"СВЯТА ЗЕМЛЯ"

До цього часу думали, що Єгова говорить про Жидів у Палестині, коли Він каже: " Так говорить Єгова Бог: Як Я позбираю дім Ізраїля зміж народів, що між ними вони розсіяні, й покаже себе на них святим перед очима в усіх народів, і житимуть вони в своїй землі, що Я наділив слузі моному Якові". (28:25) Цей висновок не є вірним. Жиди, які тепер зібрані в Палестині, не є тут для прославлення Бога; бо вони зібралися тут в своїм невірстві, і вони не вірять в Бога і не служать Йому. Приведений вище текст з Св. Письма відноситься до помазаних Богом остатків.

Яків, говорив про остатки Господні. Бог взяв ці остатки з-під влади націй як народ для свого імені і зібрав в Сион, в свою організацію. Тепер це відбувається "перед очима усіх народів", бо остатки Бога не є ні схованими і не замикають свої уста, а навпаки постійно проголошують ім'я і хвалу Всевишньому. Єгова явив їм свою святість тим, що Він покликав їх на свою діяльну службу, і вони возвишають ім'я Його і роблять відомими великі діяння Його. Вірні остатки живуть тепер в "землі даній слузі Якову", тому що остаток є класом слуг Божих і перебувають в стані, який представлений, як осінена крилом Єгови земля. (Ісаїя 18:1,2) Право первородства було забрано у Езава і віддано класу слуг і вони є слугами Божими. Вони перебувають у "святій землі" або у священному стані, а не буквальна в землі Палестині, яка тепер знаходиться під владою сьомої світової держави. Отже, з цього ясно, що цей вірш стосується вибраного Божого народу, який тепер живе на землі. Господь продовжує говорити про безпеку і благополуччя привілейованого класу слуг і каже: "Тоді будуть вони жити в ній безпеч, і будуть будувати доми, й насолоджувати виноградники, й житимуть собі безпеч, Я бо заведу суд над усіма, що їм бажають лиха, й узнають вони, що Я  — Єгова, Бог їх". (28:26) Це є художнє зображення, яке показує, як безпечно розміщені остатки народу Божого в Божій організації. Вони живуть там в домі Господньому і залишаються в правдивому винограднику. Вони приносять плоди Царства і п’ють вино радості проголошуючи Царство Боже і Його Христа. Оскільки Господь привів свій народ на це благословенне місце, це доказує, що незабаром очікується падіння сатанської організації.

Кожна частина сатанської організації зневажає остатки Божі, так як Моаб, Амон, Едом, Филистії, Тир і Сидон ненавиділи Ізраїль. З 1919 —го року було проголошено суд Єгови над тими, хто зневажає Його народ і Його Царство. Єгова зібрав своїх помазанників у їх "рідній землі", це означає  — в Божій організації, щоб вони були в безпеці під час того, як розповсюджуватимуть післання Його Царства і проголошуватимуть Його вирок над народом, котрі є Його ворогами. Це післання Господнє оповіщене простими чоловіками та жінками, і тому могутня сатанська організації відмовляється вірити цьому, хоча Господь об'явив: "Глядіть же, щоб не прийшло на вас те, що сказано в пророків: Дивіться, гордівники, та дивуєтеся, та й пощезайте, бо діло роблю Я в дні ваші діло, котрому не увірили б, коли б хто розказував вам" (Діяння св. Апостолів 13:40, 41, Ісая 29:14, Аввакум 1:5) Деякі з останків будуть використовувати навіть після Армагедону для дальшого сповнення цього предсказання. Останки народу Божого знають вже сьогодні, що вони живіть в безпеці, і вони знають, що обіцяне Єговою благословення їм забезпечене і що вони можуть покластися на Його правдивість. В очах цих вірних це є оправдання імені Єгови; тепер вони знають, що вони є слугами Єгови, єдиного і правдивого Бога. Вони завдяки Його милості продовжуватимуть оповіщати післання Єгови і Його Царства, незважаючи на вороже ставлення зі сторони Сидоніїв.

Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 688 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: