СТРАТЕГІЧНА ПОЗИЦІЯ (ЕЗЕКИЇЛА, ГОЛОВА 27)

Двадцять сьома голова пророцтва Езекиїла продовжує звертатися проти Тиру. Сьома світова держава, а саме британсько-американське правительство, а особливо морська торгівля, посідала стратегічну позицію серед народів в усіх комерційних структурах, і ця світова влада збирала весь прибуток звідси. Єгова знав це наперед і наказав Езекиїлу здійняти плач по Тиру, і ця пісня-плач стосується особливо знаряддя влади Сатани, сьомої світової держави . "І промов до Тиру ти, що оселився в затонах морських, що торгує з народами по многих островах: к говорить Єгова Бог: Тире! ти мовляєш: Я звершена краса!" (27:3)  — (примітка Біблії Ельберфельда: власне "звершення краси"). Хоча банда великого гендлю, що панує морем, має своє місце в середині країни, що, брехливо названі "Християнським світом", однак вони зробили своїм богом золото, виступають повні пихи і зрозумілості понад всяку міру. Єгова сказав написати про Його організацію: "Із Сиона звершеної красоти засияв Бог".  — Псальма 50:2.

Новочасний Тир оспорює це і стверджує під впливом Сатани: "Я є звершена краса!" Такою великою є хтивість і самовпевненість великого гендлю морської торгівлі Британії та Америки, що його керівники самі встановили диктуру над тим, що повинен чути народ і що він має думати, і вони старанно тримають на відстані від нього послання правди про Царство Боже. Радіо, є дивний Бог засіб для навчання людей цікавим і корисним речам. У Британії радіо є під контролем великого гендлю і він рішуче ухиляється від того, щоб дозволити свідкам Єгови надати про радіо слово про Царство Боже. Великі підприємці володіють виключним контролем над радіо на морі або з кораблів на суші і навпаки, а також над міжнародним радіо-транслюванням. У Сполучених Штатах, іншому крилі сьомої світової держави, той самий елемент опанував всі довжини радіохвиль або каналів, і ухиляється від того, щоб використати або дозволити використати якийсь із тих каналів або їх передавачі для надання вістки про Царство Боже. Жодне таке послання не є бажане для цих уявних "князів" або не буде ними допущене, яке могло б роз’яснити народові справжню причину світового бідування і те, звідки може прийти допомого. Не дивлячись на це, ці диктори повинні знати, що людина не в стані подолати те жахливе становище, яке панує серед народів сьогодні, вони як тільки можливо включають з ефіру Слово Єгови, щоб народ не чув його, і це виключення відбувається під приводом, щоб люди не були поінформовані про Сатану і не дізналися, що він є богом цілого світу, і що морська влада є одним з найсильніших знарядь, якими Сатана послуговується проти інтересів народу. Люди однак починають розуміти, що возвеличення великих підприємців, які начебто є одною опорою і допомагають народу, є ніщо інше, як хитра пропаганда, від якої очікується,що вона буде без роздумів проглинута легковірною публікою, і що тим її можна тримати у покорі в той час, як великі підприємці і далі спустошуватимуть кишені народу.

Пророк продовжує говорити саркастичними словами до старого і новочасного Тиру і каже : "Посеред моря твоє займище:будовники твої зробили тебе на пречуд гарним". (27:4) Торгівці стверджують, що народ є по праву приналежним їм об’єктом визискування; вони мають всі права, цим правом є їх влада, і "благополуччя їм принесе Сатана".

Сьома світова держава заперечує не лише свободу морів, але й говорить мовою свого батька, Сатани: "Води належать мене, і я створив їх для себе". Будівником новочасного Тиру є, звичайно, сам Сатана. Під час цього будівництва від залучив найздібніших й найдосвідченіших чоловіків як архітекторів і будівельних майстрів, і вони є тими, хто "зробили тебе на пречуд гарним", як стверджується. Ці великі підприємці або новочасна торгівельна влада панує не лише над кораблями та морською торгівлею, а й золото поставила собі на службу для впровадження своїх користолюбивих планів найхитріших фінансових фахівців, найблискучіших адвокатів і най здібніших техніків світу. Ця торгівельна влада нічого не упустила, нічого не злякалася, щоб удосконалити свою організацію. Вона не рахується з усіма достовірними правами дому, сімї і країни і навіть не звертає уваги на людське життя, коли хто-небудь стає ні їх шляху при виконанні самолюбних, саранських планів про визискуванні народу і збагаченню небагатьох.

Пророк іде далі в описі цієї сатанської організації і відображає к віршах з п’ятого по сьомий різноманітні засоби, якими послуговувалися слуги Сатани, щоб надати його організації гарний вигляд і тим самим засліплювати і обманювати народи землі.

Сидон був попередником міста Тир в опануванні морями і пізніше приготовив йому місце. "Осадники Сидонські й Арвадські служили в тебе гребцями; найрозумніші люди [тобто досвідчені], - таки твої, Тире, були керманичами в тебе. Найзначніші й тямущі мужі Гевалські були в тебе, що залатували проломини твої. Всякі морські судна з їх моряками були в тебе, щоб вести торгівлю твою". (27:8, 9) Арвад був островом розміщеним поблизу Сидона і був також землею Ханаанською(/ Мойсея 10:15, 18). Ханаанці були прокляті Господом і були гребцями кораблів міста Тир. Також люди, які були під прокляттям гріху і під владою їх наставника Сатани, змушені були обслугувати кораблі сатанської організації великих підприємництв. Однак той, хто посвячений Царству Божому, відмовляється сприймати якій-небудь частині сатанської організації.

У світі мають за розумного того, хто є в стані впровадити який-небудь великий, хоча і шахрайський проект. "Найрозумніші люди, - таки твої, Тире, були керманичами в тебе". Ці розумні люди монополізували,контролювали і вели торгівлю землі, отже цим є вони "керманичами" і визискують народ цим підприємництвом. Ці мудреці сидять у правлячих рядах і дбають про те, щоб справи в їхніх організаціях йшли згідно їх власних бажань; але вже обличчя багатьох з них стають посірілими через сьогоднішнє бідування.

Старий Тир змушував іноземців виконувати тяжку морську роботу. Подібним чином керманичі новочасного Тиру змушували наймитів робити тяжку і бідну роботу в той час, як вони самі, як зразок краси і представники ділових інтересів світу не приклади до цього рук. Багато з цих робітників у новочасному Тирі заявляли, що вони є іноземцями і більше не є вільними, а утримують там, де вони якраз перебувають, тому що тут їм залишається єдиний виріб: або робити те, що їм наказують, або вмерти з голоду.

Є захоплюючим сприймати сьогодні, як Єгова вже давно знав наперед і предсказав новочасне пригнічуючи становище в світі, яке приписується діяльності Сатани та його підручних в новочасному Тирі. Факт, що ці речі вийшли на світлом денне, доказує, що сьогодні ми живемо в дні визволення, отже в час, коли будуть насолоджуватися правдами, які нам дає Господь Бог, і ми повинні радіти

В дев'ятому вірші цього приведеного вище пророцтво згадується Геваль. Геваль означає "горбистий" або "границя" і відноситься до гострозорих і дальноглядних людей комерційної складової частини сатанської організації. Його мудреці не є новачками, а досвідченими, хитрими і дальноглядними мужами. Вони використовувалися для "залатування проломин", щоб тримати на плаву торгові кораблі Сатани. Вони повинні турбувати про те,щоб не було паніки в торгівлі, ділових депресій, застою та їм подібних явищ, коли це можна відвернути. З цією метою організовані великі довірчі товариства і проведені великі об’єднання, щоб небагато людей могли оволодіти майже всіма. Щоб утримати на плаву старий торговий корабель, були видані особливі закони, впливати на посадових осіб і навіть виникали війни. Ці "найрозумніші" думали, що вони опанували світову торгівлю на суші і на морі; однак вони дуже злякалися речей, які прийшли на світ. "Перські й Лидійські й Либійські люди служили затязцями в полках твоїх; вони вішали щити й шоломи на тобі, додаючи тобі величності". (27:10) Стародавний Тир займав найманців з інших країн для охорони своїх кораблів від піратів та інших нападників. Велике багатство, яке нажив Тир, давало йому можливість вербувати чужоземців для своїх війн. Володарі торгівлі або великі підприємці, які вони звичайно назвали себе, а саме новочасний Тир не посилав своїх освічених і багатих синів на фронт, щоб вести там битви над націями і народами, він ні в якому разі не посилав їх на флоти і в армії, щоб виконати тяжку роботу, а висилати чоловіків і хлопців з простого народу, щоб заповнювати ними окопи та бойові кораблі і там проливали їх кров. Багаті фаворити залишалися поза лінією битв, де вони допомагали впроваджувати різні плани щодо захоплення великих прибутків і швидко досягнення багатства. Військо і флот дійсності є насильницькою рукою великого підприємництва; однак вони маскуються під захисників народу. Фактом є те, що простий народ жодної нації на землі не розв’язав би війни між народами. Війни постійно диктуються егоїстичними інтересами володарів торгівлі. Війни ніколи б не було, коли б простий народ мав можливість вирішувати питання війни чи миру.

Що ж робила сьома світова держава так владно і так славно на очах народів землі? Пророк відповідає: "Арвадські й власні військові твої люди стояли навкруг по мурах твоїх, а силачі  — по баштах твоїх; щити свої й сагайдаки свої вішали навкруги по мурах твоїх й довершили красу твою", (27:11) Від флоту, морського корпусу та армії вимагають надати речам райдужний, гарний вигляд на користь великого торгового інтересу сьомої світової держави, яка оперувала на суші та на морі. Ця сьома світова держава через свій флот, морський корпус і військо опанували морем і тримали народ в беззахисті і покірності, в той час, як фахівці великої торгівлі обшукували його кишені, присвоювали все, що вони могли там знайти.

Місто Тир стародавніх часів перебувало у торгових відносинах з усіма частинами могутньої світової держави Сатани, тобто з усіма народами світу, і робили дохідні гандлі. Вони не займалися справами Господніми; воно не намагалися нести Боже послання в усі кінці землі для його прославлення. Таким самим чином новочасний Тир, як і сьома світова держава, підтримував прибуткові торгові відносини з усім людством і оволодів діловим життям всього світу. Сьогоднішній Тир послуговується та званою "Християнською релігією" як камуфляжем [засобом обману]; він посилає зі своїм флотом і війська і таким чином, великі підприємці або велика торгівля були в стані досягти багато своїх егоїстичних цілей. Таким засобом Сатана зробив собі з цієї складової частини своєї організації діяльний інструмент. Сьома світова держава присвятила себе торгівлі цього світ, яка тут говорить:"що ми повинні їсти і пити або у що ми повинні одягатися?".

Вірші від двадцятого до двадцять п’ятого двадцять сьомої голови описують ринки морської і внутрішньої торгівлі з трьома великими відгалуженням людського роду, з якими старий Тир вів справи. Це відображає новочасний Тир, який також підтримує торгові відносини з усім світом. Вірші від двадцятого до п’ятнадцятого описують особливо синів Яфетових, тобто єврейську расу. (І Мойсея 10:2  — 5) Вірші від вісімнадцятого до двадцять першого говорять про синів Семових, а вірші двадцять другий і двадцять третій  — про синів Хамових.  — І Мойсея 10:6  — 7.

Слід зауважити, що Юдея і Ізраїльська земля підтримували торгові відносини з Тиром, і без сумніву Жиди навчилися у Тиру обманювати своїх співвітчизників. Це представляє то, як деякі з Божого народу дозволяли себе задушити буряним і тернями турбот цього світу та обманом багатства, при чому вони прислуговувалися нечистими діловими методами, щоб досягти омріяного благополуччя.  — Маттея 13:22.

Коли деякі з Божого народу вели чесну і справедливу торгівлю, то вони ніколи не допусками несправедливості, якщо вони при цьому зважали на виказані Ісусом правила, але кожен підприємець, який використовував би народ обманювати інший, не сподобався б Господеві. Деякі з посвячених Богу були втягнуті через грошові інтереси в трансакції з великими підприємцями, що не є на місці для тих, які намагалися досягти признання Господнього. Божий народ під час придбання необхідних для життя речей нехибно повинен стискати з великим підприємництвом, інакше вони повинні були б "з світа сього зійти" як вказує Апостол (/ Коринтян 5:9, 10) Ті, хто дійсно посвятив себе Богу і хто є дітьми його жінки Сиону, намагалися досягти речей Царства Його, і Бог дає їм необхідні для існування речі згідно Його обіцянок.

Великі підприємці примусом і за плату заставляли багатьох чоловіків виконувати їх плани в ролі відправників, тягачів і гребців. Ці рушії, тягачі, наймити  — гребці привели великих підприємців на великі води і наступним кроком буде розбиття чисельних гнобителів. "Та на великі води завели тебе гребці твої; східний вітер розіб’є тебе посеред моря".  — 27:26.

Великі підприємці одержали в своє панування визначних релігійних провідників, визначних юристів, визначних лікарів, визначних інженерів і всі частини урядової машини, і всі вони вороже протистояли законному Царю землі, Ісусу Христу, Каменю, заложеному в Сионі Єговою. Великі підприємці намагаються перешкодити тому, щоб послання про Божу Царство не було опубліковане в пресі і виголошено по радіо. Це крило сатанської організації продовжує чинити несправедливість над тими, які служать Богу і прагнуть творити справедливість. "Розкошували ви на землі та буяли; повгодоввали серця ваші, мов на день заколення. Осудили ви, убили праведного; він не противився вам".  — Якова 5:5, 6.


Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 536 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: