«СИН ПОГИБЕЛІ»

Опис Едомії і факти про клас «лукавого слуги» (Маттея 24:48-51), «сина погибелі» (2 Солунян 2:3-12), добре пасують один до одного. Це є той клас, який приєднується до змови, яка виходить з того, щоб завдати страждань Божому народу, що вірно стремиться проголошувати ім'я Єгови і Його Царство. «Грізна постава твоя і надуте серце завели тебе, живущого в печерах скельних та вершинах гірських. Бо хоч би ти так високо, як орел, звив гніздо собі, то Я й звідси тебе, говорить Єгова».  — Єремія 49:16.

В виданому над Едоміями присуді заявляє Єгова: «За те, так говорить Єгова Бог: Простягну руку мою на Едом та й по вигублюю в йому й людину й скотину, й зроблю з його пустку. Від Теману до Дедану поляжуть вони од меча». (25:13) Ті, хто одного разу були посвячені Господу, а потім із заздрості почали мститися тим, хто колись були їм братами, є більш відповідальні перед Господом, ніж ті, які не були так просвітчені. Область Дедан була поблизу Едому і очевидно вказує що ті, що представлені Деданом, приєдналися до тих, які були представлені Теманом, в актах пімсти проти Божого народу: «А се ймення дуків Езавових по родинах їх, по урочища їх по прізвищах їх … дука Теман, дука Мебзар». (/Мойсея 36:40-42) Це були нащадки Авраама. «Узяв же Авраам ізнов жену, на ім'я Хеттура. Вродила ж вона йому Зимрана, Йоксана. … Йоксан же появив Себу та Дедана. Сини ж Деданові були Ассурим, та Летусим, та Леюмим» .  — І Мойсей 25:1-3.

Вирок Єгови, що впав на Езава, простягається і на людей Дедана. «Утікайте, обернувшись плечима, ховайтесь глибоко в печерах, осадники Деданські, попущу бо погибель на Езава, надходить час навідання мого». (Єремія 49:8) «Страхом побиті будуть хоробрі мужі твої, Темане, щоб так усі були вигубленні побоєм на Езавових горах».  — Авдія 9.

Єгова відімстить тим, хто після одержання Його милості зневажає Його доброту, непослушний Його заповідям і переслідує тих, хто виконує Його волю. Це є сьогоднішні Едомії. «І довершу над Едомом пімсту мою рукою люду Ізраїля, і чинитимуть із Ідумеєю після гніву мого й моєї досади, й узнають, що се пімста від мене, говорить Єгова Бог». (25:14) Ісус Христос найвищий Виконавець вироку Єгови  — здійснить пімсту Божу над Едоміями. Всім членам головної організації Єгови, що включають вірний останок на землі, буде давно взяти участь у сповненні суду над ними. (Псальма 149:9; Авдія 17,18,21) «Бачу його перед очима тільки не сьогодні, бачу Його, та не зблизька, чую в мому дусі: сходить зоря із Якова, здіймається берло з Ізраїля, та й поламле Моабіям роги.

…Буде Едом із Сеїром у гіркій неволі, а Ізраїль добру славу ділами здобуде» .  — 4 Мойсей 24:17, 18.

Клас Езава або новочасні Едомії  — це ті які всупереч добрій волі несправедливо трактують тих, хто возносить хвалу Єгові. Помста Божа особливо відноситиметься до таких людей, і живучі на землі остатки повинні усвідомлювати те, що Він здійснює пімсту Господню над Його ворогами. (5 Мойсей 42:23) Віддані Богу Єгові побачать явлення Його справедливого гніву над Його ворогами і торжествуватимуть в наслідок оправдання Його імені. «Зрадіє праведний, убачивши пімсту; він скупає ноги свої в крові беззаконних. І скажуть люди: Єгова рода праведного; істинно, є Бог, що судить на землі».  — Псальма 58:10, 11.

Єгова дав дальший вираз своєму рішенню учинити покарання над новочасними Едоміями. (Єремія 25:21} «У той час привернув Я знов уперше царство Давидове, заправлю опуклини в ньому, поновлю все розвалене й одбудую його, як було за днів давних, щоб вони посіли останок Едому й усі народи, що їм ім'я моє об’явиться, говорить Єгова,- Той, що все це вдіє». (Амос 9:11, 12) «Бо, наче упився [досадою], меч мій на небі; і ось, він сходить тепер суддею на Едом, і на народи, що на них Я поклін наложив. Меч Господень пересякне кров'ю, потужніє від жару, од крові з баранів та козлів, від їх почнього туку; в Босорі справить Єгова сю жару й велику різанину в землі Єдома. І ні в день, і ні в ночі не вгасатиме, вічно буде піднімати дим з неї, тай від роду до роду лежатиме ступом безплідним; по віки вічні ніхто не ходитиме по ній». _Ісаія 34:5, 6, 10) І знов так говорить, Єгова: За три провини Едомові й за чотири не пробачу йому, за те, що він переслідував мечем свого брата, приглушив у собі братерство, безнастанно лютував у гніві своєму й переховував невгасиму ненависть. Я пошлю огонь на Теман, нехай пожере в Босорі будівлі». (Амос 1:11, 12) Ці місця в св.. Письмі є сильним доказом того, що Едомії представляють собою клас, який присуджений на цілковите знищення або до другої смерті. Біблія не містить докази, що Едоміти повинні воскреснути.

Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 683 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: