ПРОТИ ЕФІОПІЇ

Єгипет і Ефіопії були сусідами і деколи були зв’язані один з одним з метою взаємної допомоги. Ефіопія часто згадується в Святому Письмі в сполученні з Єгиптом. Ефіопія ніколи не була світовою державою як Єгипет, і відображає тому певного союзника торгового елементу Сатани, так як Сидон був опорою міста Тир. Ефіопія напевно представляє озброєний елемент або "великого підприємництва, якою воно послуговується для впровадження своїх відразливих і мерзотних цілей. Коли велике підприємництво хоче щось впровадити і не може це здійснити якимось іншим способом, воно наймає так званих штрейкбрехерів або приватний поліцаїв і змушує їх у жорстокий спосіб пророкувати кожного, хто не бажає виконувати вимоги великого підприємництва. Наприклад, кам’яно  — вугільні рудники контрольовані великим торговим відділенням сатанської організації наймають людей, які оснащені смертоносною зброєю, щоб пригноблювати, подавляти тих, які стають на перешкоді визискуваним планам великого підприємництва. Той самий торгівельний елемент послуговується також військовою владою, коли здається, що його корисливі плани потребують цього і під приводом підтримання " закону і порядку" змушує збивати з ніг беззбройних чоловіків і жінок. Сьома світова держава не поводилася б зараз таким безсердечним способом з народами Індії, якби вона не вважала це необхідним для збереження своєї світової торгівлі. Ефіопи, здається, представляють тих службовців торгового відгалуження сатанської організації, які є тут для того, щоб здійснювати покарання інших. " Сідайте ж коні, летіть колісниці, виступайте силачі, ви, етіопії, ливії, озброєні щитами, лидийці з натягнутими луками".  — Єремія 46:9.

Пророк Господа говорить про "хмарний день" гніву Господнього і каже про це: " І прийде меч до Єгипет і покриє страх Ефіопію, яку у Єгипті падатимуть побиті, коли повиношені будуть скарби його, і поруйновані підвали його". (3:4). Єгова не залишеть без уваги і тим самим непокараними тих людей, які наймалися на службу до великого підприємства і діяли спільно з ним для пригноблення і мордування безбороних.

 Для характеристики тих, які належать до цього класу людей, повинно служити таке: з одному з підпорядкованих великому підприємству вугільних районів стерту Кентукі в Америці недавно один мирний фермер здійснив "тяжкий злочин" проти великого підприємства, взявши до поруки бідну робітницю, яку переслідувало керівництво рудника і яку було заарештовано під якимось приводом по його розпорядженню. Через кілька хвилин після того, як фермер підписав поручительство, його застеріг один агент великого підприємства. За його "злочин", який полягав в тому, що він підписам поручительство, на протязі двадцяти чотирьох годин у нього дощенту було спалено зерносховище і його склад. Це лише один з дрібних випадків: і по наказу комерційного крила сатанської організації було здійснено багато інших беззаконностей у всьому регіоні сьомої світової держави. Господь продовжує говорити про цю "міцну руку" або про "поліцейську палицю" і каже: "Ефіопія і Пут [ інший переклад  — Ливія] і Луд [інший переклад  — Лидія] і весь помішаний нарід, і Хуб, і весь люд тих земель, що з ними сполучений, поляжуть із ними од меча" (30:5). Пут ( що означає "дуга" або "лук") був братом Куша і Мізраїма. (/ Мойсея 10:13) Хуб, правдоподібно означає нубійців  — чорний і жорстокий народ. Назва "змішаний народ" (по-єврейськи "ереб"; Лютер: різна чернь)відноситься до тих диких і жорстоких людей, які наймаються на службу для виконання саранських задумів. Всі разом вони представляють помічників або наймані знаряддя великого підприємництва, які насильницькими методами здійснюють безчесні плани торгівельної влади. "Союзники" (Бернфельд) або "сини об’єднаної землі" відносяться до синів землі Ізраїля, які були в союзі з Богом, але на час падіння Єрусалиму втекли в Єгипет, щоб знайти та притулок. Господь говорить про них: "Тай усі, що наважилися іти в Єгипет, щоб там жити, поляжуть од меча, голоднечі і чуми, і ніхто з них не зостанеться не втече від того лиха, що пошлю на них" .(Єремія 42:17) Зараз є люди, які всупереч настановам Господнім поламали встановлену угоду з ним, шукаючи допомоги або притулку в саранській організації, і вони через це загинуть разом з цією організацією, коли Господь пошле проти них Ісуса Христа. Коли хтось, хто був у милості Господній, після цього звернеться до якої-небудь частини сатанської організації  — будь це зі страху чи з якоїсь іншої причини  — він буде вважати членом сатанської організації і його чекатиме та сама участь.

 Всі союзники великого підприємництва повинні пройти до упадку згідно слів пророка Божого. "Так говорить Єгова: від Мигдола до Сісни були підпорою і повалиться гординя могучості його; від Мигдола до Сісни падатимуть вони від мечів, - говорить Господь, Єгова. І опустіє він серед спустошених земель і стоятимуть міста його серед спустошених міст. і зрозуміють вони, що Я Єгова, як на пожар пущу Єгипет, і всі помічники його будуть пошматовані" (30:6  — 9). Це включає провідних мужів політики, війська і Лігу Народів, а також їх комерційних помічників і інших союзників. Велике підприємництво хвалиться тим, що політики і великі провідники стоять під контролем комерційної влади і виконують наказ того крила сатанської організації, і піддається уявленню, що його золото запевнить охорону йому і його приспішниками. Але їх золото не рятує ні їх, ні кого-небудь з їх товариства підчас Армагедону.(Софонія 1:18) Велика фінансова організація буде зруйнована ф її "міцна рука" або "військово -поліційна шабля", її армія і флоти будуть розбиті; і оскільки сьома світова держава володіє всім найсильнішим і найбільшим, на них спаде найстрашніша частка виявлення гніву Божого. Це є дальшим підтвердженням предсказання Езекиїла 29:8, 9 (див. кометна, що стосується його). Члени сатанської організації є такими безжалісними і жорстокими і такими затятими у своїй відмові сприйняти які-небудь знання від Бога Єгови або про Нього, що Господь Бог розтрощить сатанську організацію від "Мигдола до Сієну", тобто з одного кінця до іншого. Господь зробить це, щоб вбити їх в голову, що Єгова є Всевишнім. Його Слова і Його ім'я повинні бути оправдані.

Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 619 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: