Вступ

Святе ім'я Єгови оправдується викорінення всієї несправедливості з всесвіту. Це є то,що Він предсказав устами своїх вірних пророків. Отже Він змушує ці пророцтва сповнитися. Пророцтво Езекиїла особливо присвячене тим засобами , які Єгова застосував для оправдання свого імені.

«Оправдання» , Том 2 викриває багатьох ворогів Єгови всередині «Християнського світу». Воно також викриває інших лицемірних віруючих, які не падають себе за Християн , і показує, що є їх участю. Воно показує, яка комерційна влада, яка заволоділа сушею і морем , пригнічує народ і оскверняє ім'я Єгови. Ця книга показує, як Бог Єгова знищить пригнічуючи владу грошей, звільнить народ, що знаходиться в цьому ярмі і виведе його до світла і повної свободи.

Пояснене в цій книзі пророцтво Езекиїла описує також, як Сатана створив свою велику видиму і невидиму людям організацію, за допомогою якої він пригнічував людей і оскверняв ім'я Бога і чому Бог допустив,що Сатана міг без перешкоди до сьогодні продовжувати свою нечисту діяльність. Тут також повідомляється, хто є воєначальником Сатани, який у битві Армагедон вестиме боротьбу на боці Сатани, і як ця гнусна організація, як її видимі, так і невидимі частини, будуть цілковито знищені. Це пророцтво відображає цілковите скинення і знищення самого Сатани після зруйнування його організації, і далі як світ буде очищено і як у справедливості йтиме відродження людей. Передовсім однак показано у цій книжці, як святе ім'я Бога Єгови буде оправдане
Категория: Оправдання. ТОМ-2 | Добавил: ARAMIC (13.12.2011) E
Просмотров: 478 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: