ПРОТИ ЕДОМУ

Народ Едому або Сеїру, як інакше називають Едом представляє інший клас ворогів Божих. «Так говорить Господь Бог: За те, що Едом жорстоко мстився на Юдиному домові і тим тяжко прогрішився». (25:12) Народ Едому представляє клас людей, які говорять хулу на ім’я Боже, бо «Сеїр мовляв: От дом Юдин  — як інші народи». (25:8) Також цей клас виливає свою злість і ненависть на народ Божий, що Його служить і восхваляє Його ім’я.

Едом [що ми також називаємо гора Сеїр] означає «червоний» і є прізвиськом, тому що Езава продав своє первенство за страву з червоної сочевиці. (І Мойсея 25:30) Народ Едому був потомкам Езева від двох язичеських жінок Канаана і від племінниці Ісаака, однієї внучки Аврама, дочки Ізмаїла [див. І Мойсея 36:1-6, 43 ] Народ Едому поклонявся фальшивим богам; тим він починав сатанську релігію (2 Паралипоменон 25:14, 15, 20) Вони побралися з Горійцями [мешканці печери, тобто жителі гори Сеїр].(І Мойсея 36:12, 20-22) Про Едом тому говорили: «Ти бо живеш у провалах між скелями на високих місцях». (Авдія 3) Народ Едому погано обійшовся з дітьми Ізраїльськими, коли посли Мойсея, які представляли Господа просили милості для Ізраїля. (4 Мойсея 20:21) Народ Едому змовився з іншими ворогами проти Ізраїльтян: «Вони бо радили раду однодушно, зробили змову проти тебе: намести Едомові і Ізмаїлії, Моаб і Агаряни». (Псальма 83:5, 6) «Не забудь, Єгова, день Єрусалима синами Едомським, що кричали: Руйнуйте, до нащадку його руйнуйте!» - Псальма 137:7.

«Езав» означає «шершавий [що означає шершавий через свою космату шкіру]. (/ Мойсея 25:25). «Seir» означає « косматий, волохатий, обривистий, шершавий, лісистий» і є другою формою від «Sair» - що означає «сатана», «сатир» або «козел». Це ім’я влучно відображає і стосується складової частини організації Сатани. «Осівся ж Езав на Сеїр горах; Езав, він же Едом».(/ Мойсея 36:8) Ірод,який наказав вбити Іона Хрестителя, був Едомієм.

Едомії чітко представляють клас людей, які заявляють, що вони народжені з духа Божого і тому класифікуються, як духовні брати вірних синів Бога. Одного разу вони мали нагоду отримати частину в Царстві або бути в лінії до Царства Божого, але воно відказалися цієї нагоди або цього права назавжди, щоб задовільняти свої бажання. Вони відказалися нагоди перебувати в організації Єгови за сочевичну юшку. Вони зависливі і мстиві тим, хто любить Бога і Йому служить; вони переслідують тих, хто зробив угоду з Христом, ставши членами Царського дому Єгови,і хотіли помститися їм. Коли вони бачать, як інші вороги Господа і Його народу переслідують клас «слуг» Єгови, то вони стають на бік ворогів і беруть у цьому переслідуванні участь в активній або пасивній формі. Вони дійсності вони не є частиною «Християнських народів», тому що вони одного разу відділилися від них; після цього вони перевернулись до елементарних речей Писання і залишили Царство Бога, тому що вони зневажали заповіді Господа, представляючи себе величними. В своїй зарозумілості вони піднялися дуже високо і не вірили, що Господь їх скине звідти, що Він заповів зробити. (Авдія 3, 4} Вони вважають себе мудрими і є віртуозними в мистецтві обдурювати.

Вони боролися преднамірено з тими, яких вони колись називали своїми братами і очорняли їх без причини. «Ти сидів там і виговорював проти брата твого, ти кидав безчесть на сина матері твоєї». (Псальма 50:20) Коли деякі з них у 1917 і 1918 роках побачили, що змова проти Бога і Його вірного народу була в розпалі, то вони офірували переслідувачам Божого Народу свою підтримку і з того часу робили це постійно. «Се ж усе збудеться того дня, коли я вигублю мудрих у Едомі, і розумних із гір Езавових, говорить Єгова. Страхом побиті будуть хоробрі мужі твої, Темане, щоб так усі були вигублені побоєм на Езавових горах. За пригнітання твого брата Якова тебе сором окриє, і будеш викоренений по віки. Того дня, коли ти виступив проти нього; коли чужинці відводили військо його в неволю, коли чуже племінники ввіходили в ворота його і про Єрусалим метали жереб, був і ти одним із між них. Не годилося б тобі приглядатись з утаєною втіхою горю в день брата твого, в день переведення його в чужину: не належало б тобі радуватись у день погибелі синів Юдиних та розширювати рота в день біди їх».  — Авдія 8-12.

Подібно як Едомії підтримували, допомагали і підбадьорували тих, які тягли Ізраїль в неволю, так само допомагали новочасні Едомії або банди Зава ворогів і підбадьорували його у переслідуванні народу Господнього підчас лихоліття світової війни. Ці новочасні Едомії, які в цей спосіб мстилися, цим самим увійшли в клас, про який у Псальмі сказано: «Із уст дітвори і немовляток вчинив єси хвалу задля ворогів твоїх, щоб зробив безмовним ворога і мстителя». (Псальма 8:2; див. «Вартова Башта» 1930р., стор. 132) Згідно з цим є написано: «Коли б Едом сказав: Хоч ми розбурені, та ми по відновлюємо розбурене, то Єгова Саваот каже на те: Вони побудують, а Я порозвалюю, так що їм приложать призвіще: Країна безбожності, - нарід, що на його Єгова прогнівився по віки».  — Малахія 1:4.

Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 497 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: