциферу була дана посада херувима, щоб захищати і оберігати інтереси Бога на землі. Єгова призначив його на цю особливу посаду. Його службове становище давало Люциферові вільний доступ до Господа Бога і до Його небесного двору. (Йова 2:1, 2) Якби Люцифер був вдячний за своє становище, то він би добре виконував свої обов’язки. Але його невдячність за отримані милості доказує його самолюбство, а невдячність за таку милість завжди веде на шлях погибелі.

Його мандрування серед вогняних каменів, як сказано у чотирнадцятому вірші,повинно означати більше, ніж блукання серед вогняного блиску коштовних каменів. Він міг спілкуватися і іншими духовними створіннями, які були прекрасні, як блискучі камені, він міг блокувати серед них і схилив багатьох з них до того, щоб вони приєдналися до його бунту. Вибраний Богом і помазаний во Христі народ на землі названий, як "живі каміння". Сатана мандрував серед цього народу Божого туди і сюди по землі і вживав свою владу, щоб робити їм перешкоди і привести їх до падіння в той час, як вони проходили через вогняні випробовування або очищення; і він звів багатьох, щоб вони повернули геть і відреклись. Він видавай себе серед них за ангела світу. Бог говорив до нього: "Я винищив тебе зсередини вогняних каменів, охороняючи херувим". Це означає, що він більше не повинен мати доступу до цих блискучих каменів або створінь світла.

Пророк Господній продовжує звертатися до царя Тиру і говорить : "Без хиби були поступки твої з того дня, як тебе створено, аж докіль не знайшлося у тобі беззаконності" (28:15). Ці слова не можуть відноситися до Гирама або якогось іншого земного царя, тому що жоден з тих ніколи не був звершений. Адам був єдиним звершеним на землі, але він ніколи не був царем. Бог Єгова створив Люцифера, а Божі діяння є звершеними. "Він (велика) скеля:

діла Його звершені: всі бо дороги Його справедливі. Він Бог вірний і без омани, справедливий і правдивий". (5 Мойсея 32:4) "Шлях Божий  — звершений". (Псальма 18:30) Отже зрозуміло, що на час свого створення Люцифер був звершений; тому було цілком певним, що на початку він повинен був бути в гармонії з Богом; і так він продовжував "бути звершеним", поки несправедливість [ інші переклади: злодіяння, зрадливість, беззаконня] не знайшлася в тобі". Коли він став самолюбивим, честолюбним, він зіпсував своє моральне обличчя і мету, для якої він був створений. Він створив правду про створіння Господа і почав практикувати то, щоб людина залишилася буз милості Бога і була приведена до смерті. "Той був душогубцем спочину, і в правді не встояти". (Йоан 8:44) Це означає не з початку існування Люцифера,а людини; тому що це була людина, які вбив Люцифер. Виродження Люцифера почалося після того, як Єгова позначив його на певну назначену посаду.

Люцифер був тим, хто розпочав торгове підприємництвом на землі, і це доказується такими словами: "Через розлоге купецтво твоє сповнилося нутро твоє насилля, і ти согрішив, тим то скинув я тебе, як нечистого, з Божої гори, вигнав тебе, херувим охороняючий, з посеред вогнистого каміння". (28:16). Він свідомо прогнув зробити з людини товар. Він передбачив, що з того звершеного чоловіка і звершеної жінки потече майбутнє людське море і заллє землю, і так він вирішив розпочати визискування цього людського моря зразу біля джерела. Коли людський рід примножився, як море водам, тоді вивів Сатана з символічного моря своє власне звіряче творіння або істоту, а саме свою організацію, якою він прослуговувався, щоб гнобити і вбити людство. Він був тим, хто перший вдався до застосування насилля і його звіряча організація виконувала його честолюбні задуми з великою жорстокістю. Він підбурював Каїна здійснити вбивство, застосувавши насилля. Потім він сповнив землю жорстокістю, яка панувала в часи Ноя. Сатана є творцем жорстокої, пригноблюючої людство системи торгівлі, і він робив це з того часу, як людина з'явилася на землі. Звідси значне торгівельно  — морське царство Тир представляє торгівельне відділення ганебної організації Сатани, яка особливо виступає в лиці сьомої світової держави, яка простягається над усією землею і визискує і пригноблює людський рід. Нічого не могло б краще відобразити могутню пануючу над всіма справами землі торгівлі. Подібно як місто Тир стародавніх часів простягало свою торгівлю в усі кінці землі, так новочасний Тир розширив свою торгівлю до найдавніших частин землі, і його торгові операції на морі до сьогоднішніх днів відзначаються безпощадною брутальністю. При цьому особливо могутні військові флоти держав, які утворюють сьому світову державу, забезпечували морську торгівлю для цих великих країн.

Погоня торгових підприємців за великим багатством постійно супроводжували брутальністю,самолюбством,зазнайством і честолюбством, і мужі або Торгівельні велетні зовсім не терпіли, щоб їм що  — небуть стало на перешкоді на їх шляху до досягнення їх мети. Торгівля на морі і на суші є діяльною частиною організації Сатани для визискування і пригноблення народів землі. Факт, що Єгова у своєму Слові так багато уваги присвячує світовій торгівлі, показує, якою великою повинна бути її влада для здійснення всякого роду несправедливості і беззаконня. Господь говорить про цих прагнучих прибутку людей, які діяли на землі як знаряддя Сатани: "Тому оточує їх високо мірність, як намисто, а насильство для них, як одежа. З жиру виступають їм очі, серце їх переповнене забагами. Кепкують і злобно говорять про притіснення, звисока вони промовляють, підносять уста свої до неба, а язиком проходять землю. Ось там беззаконники, а нема в них журби ніякої; здобувають собі багатства". (Псальма 73:6  — 9, 12) Це є опис могутніх, які тримали в своїх руках морську торгівлю. "Багачі його сповненні жорстокістю, а жителі його неправду говорять, і язик їх зрадливий в уста їх". (Михея 6:12) Ці могутні і багаті люди займають звичайно визначне місце в церковних системах сьомої світової держави, і в Святому Письмі вони зазначені як "визначні із стада"; але вони не вірять ні в Бога ні в Його Слово. Це був дух насилля, який змусив Тир сказати: "Ага!", коли Єрусалим було повалено через насилля. І це знав був той самий дух насилля і безбожництва, який змушував могутніх, багатих і їх знаряддя насміхатися "Ага!" , коли в роках 1914  — 1918 було насильницьки кинуто до землі Божий народ сьомою світовою державою. Цим торговим велетням всередині і за межами "Християнського світу" свідки Єгови повинні були дати свідченні.

Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 550 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: