"МОРСЬКЕ ЧУДОВИЩЕ"

Ці факти є прикладом того, яким чином небагато людей на протязі багатьох років здійснювали урядові ґешефти і як ці фінансові велетні і професійні політики могли визискувати народ. Вони пред'являють претензії на право панування і взяли владу у свої руки і тому, як сказав пророк Божий, Сатана порівнює свого відприска з молодим левом, сильним і могутнім царем своєї звірячої організації. У жалібній пісні, які було дано голосити Езекиїлу над звірячою організацією, написано: "Ти був як морське чудовище [інший переклад  — дракон]". Велике підприємництво було представлене левом, непрямим панівником, але при цьому воно виявило безформений вигляд, жорстокі властивості великого крокодила або дракона, який ховається у водах, тобто серед народу і при цьому забруднює і визискує людей. Великі політики і провідники відвертали увагу народу від справ великого підприємництва. Це чудовищне знаряддя Сатани затопило землю і забруднило все довкола неї і намагалося також втопити організацію Господню: "І пустив змій за жінкою з рота свого воду наче ріку, щоб її в ріці втопити".  — Одкриття 12:15

Велике підприємництво виділяє риси Сатани-Диявола. Оскільки Сатана-Диявол і його дітище  — велике підприємництво  — не взмозі задовільнити прагнення самовозвищення відкритим і чесним способом, вони забруднюють води ріки", тобто вони каламутять її або обманюють народ, щоб запобігти тому, щоб їх задуми були розгадані, і таким чином вони мають можливість ошукувати людей і пригнічувати їх. Сатана і його дітище  — велике підприємництво  — топчуть своїми брудними ногами кожну чисту справу і кожну чесну людину. Бюро мужів великого підприємництва обставлені в елегантному коштовному стилі і справляють враження бездоганної чистоти; але в цих стінах планувалися грабіжницькі походи і робилися брудні справи, через які народ винищувався і повергався в страждання. Тут робилися всякі трюки з виробами країни, які були створені важкою працею багатьох робітників. І проводилася рафінована біржова гра, за допомогою чого у народу відбили його чесні прибутки і його заслужену платню.

Багаті і могутні велетні світу возвисили самих себе і взяли в одну руку релігійних проводарів, а особливо проповідників, а в другу руку безсовісних політиків і разом виступають як суспільство, варте подиву. Це об’єднання представлене числом 666 і цей союз є характерним як звір і як пануючий над світом нащадок Сатани (див. Одкриття 13:18; "Світло", Том І, стор. 306, 307) Це звіряче чудовище не тільки визискувало і грабувало народ, а й пригноблювало, переслідувало і вбивало навіть тих, чия провина полягала тільки в тому, що вони як свідки Єгови мужньо проголошували правду. Отже, всім розумним людям, які задумуються над сучасним важким положенням, повинно бути ясно, що жодна земна сила не в змозі звільнити людство від сьогоднішнього жахливого становища.

Надійшов час діяти для Господа Бога. він почув крики пригноблення, і його час розпочати битву прийшов. Тому сказав Він своїм свідкам написати про нинішні часи пригноблення, про ці останні дні сатанської самонадійності, яка проявляється у керівників великого підприємництва, великі релігії і великі політики, які вихвалюються: "Ми багаті і нам нічого не потрібно", слідуюче: "А нуте ж ви, багаті, плачне ридаючи над злиднями вашими, що надходять. Багатство ваше загнило, і шати ваші міль поїла. Золото ваше і срібло поржавіло, і ржа на свідчення проти вас буде, і з'їсть ваше тіло, як огонь; ви наскладали скарби на останні дні. Ось, плата робітників, що порали ниви ваші, задержана од вас, голосить; і голосіння женців до ушей Господа Саваота дійшло. Розкошували ви на землі у буяли; повгодовували серця ваші, мов на день заколення. Осудили ви, убили праведного, він не противився вам".  — Яків 5:1  — 6

Співзвучно з предстоящим сказав Господь Бог пророку Езекиїлу таке написати про нечуваний звірячий великий гандель: "Так бо говорить Господь, Єгова: Я закину на тебе сіть мою руками многих народів, і витягнуть вони тебе моїм неводом". (32:2) Сатанська торгівельна організація не є дрібною рибкою, її луска велика і до неї причепилися її провідники і професійні політики. Велике підприємництво є сильною бестією, занадто міцною для будь-якої іншої влади, крім влади Господньої. Сіть Єгови міцна, вона зловить чудовище, витягне і вб'є його. Сатана і його організація, особливої торгівельний елемент, досита нажерлися з малих і беззахисних, але дні цих грабіжників вже полічені, і час розплати прийшов.

Крах гігантської сатанської організації принесе велике задоволення чесним серцям, коли вони взнають про її долю: "І викину тебе на суху землю, на відкрите поле кину тебе, і сідатиме на тебе піднебесне птаство, і звір'я всієї країни буде живитися тобою, і залию землю аж до гір ріками твоєї крові, і залиє вона байраки". (32:4  — 6) Ці слова Божого пророка показують чудовищну величину сатанської організації. Вона володіє інтернаціональним банком так само, як всіма грошима світу. Падіння великого підприємництва і інших частин сатанської організації буде великою битвою, що співпадає з тим, що в Одкритті 14:19, 20 представлено через виноград (див. "Світло" Том /, стор. 348) Ненаситне, розбухше від своїх підступних грабіжницьких планів велике підприємництво являє собою велику здобич. Іншому Божому пророку було сказано написати про мерзотну сатанську організацію слідуюче:

"Щоб їх повбивано і Порозкидано, трупи їх щоб гноєм узялися, та щоб гори од крові їх посохли ся". (Ісаія 34:3) Тоді праведник буде мати Причину для торжества, бо Бог оправдає своє ім'я. (Одкриття 19:17) Діла Єгова проголошує свій гнів проти Сатани і його беззаконної організації великого підприємництва, насилаючи на них густу темряву: "А як ти згаснеш, я небо закрию і зорі затемню, сонце хмарою вкрию, й місяць не буде світитися світлом твоїм. Світила всі на небі втоплю у мраці, а земля твоя потоне в тьмі, говорить Господь, Єгова".  — 32:7, 8

Коли Мойсей був в Єгипті, Бог викинув країну в пітьму а буквальному смислі, так що Єгиптяни не мали світла. ( 2 Мойсея 10:21  — 23) Таким самим чином Бог поступить з саранською Організацією "Я роблю світло І творю темряву". (Ісаія 45:7) На той час народ Божий в Єгипті мав "світло в своїх будинках" в той час, як Єгиптяни були оповиті темрявою. Так само відбувається це І сьогодні: свідки Єгови приймають світло Господнє, яке сяє на них через Його Слово і Його храм і розкриває їм значення пророцтва. Це пророцтво не містить жодного світла і жодної надії для великого підприємництва або якої-небудь іншої частини сатанської організації, а лише темряву. Той, хто знаходиться в угорі з Єговою і відходить від Нього, також зійде в темряву. Перебуваючи на землі свідки Єгови завдяки Його милості сяють як зірки, щоб інші бачили світло і могли звернутися до справедливості. (Даниїла 12:3) При цьому вірні свідки Єгови не шукають милості у великого підприємництва, не лестять ні йому, на якій-небудь іншій частині сатанської організації, а мужньо продовжує поширювати Господнє післання правди, яке показує народу, що його надія на мир і добробут, життя і щастя полягає в Єгові та Його Царстві і проголошують пімсту Бога Вседержителя кожній частині сатанської організації. Одночасно духовенство, яко фальшиві пророки сатанської організації і наймити великого підприємництва намагаються висвітлити становище і творити штучне світло для торгівельного і політичного елементів, але їм не пощастило чого-небудь досягти. Це духовенство в час індустріальної кризи займає позицію, яка є прихильною до великого підприємництва і великої політики; і всі разом вони перешкоджають слугам Єгови у використанні обладнання, яке тепер знаходиться під владою великого підприємництва і могло б використовуватися для розповсюдження післання Господнього, щоб народ міг черпати з нього натхнення і бадьорість.

Є багато людей, які ще із надією все ще тримаються за торгівельний відділ сатанської організації. Лише Господь може зруйнувати об’єднану владу великого підприємництва разом з іншими частинами сатанської організації і Він не зробить; і коли це станеться, велике підприємництво буде знищене так само, як його прихильники: "Проведу в зворушення серця многих народів, коли рознесу чутку про твій упад".  — 32:9.

 Єгова повністю винищить велике підприємництвом його метод визискуванням народу: "І приведу тобою в перестрах многі народи, і царі їх затремтять за страху, коли Я махну мечем перед нами, і тремтітимуть всі щохвилини, кожен за життя своє, як ти впадеш".  — 32:10

Володар і народ повинні знати, що рука Єгови простягнута на злу організацію Сатани і що Єгова є Всевишнім. "Ось бо зібрались царі, всі вони відступили. Обняв Їх там страх, злякались, як родюча жінка. Бурею східною порозбивав єси кораблі Тарсийські". (Псальма 48:4  — 7) "Нехай він судить правдою пригноблених людям; нехай спасає дітей бідолашного, а гнобителя нехай він розтопче". (Псальма 72:4) Велике підприємництво було головним знаряддям в руках Сатани для пригноблення народу, а тому Сатана, тай і його знаряддя повинні бути зламані. Єгова через Ісуса Христа, Його могутньо Царя, приведе владу свого війська проти Сатани. "Так бо говорить Єгова Бог: Меч царя Вавилонського прийде на тебе. Від мечів у тих сильних поляже нарід твій; вони  — сі найлютіші зміж народів. Упокорить гординю Єгипту, й погибне все множество його.  — 32:11, 12.

Христос і Його військо наповнять страхом серце Єгипту і Сатани, і сатанська організація впаде. (Ісаія 9:6; Захарія 10:5) Для своїх ворогів Єгова виявиться губителем; Він є Авадон, могутній в армії знищення. (Откриття 9:11) Ті, що збурюють і забруднюють людство, будуть знищені; бо написано, що прийшов час "знищити тих, які нищать землю". (Откриття 11:18) Копита військової частини сатанської організації більше не топтатимуть людей. Армагедон покладе кінець всьому мілітаризму.

Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 761 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: