"БОЖЕ ДІЯННЯ"

"Східний вітер", який розіб’є Тир "посеред моря", повинен бути вказівкою на Правительство Христа, Царя із сходу сонця, якому дана ця влада на небі й на землі. "Бурею східною порозбивав єси кораблі Тарсийські. Як ми почули, так і бачили і городі Єгову сил небесних, в городі Бога нашого: Бог укріпить його на віки". (Псальма 48:7, 8) Таке руйнування є "Божим діянням", тобто кара Єгови над цією частиною організації Сатани, і великі підприємці є безсилі протистояти цьому діянню. Єгова наказав своєму Царю продовжувати справу знищення, і в певний час дійде черга до торгової частини сатанської організації. "Ті, що в суднах пускаються на море, на водах великих мають торгове діло. Вони бачать діло Єгови і чудесні творива Його в глибині; рече Він, і буйний вітер знявся, що високо підносить хвилі. Кидає ними під небо, провалює їх в безодню, і біді душа їх мліє". (Псальма 107:23  — 26) "Він простяг руку свою над морем, затряс Царства; Єгова приказав, повалити твердині Канаанські". (Ісаія 23:11) Народи, які утворюють сьому світову державу, були найважливішою операційною базою торгового крила організації Сатани і вони є близькі до того, щоб одержали свою частку жахливих побоїв.

Про падіння всіх частин сатанської організації є вирішено, і не можна уникнути цього і великим підприємцям. "Достатки твої й товари твої та й усі склади твої; моряки твої й керманичі твої й ті, що латали часом проломини твої, й ті, що правили торгівлею твоєю, та й усе військо твоє, і вся безліч люду твого  — все те в день упадку твого потоне в серці моря". (27:27) Люди, які використовуються Сатаною, щоб розбудити його могутній механізм пригноблення, повинні бути приведені до знання про могутнє Правительство Єгови, яке Єгова застосує проти них і їх організацій, щоб спізнали, що Єгова є Бог. Він має в розпорядженні сили і допоміжні засоби, які є так могутні і неосяжні, як море, і вони проковтнуть свою організацію торгівельної справи разом з його військовим і морським оснащенням, і зметуть їх з лиця неба і землі, подібно, як Єгиптяни були занурені в Червоне море. "І підняв один сильний ангел каменя, наче млинового, великого, і кинув у море, глаголючи: з таким розгоном буде кинутий Вавилон, великий город, і вже більш його не знайдуть". (Одкриття 18:21) Тоді бежбожницька організація повністю занепаде. (Езекиїла 27:34) Море або "безодні морські" у цьому вірші представляє силу Божого Правительства, яка розіб’є ворожу організацію яка розбурхане"східним вітром" море, тобто Христом.

Могутні мужі цієї нахабної організації охоплені страхом; але найстрашніше ще попереду. Вірші від двадцять дев'ятого до тридцять першого включно описують нужду тих, які довірилися багатству, зробили золото своїм богом і служили цьому ідолу сатанської релігії. Вони вважали торгівлю сьомої світової держави за незламну; але вони повинні побачити цю могутню організацію занепадаючою. "І побиваючись, заголосять жалібно піснею про тебе, й так по тобі заридають: Хто так, як наш Тир, посеред моря запався?" (27:32) Цей висновок підтверджується також пророцтвом Езекиїла 26:15  — 17 і Одкриття 18:17  — 19. Кожна складова частина організації Сатани повинна бути знищена, і ці тексти Св. Письма стосуються особливо її комерційного відділення. Всі повинні випити чаше гніву Господнього. "Ще ж і всіх царів Тирських і усіх царів Сидонських, і царів у морських осадах по тім боці морі".  — Єремія 25:22.

Ця пророча картина дана тут особливо для користі і наставлення вірного Божого народу. Ті, що люблять Бога, триматимуться здалека від великого торгового діла, присвятять себе виключно Царству Божому і робитимуть лише це "одне". Деякі, які чули заклик до Царства Божого, зробили фатальну помилку пішовши за благополуччям і багатством, і вони захлинулися "в морі". "Котрі ж хочуть забагатіти, впадають у напасть й тенета многі нерозумні і шкідливі, що топлять людей у безодню і погибель. Корінь бо всього лихого сріблолюбство"котрого інші бажають, заблудили од віри, і себе прибили многими муками. Ти благочестям, вірою,любов'ю, терпінням, тихостю". (/ Тимоттея 6:9  — 11) Хто увійшов в угоду з Господом, а потім занедбав цю угоду у заплутався у торговому ділі, буде мати більше причин до плачу і скарг, ніж світової купці. Вони втратять не лише свої земельні володіння, але і надію на вічне життя.  — Одкриття 20:13.

 Багато дивуються з того, що людина, яка була матеріально бідною у цьому місті, але вступивши в політичне життя, після того, як вона була обрана на публічну осаду, де вона отримує законно визначену плату за свою службу, через кілька років стає значного матеріального благополуччя. Яким є пояснення цього? Великі підприємці створюють для них це благополуччя за певну службу на користь їх самозадовільняючих планів, що пригнічують народ. Людей на публічних посадах, які здійснюють цю службу, названо у пророцтві "царями", тобто вони є земними, видимими володарями сатанської організації і Господь говорить їм:"Як твої товари,бувало, морем розходились, годувались ними многі народи; великими достатками твоїми й торгівлею твоєю царі земель збагатились". (27:33) З цієї причини публічні посади були жирними шматками, і власники їх були зіпсовані нечесно одержаними прибутками діючого на морі на суші торгівельного відділення сатанської організації .

Сьогодні малі морські торгівлі, які розуміють стан речей, є здивовані могутньою хваткою, якою великі підприємці все тягнуть до себе. Малий торгівець намагався вести чесну справу окремо і незалежно від велетнів; але могутні, що опанували торгівлею, витіснили з життя всіх малих торгівців. Господи, який передбачив цю здійсню вальну небагатьма нечувану несправедливість, наказав пророку Езекиїлу написати таке:"Всі осадники островів із-за тебе сторопіли, а царі їх затремтіли, на лицях змінились. Засвистали по тобі купці чужих народів; ти став страховищем, - не встанеш вже повіки"! (27:35, 36) Дні цих тиранів-велетнів торгівлі підходить до кінця, і їх великий механізм повинен занепасти разом з іншими частинами сатанської організації. Тоді народ, про цих торгових велетнів; і Бог більше не допустив, щоб такі мерзотні речі мучили народи землі.

Під час світової війни земна частина Божої організації була "спустошена" по ініціативі духовників і стала предметом постійного шушукання. Представлене Тиром велике підприємництвом при цього стояло і висміювало вірну Богові громаду:"ага! Вона є зруйнована і більше не буде нас непокоїти". Єгова у свій час покарає цю злобу Тира і дасть йому ковтнути його власного гіркого напитку, "І що є мені вчинити, Тире й Сидоне, та й ви, всі прилежні Фалистії? Може ви схочете помститись на мені? Схочете відплатити мені? Та ж мені легко, обернути таки зараз вашу відплату на голови ваші. Ви бо забирали срібло моє та золото моє й що дорого було в мене, та й заносили в божниці ваші, бо й синів Юдиних і осадників Єрусалимських продавали ви Грекам, щоб запроторити їх далеко від землі родинної. Та ось, я підійму  — принесу їх із того місця, куди ви їх запродали, й оберу заплату вашу вам на голову. Я пооддаю сини ваші і дочки ваші в руки синів Юдиних, а вони продаватимуть їх Сабіям, народові далекому.  — Ось, як сказав Єгова". (Йоїл 3:4  — 8) Бог оправдає своє ім'я і свою організацію. Бог підготував речі на землі на користь послушної Йому людини. Отже не тільки надійшов день звільнення людини, але разом із тим час, коли Бог забере у великої торгівлі природні багатства землі, які великі підприємці загарбали собі, які Йому послушно служать, щоб вони прославляли цими скарбами природи ім'я великого Творця, який їх створив. Тоді сповняться слова сказані пророком:"Та торгівля його [місто Тир] й користь з її будуть присвячуватись Господеві; не будуть ховати й складати їх у комори, а до тих, що живуть перед лицем Господнім, буде переходити користь із торгівлі його, щоб вони їли доситу та мали трівку одежу".  — Ісаія 23:18.


Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 737 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: